رفتن به مطلب
! Omid StaR !

قوانین جدید در ارتباط با پارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

[hide]

درود خدمت دوستان

در ابتدا باید گفت که این تاپیک صرفا در این بخش زده شده تا در دسترسی تمامیه کاربران باشد

و همچنین برای تمامیه افراد قابل مشاهده است

در چند روز گذشته شاهد بودیم که جمع اقایون در مرجع متخلف با ساختن یوزر در سایت خودشان

تاپیک زده اند و به خاطر شباهت چند فایل کل پارسی ساز این سایت رو زیر سوال برده اند!!!!

در تشریح و علت این واقعه باید گفت....من به تنهایی روی این پارسی ساز کار نکرده و حتی مدیرمم نمیتوانم به علت اینکه

کلمه متشابه است بازخواست کنم . شاید بر اساس صلاح دید او این سبک زبان مناسب تر باشد

ولی با این وجود برای ختم این ماجرا این چند فایل توسط مای بی بی اسکین اصلاح شد !!!

و نیز بازبینی مجدد توسط خود من و علیرضا توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) ([url=http://mybbskin.ir/User-MyBBskini]اطلاعات درامضا[/url])

ما اطمینان میدیم هیچوقت و هیچوقت زیر حرفمان نمیزنیم و از هیچ محصول مرجعی که به کاربران توهین میکند

و از ان ها به چشم منبع درامد نگاه میکند

و کوچکترین ارزشی برای ان ها قائل نیست استفاده نمیکنیم

نمونه: http://mybbskin.ir/Thread-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8

حتی شاهد بودند جمعی از دوستان که با اثبات یک موضوع یکی از مدیران مرجع در حالی که قبلا به همینجا توهین میکرد

وارد اینجا شده و از مطالب استفاده میکرد

در اخر

من به سهم خود برای این پارسی ساز زحمت کشیدم و لازم باشد ثابت هم میکنم و نمیگذارم دست مایه چند کودک شود

اینکار هم صرفا برای این انجام شد:

1. دیگه هیچ ای پی از مدیران این سایت نباید اینجا دیده بشه در غیر اینصورت تمام فعالیت هاشون همراه با تصویر

برای کاربران گذاشته می شود ( کاری که قبلا انجام نمی شد )

2. هرگونه توهین به ماهیت سایت و یا کاربران عواقب قانونی و .....به عهده مدیریت این سایت است

3. هرگونه تاپیک برای تخریب این سایت و توهین به افراد و ماهیت ان ها جوابی صد برابر بدتر دارد

اینکار ها انجام شد تا دیگر بهانه ای برای بردن ابروی اسم ایرانی در سایت مادر نباشد

همچنین قابل ذکر است نام پارسی ساز persianskin است که ما به علت انبوده پلاگین های ترجمه شده مان

و عدم توانایی برای ویرایش و تغییر نام پوشه ان ها و نیز اسودگی کاربران نام ان را به persian تغییر دادیم

مطمئنا نام persian متعلق به هیچ قشر خاصی نیست

و استفاده از ان تنها مستلزم لیاقت ایرانی بودن و ایرانی ماندن است

موفق و موید باشید

امید کریم زاده

[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میگما کاش میشد این دوتا پشتیبانی به جای موازی کاری ،کارای هم رو تکمیل میکردن

من هیچ عیبی در این نمیبینم که یه محصول چندتا پشتیبان داشته باشه

من به عنوان کاربر وقتی ببینم اینجا بیشتر فعالیت میشه و بهتر رسیدگی میشه خب میام اینجا

یکی ببینه اونجا بهتره میره اونجا

به هر حال خوب نیست اینکارا

لینک به ارسال

عزیز من حرف شما کامل صحیح ...

ولی در صورتی که ما نه با اونا حرفی داریم نه کاری ... پلاگین ترجمه میکنیم میدیم بیرون یک حرف پشتمون میزنن ... پلاگین میسازیم میدیم بیرون یک جور حرف میزنن .. . و ...

یادتون باشه اولین کسی که مای بی بی اسکین رو دعوت به رقابت کرد خود همینا بودن عزیز ...

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز... جناب اقای برگزیده ما چیزی نگفتیم

این اقایون هر روز با یک توطئه و تزویر جدید به این مرجع تحمت میزنند

ما قبلا هم گفتیم....کاری با این مرجع نداریم

از نظر ما تحریم شده و وجود خارجی ندارد

:heart:

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.