رفتن به مطلب
! Omid StaR !

پست بیت اسپاگتی ویبولتین

پست های پیشنهاد شده

[hide]درود عزیزانمچندوقتی بود به این فکر بودم از یک سبک جدید مثل ویبولتین برای پست بیت استفاده کنمو البته مشکل کاربران تک بی بی برای قرار دادن امکان رو هم حل کنمپیش نمایش:13399642691.gif این پست بیت حتما باید اجرا شه تا میزان زیباییش مشخص شه اطلاعات بیشتر در تاپیک زیر قادرید مشاهده بفرمائید:http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C-%D8%A8%DB%8Chttp://url.mybbskin.ir/omidkarimzadehلازم به ذکر است این پست بیت دارای امکاناتی ویژه از قبیل زیر استک1. حالت ارتعاشی 2. سبک زیبا و برجسته پست بیت3. دارا بودن امکانات همانند کشور من و حالت من و دلنوشته به سبک ایران تاکجا داره از توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) عزیز بابت کمکی که در این پست بیت کرد تقدیر کنمتوجه داشته باشید بنده رضایت ندارم این مطلب در هیچ سایتی انتشار یابدهرگونه استفاده از این طرح شرعا حرام است.این طرح برای اولین بار توسط سایت مای بی بی اسکین و امید کریم زاده انتشار یافتهو حق انتشار محفوظ استعلت نامگذاری ان به اسپاگتی ان است که این پست بیت در کمتر از 5 دقیقه اماده می شودنویسنده: امید کریم زادهاستایل: توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url])معرفی: خرداد 91نصب: ابتدا به مسیر زیر بروید:پنل مدیریت > پیکر بندی > فیلد مشخصاتسه تا فیلد زیر رو بسازید:1. عنوان: حالت منتوضیح کوتاه : حالت خود را انتخاب کنیدنوع فیلد: جعبه انتخابگزینه‌های انتخابی:

AkhmooAsabaniAsheghAz Khod RaziBad HalBad JensBi TafavotDelvapasGeryeGhafelgirGhamginGhati KardamGij ShodamKeselKhab AloodKhasteKhejalatiKhoon SardKhosh HalKonjkavMarizMashghoolMehraboonMo'tarezMote'ajjebMovaffaghNarahatPakarRanjoorRelaxSar Be ZirSepas GozarShad va SarehalShokke

سپس ذخیره----------------------------------------------------------------------------------------2. عنوان: دلنوشته منتوضیح کوتاه : دلنوشته خود را وارد کنیدنوع فیلد: جعبه متن-----------------------------------------------------------------------------------------3. عنوان: کشور من توضیح کوتاه : کشورد خود را انتخاب کنیدنوع فیلد: جعبه انتخابگزینه‌های انتخابی

ASEANAfghanistanAfrican Union(OAS)AlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua & BarbudaArab LeagueArgentinaArmeniaArubaAustraliaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia & HerzegovinaBotswanaBrazilBruneiBulgariaBurkina FasoBurundiCARICOMCISCambodjaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral African RepublicChadChileChinaColombiaCommonwealthComorosCongo-BrazzavilleCongo-Kinshasa(Zaire)Cook IslandsCosta RicaCote dIvoire CroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominicaDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEnglandEquatorial GuineaEritreaEstoniaEthiopiaEuropean UnionFaroesFijiFinlandFranceGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuinea-BissauGuineaGuyanaHaitiHondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIranIraqIrelandIslamic ConferenceIsle of ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenya KiribatiKosovoKuwaitKyrgyzstanLIthuaniaLaosLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyaLiechtensteinLuxembourg MacaoMacedoniaMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMexicoMicronesiaMoldovaMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmar(Burma)NATONamibiaNauruNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNorth KoreaNorthern CyprusNorthern Ireland     NorwayOPECOlimpic Movement     OmanPakistanPalauPalestinePanamaPapua New GuineaParaguayPeruPhilippinesPolandPortugalPuerto RicoQatarRed CrossReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint LuciaSamoaSan MarinoSao Tome & PrincipeSaudi ArabiaScotlandSenegalSerbia(Yugoslavia)SeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSomalilandSouth AfricaSouth KoreaSpainSri LankaSt Kitts & NevisSt Vincent & the GrenadinesSudanSurinameSwazilandSwedenSwitzerlandSyriaTahiti(French Polinesia)TaiwanTajikistanTanzaniaThailandTimor-LesteTogoTongaTrinidad & TobagoTunisiaTurkey TurkmenistanTurks and Caicos IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited Arab EmiratesUnited Kingdom(Great Britain)United NationsUnited States of America (USA)UruguayUzbekistanVanutauVatican City.VenezuelaViet NamVirgin Islands British     Virgin Islands US     WalesWestern Sahara     Yemen ZambiaZimbabwe

