رفتن به مطلب
f125tk

تغییر فاصله بین گزینه های زیر هدر انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام فاصله بین گزینه های بالای انجمن ( انجمن،سردر،راهنمایی سایت،لیست اعضا...) کم بشه، باید کدوم قسمت رو ویرایش کنم

مشکل اینه که من متوجه شدم که وقتی انجمن در مانیتورهای معمولی باز می شه اون بالا عرض مانیتور چون کمه نوشته ها در دو خط دیده می شن و جالب نیست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود برید تو هدر

یسری کد هست به این شکل به صورت مثال

</pre>
<ul>

صفحه اصلی
امکانات

فال حافظ آوا
پیغام ها
خروج از سایت

بارگذاری فایل
ویدئو
برنامه ها

به این دقت کنید

</pre>
<ul

شاید دیو div باشه معلوم نیست

پیدا کردید به پوسته ها و global رفته و این خط رو پیدا کنید

menu3

توجه کنید تو کلاس همین مقدار باشه و تو global میتونید ویرایش کنید فاصله هاش رو

لینک به ارسال

من به جای نوشته از آیکون استفاده کردماینم کدهای هدرچطور باید فاصلشون رو باز تر کنمخیلی چسبیده به هم هستن

{$welcomeblock}                            
            {$pm_notice}            {$bannedwarning}            {$bbclosedwarning}            {$unreadreports} {$headerannounce}            {$pending_joinrequests}            {$repost}			

جستجوگر انجمن تخصصی بن سل      در تالار گفتگوی بن سل در کل اینترنت
    زیورآلات لوکس    ساعت,دستبند,گردنبند و ...    فروشگاه گلچین شده     هر روز با محصولات متنوع و جدید        تبلیغات متنی در اینجا     برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید       ادگاه    مكان آگهي هوشمند در صفحات وب       کسب درآمد     محصول بفروشید,پول بگیرید

لینک به ارسال

درود

میتونی از

padding:0 0 0 0;

استفاده کنی

مثلا مثل این

padding:0 15px 0 15px;

اینا رو باید تو قسمت css یا Global وارد کنی تو کلاس menu

لینک به ارسال
من به جای نوشته از آیکون استفاده کردماینم کدهای هدرچطور باید فاصلشون رو باز تر کنمخیلی چسبیده به هم هستن
آوا درست میگه.درضمن می تونید از تگ

در بین آیکون ها استفاده کنید.

{$welcomeblock}                            
            {$pm_notice}            {$bannedwarning}            {$bbclosedwarning}            {$unreadreports} {$headerannounce}            {$pending_joinrequests}            {$repost}			

جستجوگر انجمن تخصصی بن سل      در تالار گفتگوی بن سل در کل اینترنت
    زیورآلات لوکس    ساعت,دستبند,گردنبند و ...    فروشگاه گلچین شده     هر روز با محصولات متنوع و جدید        تبلیغات متنی در اینجا     برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید       ادگاه    مكان آگهي هوشمند در صفحات وب       کسب درآمد     محصول بفروشید,پول بگیرید

لینک به ارسال

خوب بین دوتا ایکون از تگ زیر استفاده کن. یعنی اگه اینجوری هست

به کدهای زیر تغییر بده:

وسطش از کد

استفاده شده.

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.