رفتن به مطلب
! Omid StaR !

کوتاهی؟

پست های پیشنهاد شده

درود همکاران عزیز

هم اکنون در زمانی هستیم که سایر مراجع با هر دوز و کلکی حاضرن که این سایت نباشه

هر دوز و کلکی رو هم برای رسیدن به هدفشون دیدید که انجام میدن

فکر کنم که دیده باشید حقارت مدیر مرجع متخلف رو که دیگه هیچکی تو سایتش فعالیت نمیکنه

زمانی بود که جواب پیام خصوصی هیچ کس رو نمیداد حالا اومده یکی از بخشاشو به اسم کاربری کرده

که بهش میگفتن بچه و بنش میکردند....بگذریم چی بوده و چی شده ولی میدونیم که اینکارو کرده که سایتش نخوابه

متاسفانه دیدیم که هر چیزی درمورد ما میگفتند دروافع صفات خودشون بود که با ما لقب میدادن:

از جمله 1: کلاهبردار : که یکی از مدیران ارشدش رو حتما میشناسید که 500 هزارتومن از من کلاهبرداری کرد

که فرق هاست و vps رو نمیدونه و اومده شرکت زده

2 دزد : که حتما یکی دیگه از مدیر ارشداشو میشناسید که پوسته سایت ترکیه رو ویرایش میکنه و 120 تومن میفروشه

یا پوسته هارو ترجمه میکنه کپی رایت نویسنده رو حذف میکنه

3 بچه و هیچی بلد نبودن: که دقیقا یکی از مدیراش که همش کاربرا رو بن میکرد و یه مدتی مرجع زده بود و بعد اعلام کرد پشیمونه که حتی کار با قالب رو من یادش دادم و همش تو تاپیکا برای تملق میگفت ما بچه ایم

واقعا ادم باید چقدر نمک نشناس باشه؟

4. ترجمه با گوگل ترانسلیت: که یکی از مدیر ارشدا 17 سالش که ادعای نوشتن پلاگین میکنه تاپیک معرفی 1.6.8 اش

شایان توجه است...ماه و مرد فضایی و ...هم در ترجمه اش بود :D

احتمالا اگر کاربران تذکر نمیدادن بعد 5 بار ویرایش بازم کلامتی نظیر پستونک و ابنبات چوبی هم توش پیدا میشد....

که ابلته همچین ادمایی ادعای پارسی ساز دارن :دی

5.سو استفاده از کاربران: که دیدیم در این تاپیک http://mybbskin.ir/Thread-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8

دوستان ثابت کنید که اعضای تیم مای بی بی اسکین با این ادم ها فرق دارن

هر روز حداقل از هرکدومتون انتظار دو کار جدید دارم

و البته جذب کاربر که خیلی خیلی مهمه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.