* عمودی کردن:برای اینکارابتدا برای کاربران جدید از مسیر زیر عمودی میکنیم:کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات >تنظیمات show thread optionsقسمت Post Layout روی گزینه دوم display posts using the classic layout بگذارید و ذخیره کنیدخب حالا باید برای کاربران قدیمی هم عمودی کنیدکه برای اینکار باید یک کوئری رو اجرا کنیداصلا نترسید کار سختی نیست!!!برای اینکار به هاست خود بروید > قسمت php my admin > قسمت دیتابیس انجمن شماخب کوئری زیر همانند تصویر زیر اجرا کنید

UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '1' WHERE `classicpostbit` = '0' 

همانند تصویر زیر:1408104265.gif پس از وارد کردن دستور در صفحه گزینهgo را بزنید-----------------------------------------------------------------------------پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_classicکد های زیر رو جایگزین کد های قبلی کنی

{$ignore_bit}</pre>
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">         .postcvb {  background: #ccd2d2 url(http://mybbskin.ir/upload/uploads/1409023996.png) repeat-y;  text-decoration: none;  margin-left: 0;  margin-bottom: 0.5em;  margin-top: 0.5em;  color: black;  border-left: 2px dotted #0053cf;  border-bottom: 2px groove #068;  border-right: 2px dotted #068;  padding: 0.25em 0.5em 0.4em 0.75em;  border-top: 1px solid #0053cf;  border-top-left-radius:15px;  border-top-right-radius:5px;  border-bottom-left-radius:5px;  border-bottom-right-radius:15px;  text-shadow:1px 1px #FFFFFF;  font:Tahoma;  -webkit-box-shadow: #b2b2b2 0px 1px 1px;  -moz-box-shadow: #b2b2b2 0px 1px 1px;  -o-transition: 0.5s;  -moz-transition: 0.5s;  -webkit-transition: 0.5s;}.postcvb:hover {    -webkit-box-shadow: black 0px -2.2px 15px;    -moz-box-shadow: black 0px -2.2px 15px;    -webkit-transition:All .3s ease-in-out;    -moz-transition:All .3s ease-in-out;    -o-transition:All .3s ease-in-out;    -webkit-transform: rotate(-0deg) scale(1.001);    -moz-transform: rotate(-0deg) scale(1.001);    -o-transform: rotate(-0deg) scale(1.001);}.postcvb strong {    color:#1e7200;text-shadow:1px 1px white;} {$post['username_formatted']}مشاهده پروفايل کاربرمشاهده ارسال هاي کاربرمشاهده موضوعات کاربرمشاهده وب سايت کاربرارسال پيام خصوصي به کاربرارسال ايميل به کاربر
new PopupMenu("profilelink_{$post['pid']}");    {$post['usertitle']}    {$post['userstars']}    {$post['useravatar']}    {$post['groupimage']}
    يافتن تمام ارسالهاي اين کاربر    وضعيت : {$post['onlinestatus']}    {$post['user_details']}                
             {$post['posturl']}{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}             
                 {$post['message']}                          {$post['attachments']}             {$post['signature']}                              {$post['editedmsg']}                 {$post['iplogged']}                      {$post['postdate']} {$post['posttime']}             {$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}              {$post['button_spam']}{$post['button_tyl']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}             {$post['thxdsp_inline']}</table>{$post['thxdsp_outl

پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر> قالب postbit > قالب postbit_author_userخب کد های زیر رو جایگزین قبلی کنید

</pre>
<fieldset>{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}{$post['replink']}</fieldset>
<br><fieldset>دلنوشته من{$post['fid9']}</fieldset>
<fieldset>حالت من</fieldset>
<br><fieldset>کشور من</fieldset

فقط به جای X شه ای دی فیلد هاتونو وارد کنیدنمونه: [/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مشکل کد با هیدر بعضی قالب ها حل شد

کد اصلاح شد

لطفا قبل از قرار دادن حتما در نت پد بگذارید

موفق باشید:heart:

لینک به ارسال

سلام این رو اجرا کردم کارکرد

ولی رنگ عنوان کاربری اصلی رو نشون نمیده.یعنی همه رو سبز نشون میده مشکلش چیه؟:heart:

لینک به ارسال

سلام امید جان ..

من پست بیت ویبولیتن رو اجرا کردم .. و سیستم مدال دهی هم اجرا کردم مشکلی نداره .. کار میکنه

حالا اگه بخوام از این پست بیت اسپاکتی استفاده کنم .. چطور میشه ؟؟ آیا مدال ها رو این هم کار میکنن ..

آخه من این بند رو پیدا نکردم تو این پست بیت

{$post['user_details']}

لینک به ارسال

درود

نبایدم پیدا کنید

چون تو کد

کلاس زیر موجود است که مربوط به اقای عصمتی است

ولی متغیر زیر رو پیدا میکنید

{$post['user_details']}

برای نمایش مدال یا یکبار فعال و یغرفعالش کنید (که کل مدالا تنظیم شده میپره)

یا متغیر رو در پست بیت کلاسیک بگذارید:heart:

لینک به ارسال

منظورتون اینه که زیر این متغییر قرار باید بدم کدای مربوط به کادر بندی مدال رو ؟

ولی متغیر زیر رو پیدا میکنید

{$post['user_details']}

لینک به ارسال

لطفا در تاپیک خودش جستجو کنید

درصورت نبودن

درهمانجا مطرح کنید

سوال شما ربطی به این تاپیک ندارد

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

نام ها

رابطه مستقیم با نام تصاویر داره

بنده تا الان تست نکردم

ولی احتمالا بشه

ولی پک در هاست همینجا اپ شده انگلیش است

و اگر قصد دارید خودتون جداگانه انجام بدید

یا اموزش امکانات پست بیت رو بخونید

یا پلاگین حالت من رو نصب کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

آقا امید

من حالت من و کشور ها رو ایجاد کردم اما وقتی تو پروفایلم می نویسم تو پست بیت نشون نمی ده

من جعبه ها رو پر می کنم تو پروفایلم اما در پست بیت نشون نمیده

آدرس انجمن : http://bia2khone.ir/forum/

لینک به ارسال

آقا امید

من حالت من و کشور ها رو ایجاد کردم اما وقتی تو پروفایلم می نویسم تو پست بیت نشون نمی ده

من جعبه ها رو پر می کنم تو پروفایلم اما در پست بیت نشون نمیده

آدرس انجمن : http://bia2khone.ir/forum/

این لینک رو برای این مورد قرار دادم

http://url.mybbskin.ir/omidkarimzadeh

لطفا هرچیز رو تو تاپیک خودش بپرسید

دفعه بعد اجبارا اخطار میگیرید. ایندفعه اشکالی نداره:smile:

لینک به ارسال

دوستان من که پارسی ساز شما رو نصب کردم الان دو روزه خوب پس چرا ارتقا پیدا نمیکنم تا بتونم از مطالب استفاده کنم؟

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.