رفتن به مطلب
khorack

راهنمایی در مورد دو مشکل

پست های پیشنهاد شده

دوستان مشکلات قبلی حل شد اما نمیدونم چرا وقتی کاربری میخواد وارد انجمن بشه(وارد میشه، اما کاری نمیتونه بکنه) همچین پیامی میده با این که اصلاً محروم نکردم یا یا اصلاً صفحه اصلیم نمیتونه ببینه و هرجا کلیک میکنم همین صفحه رو میاره .... باید چه کار کنم ؟؟؟

90751024568530606453.png

فقط برچسبامم نشون داده نمیشه !!! پلاگینو نصبو همه کارار و کردم ، دیگه باید چکار کنم ؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب کاربر باید لینک فعال سازی رو تایید کنه

و می تونی تو دسترسی ها تغیر بدی

لینک به ارسال

دوست عزیز من تا چند روز با همین اکانت میرفتم داخل اما حالا داره اینو میگه ....!!!! و وقتی روی لینک فعال سازی مانند تصویر کلیک میکنی ... میگه شما اکانتتونو فعال کردین !!!!! لازم به این کار نیست !! حلا باید چه کار کنم ؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل کاربر حل شد .. مشکل از کار من بود ، بد روش تنظیمات انجام داده بودم قاتی کرده بود ولی برچسب رو هم به پشتیبانی هم تیکت دادم دو روز پیش هنوز جوابی نیومده که هیچ ولی من پوسته رو عوض کردم بازم نشد(با رعایت غیر فعال کردن پلاگینا و دوباره فعال کردنشون) ... الان دیگه مطمعناً مشکل از پلاگینه .... نه ؟؟؟ باید چه کار کرد ؟؟

لینک به ارسال

دوستان یه مشکل دیگه هم دارم اینه که تو صفه اصلی قسمت پایین وقتی روی این جمله کلیک میکنی "نشانه‌گذاری تمامی انجمن‌ها به عنوان خوانده شده" ارورمیده ، خودتون ببینین ، باید چه کار کنم ؟؟؟ فقط اینجا هم نیست بالای تاپیک ها هم این گزینه هست که ارور میده ...

لینک به ارسال

درود

پلاگین برچسب را به مدیریت تک بی بی گزارش بدید چون به هاست مربوط است

درمورد ارور هم تصویرش رو بگذارید تا بررسی کنم

لینک به ارسال

دوستان این ارور فقط برای کاربراست یعنی اگه کاربری روش کلیک کنه همچین اروری میده ....

همین امروز بهم گفتن ما مطمهنیم که پلاگین درسته مشکلیم باشه از قالبتونه که باید تو انجمن مطرح بشه ... خواهشاً در مورد برچسبا یکی کاری کنه ، اگه کسی دسرسی میخواد بگه بهش بدم ...

باتشکر

لینک به ارسال

اصلاً چیزی نمیاد !!! چه چیزی شات بگیرم صفحه بدون برچسبو ، فقط تو صفحه اصلی اون پایین برچسب های برتر رو نشون میده .... دیگه هنگام تاپیک زدن با بالای هر تاپیک برچسبی نیست ....

لینک به ارسال

بفرماییداینم عکس که هیچی توش نیست ...

1- درست شدن برچسبام

2- نمیتونم روی شکلک های بیشتر کلیک کنم که بیان تو ادیتور (پنجره میاد بالا و لی هرچی رو شکلک کلیک میکنم .. انگار نه انگار ...

3- اون اروری که عکسشم گذاشتم فقط برای کاربرا که میخون روی گزینه "نشانه‌گذاری تمامی انجمن‌ها به عنوان خوانده شده " کلیک میکنی اون ارورو میده ....

95573366282302699966.png

07009778347296951768.png

لینک به ارسال

شکلک ها درست کار می کنند(تست شد)

ارور نیز به دلیل مشکل قالب هست.(قالبتون مشکل داره...

با قالب دیفالت تست کنید)

لینک به ارسال

خوب داداش بهتون دسترسی دادم ، خوهشاً از قالب درست کنین ....

دوست غزیز پس چرا برایمن نمیشه ، منظورم شکلک های بیشتر که تو پنجره پاپ آپ بالا میاد هست ....

لینک به ارسال

مشکلتون الآن حل شد؟؟؟؟

در قسمت قالب ها در قالب index_boardstats مشکل داشت

(مشکل : استفاده نکردن از تگ

{$post_code_string}

)

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه ... چرا اروره حل شد شکلکا هم حله ، اینه که باید حتماً تو ویرایشگر کدی باشه تا عمل کنه درسته ، یعنی باید تب یعدیو تو ویرایش گر انتخاب کنی بعد اقدام به گذاشتن شکلک کنی ، این نقص نیست ؟؟؟ (چون نمیشه تو یادداشت ها شکلک گذاشت چون حالت کدی رو نداره ) !!!

دوستان جز برچسب ها ، من یه پلاگین نصب کردم "آواتار پیشفرض و اجباری" مشکلش اینه که نمیشه آواتار پیشفرضو عوض کرد یعنی لینک جدید با همون سایز تعریفی میدم اما انگار نه انگار و یه مشکل دیگه هم که داره اینه که کاربر جدیدی که عضو میشه براش آواتار پیشفرض تعریف نمیشه و باید دوباره دستی از تو تنظیمات دوباره کاربرا رو اجبار کنم به آواتار پیشفرض ....

یه مشکل دیگه پاسخ سریع و پیشرفته ام مشکل اره نه شکلک های بیشتر پنجرش بالا میاد و نه خود ادیتور ....

