رفتن به مطلب
ifmag

باز هم مشکل

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز شرمنده من خیلی اذیتتون میکنم مخصوصا دوست عزیزی که تو تاپیک قبل خیلی کمک کرد .

بازم مشکلی برام پیش اومده که مسئولین تک بی بی نه اینجا جواب میدن نه تو پشتیبانی پنل حالا یا سرشون شلوغه یا ما رو قابل نمیدونن .

همچنان با مشکل ادیتور مواجه هستم و واقعا کلافه شدم آخه چرا باید ادیتور اینجوری شه در حالی که اول درست بود یکی از مسئولین تک بی بی بیاد ما رو از بلا تکلیفی در بیاره خواهشا .

و مشکل جدیدی که یپش اومده و به نظرم خیلی مهمه من پلاگین آمار پیشرفته که یکی از گرون ترین پلاگین های تک بی بی هست رو خریدم اما وقتی فعالش میکنم کل نظم قالب میریزه به هم رو هر قالبی هم امتحان کردم همین مشکلو داشت دوستان خواهشا کمک کنید خدایی تا حالا تو این انجمن به جواب درستی نرسیدم و این مایه تاسفه خواهشا مدیران عزیز بیان جواب بدن و ثابت کنن من اشتباه میکنم .

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل از پلاگین نیست ، قالبی که روی سایتت هست ، یه قالب خاص است ، برای همین پلاگین نمی تونه درست توی قالب ها جای بگیره ، :wink:

لینک به ارسال

آقا دسترسی فعاله از این به بعدم غیر فعال نمیشه فقط من نمیدونم چجوری لطف شما رو جبران کنم wub.pngwub.png

فقط اگه رسیدید این تشکر هم پلاگینشو نصب کردم اما پایین پست ها تصویر تشکر نمیاد نوشته تشکر از این پست و به صورت متنه میخوام مثل اینجا عکس شه یه دنیای بزرگ تشکر میکنم ازتون شما تنها کسی هستید که به من کمک میکنه تو این انجمن ایشالا به زودی مدیر میشید cwy.pngcwy.pngwub.pngwub.png

لینک به ارسال

ضمنا عزیز همه این مشکلاتو رو قالبای دیگه حتی قالب پیشفرض خود سیستم هم امتحان کردم اینجوری بود چشم امیدم به شماست wub.pngwub.png

لینک به ارسال

این آمار به دلیل اینکه برای آخرین ارسال هاس از کد :

showthread.php?tid=47&action=lastpost

استفاده میکنه و تا الان که چک میکنم ، مشکل از سرور باید باشه ، چون لینکهای غیر سئو رو نمی تونه نشون بده و ارور میده ، بهتره حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و یا از آماز پرواستاتس استفاده کنید ، این تمام چیزی بود که من فهمیدم ، :smile:

لینک به ارسال

این آمار به دلیل اینکه برای آخرین ارسال هاس از کد :

showthread.php?tid=47&action=lastpost

استفاده میکنه و تا الان که چک میکنم ، مشکل از سرور باید باشه ، چون لینکهای غیر سئو رو نمی تونه نشون بده و ارور میده ، بهتره حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و یا از آماز پرواستاتس استفاده کنید ، این تمام چیزی بود که من فهمیدم ، :smile:

ممنون راهی نیست که بشه این مشکل سئو رو حل کرد ؟

پشتیبانی جواب نمیده نمیدونم چرا حالا که من حسابمو شارژ کردم و به طور جدی کارم رو شروع کردم دیگه پشتیبانی نمیشه دلیلشو هم نمیدونم حتی مسئولین تک بی بی اینجا هم جواب نمیدم .

آقا هر وقت حوس کردید یه کار خیر انجام بدید دستی به انجمن ما برسونید و یه کاری که میدونید به نفعشه انجام بدید grin.png ممنون خیلی لطف کردید ایشالا جبران کنم wub.pngwub.png

لینک به ارسال

و اما در مورد مشکل تشکر ، به پشتیبانی بگید ، تصاویر تشکر رو در فایل های قالبتون بریزند :

تصویر زیر باید به آدرس پایینش کپی بشه :

http://ifmag.takbb.com/images/postbit_thx.gif

http://ifmag.takbb.com/images/themes/vbnxt/postbit_thx.gif

لینک به ارسال

احتمالا سرشون شلوغه ، یه کم صبر کنید ، می یان جوابتون رو میدن ، مشکل سئو توی این پلاگین نمی شه حل کرد ، البته خودم برای انجمن خودم دارم روش کار میکنم ، اگه جواب گرفتم به شما هم میگم ،

موفق باشید ، من باید برم :smile:

لینک به ارسال

احتمالا سرشون شلوغه ، یه کم صبر کنید ، می یان جوابتون رو میدن ، مشکل سئو توی این پلاگین نمی شه حل کرد ، البته خودم برای انجمن خودم دارم روش کار میکنم ، اگه جواب گرفتم به شما هم میگم ،

موفق باشید ، من باید برم :smile:

عزیزم یه دنیا ممنون خلاصه هر پیشرفتی کردید ما رو بی بهره نزارید . خیلی لطف کردید شب خوش

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

نکته ای که باید عرض کنم اینه که اولا ما قبلا خودمون کار پشتیبانی رو انجام میدادیم ولی حالا به لطف امیدآقا کار پشتیبانی رو به تیم اینجا واگذار کردیم و خداوکیلی الان که نگاه میکردم خوب جواب میدن بچه های اینجا این واقعا بی لطفی هست که بگین کسی اینجا جواب نمیده

نکته دوم اینکه بخش تیکت سایت برای گزارش مشکل و اینجا برای مشاوره و کمک خواستن هست ولی دوستان تو بخش تیکت کمک میخوان و اینجا مشکلات رو گزارش میدن ( مثل نبودن همین تصاویر قابل vbnext ) .

نکته سوم اینکه تو تک بی بی ۲ گروه در حال فعالیت هستند. یک گروه اعضای محترم پشتیبانی هستند که به سوالات شما پاسخ میدن و همینجا ازشون تشکر میکنم و گروه دیگه در حال توسعه سیستم هستند. اگر تیم توسعه هم بخوان اینجا آموزش نصب قالب و غیره بدن دیگه نباید انتظار امکانات جدید تو تک بی بی رو داشته باشید.

---------------------------------

در رابطه با این ۲ مشکل مطرح شده هم اگه یک تیکت میزدین در کمتر از ۲۴ ساعت مشکل حل میشد.

من الان بررسی میکنم .

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.