رفتن به مطلب
شهرام

نصب آخرین نسخه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخام اخرین نسخه مای بی بی رو نصب کنم که الان آخرین نسخه1.8.9 می باشد ولی در این انجمن آخرین نسخه را1612زده

1. ی نفر میتونه کمکم کنه که این نسخه چنده

2.آیا من میتونم آخرین نسخه انگلیسی را از سایت مای بی بی دانلود و پارسی ساز اینجا رو نصب کنم

3.چند مرتبه مرحله2 را انجام دادم ولی با نصب پارسی ساز این انجمن صفحه انجمن سفید میشه و هیچی نشون نمیده

4.در حالی که از ی سایت دیگه پارسی ساز رو نصب میکنم جواب میده.ولی میخام پارسی ساز اینجا رو استفاده کنم

چند مرتبه مجبور شدم انجمن را نصب و بعد حذف کنم در حال حاضر هم انجمن ندارم میشه راهنمایی کنید.ممن.ن میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من میخام اخرین نسخه مای بی بی رو نصب کنم که الان آخرین نسخه1.8.9 می باشد ولی در این انجمن آخرین نسخه را1612زده

1. ی نفر میتونه کمکم کنه که این نسخه چنده

2.آیا من میتونم آخرین نسخه انگلیسی را از سایت مای بی بی دانلود و پارسی ساز اینجا رو نصب کنم

3.چند مرتبه مرحله2 را انجام دادم ولی با نصب پارسی ساز این انجمن صفحه انجمن سفید میشه و هیچی نشون نمیده

4.در حالی که از ی سایت دیگه پارسی ساز رو نصب میکنم جواب میده.ولی میخام پارسی ساز اینجا رو استفاده کنم

چند مرتبه مجبور شدم انجمن را نصب و بعد حذف کنم در حال حاضر هم انجمن ندارم میشه راهنمایی کنید.ممن.ن میشم

عرض ادب

بنابه دلایلی درحال حاضر نسخه 1.8 پشتیبانی نمی شود

شما میتوانید از اخرین ورژن 1.6 استفاده کنید

یا نسخه 1.8 مورد نظرتان را استفاده و در اینجا سوالاتتان را مطرح کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.