یه مشکل دیگه ، پلاگین آجاکس پیام خصوصی رو نصب کردم یعنی باید بصورت پاپ آپ یه چیز بالا بیاد و بگه پیام خصوصی دارین ولی انگار نه انگار ...

باتشکر

دوستان این مشکلات بالا رو پیگیری کنین ... ممنون میشم ....

لینک به ارسال

من واقعاً برای دوستان متاسفم چرا که من تو رزبلاگ فعالیت میکنم خداییش همه سرو گردن برای را افتادن کار کاربرا میشکنن ولی شما !!!!!

لینک به ارسال

لینک پلاگینو از کجا آوردم من تو تک بی بی ام !!!! این همه مشکل اون بالا گفتم یعنی نمیتونین از پسش بر بیایین ؟؟؟؟!!

لینک به ارسال

دوست گرامی من امروز نشستم تمام تاپیک های ارسال شده تو اینجارو مطالعه کردم واقعا آدم بی انصافی هستید اینهمه تاپیک ارسال کردین که بهتون جواب داده شد حتی خود آقای توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) اینهمه کمکتون کرد بعد شما اینطوری دارید جواب میدین.

ما تمام پلاگین هارو قبل از اینکه تو سایت قرار بدیم تست کردیم. اکثرشون کاملا توسط آقا ساشا تست شدن و مشکلی نداشتن. ما امکانش رو نداریم که پلاگین هارو روی تمام قالب ها تست کنیم.از طرفی قالب ها هم برای نسخه های مختلف هست و با تغییراتی کوچک قابلیت تبدیل شدن دارن.

دوستان اینجا تا جایی که بتونن دارن به شما کمک میکنن لطفا به جای زخم زبون زدن ازشون تشکر کنید.شما مشکلاتی رو مطرح میکنید و دوستانی که قادر به رفع مشکل باشند به شما کمک میکنن. اگه میبینید کسی جوابی نمیده علتش اینه که در حال عیب یابی هستند پس صبر کنید.

خیلی از مواقع هم مشکل میتونه از نا آگاهی خودتون و یا تغییراتی که تو سیستم میدین باشه ( نمونش تو همین تاپیک هست ).

در ضمن جای دیگه هم اشاره کردم - اینجا جهت رفع مشکلات شما و بخش تیکت سایت جهت گزارش خطا هست. دوستان چه وقتی که تو بخش تیکت درخواست راهنمایی کنن و چه وقتی اینجا گزارش خطا بدن به نتیجه نمیرسند. چون نه آقا امید با توجه به اینکه سرش خیلی شلوغه واسه ترجمه پلاگین های جدید وقت خوندن تیکت هارو داره و نه تیم فنی که در حال توسعه هستند قادر هستند به شما راهنمایی بدن. پس لطفا مشکلاتتون رو اول تو این انجمن بپرسید در صورتی که مدیران محترم اینجا به شما گفتند که مشکل باید از طریق تیم فنی حل بشه تیکت ارسال نمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

پلاگین پاسخ سریع و پاسخ پیشرفته مشکلی نداشت کافی بود یک بار همزمان غیر فعال و فعال شوند

لینک به ارسال

سلام دستتون درد نکنه آره مشکلات حل شد اما خنوز یه سری مشکلات دیگه هم هست ....

1- من پلاگین آجاکس پیام خصوصی رو نصب کردم ولی وقتی پیام خصوصی میاد یه پنجره پاپ آپ نمیاد بالا و بهم بگه پیام خصوصی داری اصلاً چیزی تمیگه و فقط یه عدد تو کنار پیام خصوصی میده ....

2- پلاگین آواتار اجباری رو نصب کردم اما اگه جدیدی عضو بشه آواتار پیشفرض براش تعریف نمیشه و باید دوباره از نو برای همه کاربرا تعریف کنم ... بعد اینکه نمیشه عکس پیشفرضشو عوض کرد یعنی لینک عکس جدیدو میدم ولی انگار نه انگار ...

3- شکلک های بیشتر تو یادداشت هام کار نمیکنه ، تو پاسخ سریع هم کار نمیکرد اما درست شد ... یعنی پنجره بالا میاد ولی هرچی رو شکلک ها کلیک میکنی ، شکلکا نمیان تو صفحه ...

لینک به ارسال

سلام دستتون درد نکنه آره مشکلات حل شد اما خنوز یه سری مشکلات دیگه هم هست ....

1- من پلاگین آجاکس پیام خصوصی رو نصب کردم ولی وقتی پیام خصوصی میاد یه پنجره پاپ آپ نمیاد بالا و بهم بگه پیام خصوصی داری اصلاً چیزی تمیگه و فقط یه عدد تو کنار پیام خصوصی میده ....

2- پلاگین آواتار اجباری رو نصب کردم اما اگه جدیدی عضو بشه آواتار پیشفرض براش تعریف نمیشه و باید دوباره از نو برای همه کاربرا تعریف کنم ... بعد اینکه نمیشه عکس پیشفرضشو عوض کرد یعنی لینک عکس جدیدو میدم ولی انگار نه انگار ...

3- شکلک های بیشتر تو یادداشت هام کار نمیکنه ، تو پاسخ سریع هم کار نمیکرد اما درست شد ... یعنی پنجره بالا میاد ولی هرچی رو شکلک ها کلیک میکنی ، شکلکا نمیان تو صفحه ...

1- درست کار می کنه،

1417843062.jpg

2- در حال بررسی

3- وقتی پنجره شکلک ها باز میشه برای هر شکلک یه کد میزاره سمت چپش و می گه اگه می خواید از این شکلک استفاده کنید باید این کد را قرار بدید.

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.