رفتن به مطلب
ifmag

نشان ندادن آیکون ( نیاز به راهنمایی دارم )

پست های پیشنهاد شده

دوستان مشکل قبلیم که یه ترد واسش زده بودم و مشکل با ادیتور بود کلا بی جواب موند متاسفانه الان ادیتورم ساده و زشته اما بازم به مشکل بر خورد .

من از داخل تنظیمات قالب در بخش forumdisplay_threadlist جای تصاویر ترد ها رو با تصاویر جدید عوض میکنم اما فقط در قسمت پایین انجمن تصاویر تغییر میکنن . ضمنا قسمت تاپیک های جدید و قدیمی هم اینجوریه بع دو عکس زیر دقت کنید مشکلم اینه . تصاویر پایین انجمن قرار گرفتن اما تو فقسمت های اصلی اینجوری نیستن

ممنون میشم سریع کمک کنید و مثل ترد قبلی نشه ضمنا اگرم تونستید به ترد قبلی هم جواب بدید همینجا . یه دنیا ممنون .

38544074980172196140_thumb.jpg

02064927124760008657_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اگه مشکلی نیست یه لینک از انجمنتون بدید ، یه چک کنم مشکلتون چی هست ، لینک تاپیک قبلی رو هم اگه بزارید ، خوب میشه ، یه نگاش کنم :wink:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگه مشکلی نیست یه لینک از انجمنتون بدید ، یه چک کنم مشکلتون چی هست ، لینک تاپیک قبلی رو هم اگه بزارید ، خوب میشه ، یه نگاش کنم :wink:

بفرما دوست عزیزم .

http://ifmag.takbb.com/index.php

لینک به ارسال

الان که نگاه کردم ، هر دو تصویر یکی بودند ، برا همین نتونستم تفاوتی ببینم ، اگه اماکنش هست ، دو باره آدرس تصویر ها رو عوض کنید ،دوباره چک کنم ،

نکته: اگه از فایر فاکس استفاده میکنید ، ممکن است سایتتون کش شده باشه برا همین تغییرات جدید رو نتونید مشاهده کنید ، برای رفرش کردن از ترکیب دکمه های ctrl + f5 استفاده کنید

خودم که می خوام تصویر ها رو عوض کنم ، از توی کد ها این کار رو نمی کنم ، فقط تصویر جدید رو با نام قبلی ، جای گزین فایل قبلی میکنم :smile:

لینک به ارسال

الان که نگاه کردم ، هر دو تصویر یکی بودند ، برا همین نتونستم تفاوتی ببینم ، اگه اماکنش هست ، دو باره آدرس تصویر ها رو عوض کنید ،دوباره چک کنم ،

نکته: اگه از فایر فاکس استفاده میکنید ، ممکن است سایتتون کش شده باشه برا همین تغییرات جدید رو نتونید مشاهده کنید ، برای رفرش کردن از ترکیب دکمه های ctrl + f5 استفاده کنید

خودم که می خوام تصویر ها رو عوض کنم ، از توی کد ها این کار رو نمی کنم ، فقط تصویر جدید رو با نام قبلی ، جای گزین فایل قبلی میکنم :smile:

دوست عزیز شرمنده من قالب رو پیشفرض نزاشته بودم تا وقتی آماده شد پیشفرض کنم برای همین شما قالب قبلی رو دیدی که درست بوده الان پیشفرض شد میتونی بری ببینی .

لینک تاپیک قبلی هم لازم نیست چون دقیقا قبل این تاپیک زدمش و میتونی تو انجمن زیر این تاپیک ببینیش .

حالا بو نگاه کن

لینک به ارسال

مشکل از تصاویرتون است ، یکیش از آیکون های پیشفرض استفاده میکنه ، و یکیش از آیکون های سایت ، به تصویر های زیر نگاه کنم :

newlockfolder.gif

آدرس :

http://ifmag.takbb.com/images/themes/vbnxt/newlockfolder.gif

73265763733323511710.gif

http://www.myup.ir/images/73265763733323511710.gif

باید بری توی قالب ها بگردی و آدرس اون یکی رو هم عوض کنی :wink:

البته باز هم میگم ، تصاویر رو جای گزین کنی راحت تری

لینک به ارسال

مشکل از تصاویرتون است ، یکیش از آیکون های پیشفرض استفاده میکنه ، و یکیش از آیکون های سایت ، به تصویر های زیر نگاه کنم :

newlockfolder.gif

آدرس :

http://ifmag.takbb.com/images/themes/vbnxt/newlockfolder.gif

73265763733323511710.gif

http://www.myup.ir/images/73265763733323511710.gif

باید بری توی قالب ها بگردی و آدرس اون یکی رو هم عوض کنی :wink:

البته باز هم میگم ، تصاویر رو جای گزین کنی راحت تری

عزیزم من تقریبا دو ساعت کد ها رو گشتم اینا رو عوض کردم و دیگه چیزی به چشمم نخورد نمیدونید اون آدرس دیگه دقیقا کجا قرار گرفته ؟

در مورد جایگزینی هم باید بگم که من هاست ندارم به همین دلیل نمیتونم اینکارو انجام بدم .

لینک به ارسال

تو وبسایتتون عضو شدم ، اگر امکانش هست ، دسترسی بدید ، یه نگاه به قالبتون بندازم :wink:

لینک به ارسال

تو وبسایتتون عضو شدم ، اگر امکانش هست ، دسترسی بدید ، یه نگاه به قالبتون بندازم :wink:

عزیز دسترسی دادم اگه میشه یه نیگا هم به ادیتور بنداز ببین میتونی اوکیش کنی الان معمولیه میخوام حرفه ای شه اولش حرفه ای بود ولی یهو قطع شد الان دیگه هیچکی جواب نمیده پلاگینشم فعال و غیر فعال کردم درست نشد و این نمایش درجات هم که پایین انجمن میاد پلاگینش رو خریدم ولی با تعویض قالب دیگه نشون نمیده یه نگاهیم به اون بنداز . ببخش زحمت شدیم grin.pngwub.pngwub.png

لینک به ارسال

وایسا مشکل قالب رو حل کنیم :

توی قالب ها دنبال :forumdisplay_thread بگرد ، کد هاش زیر هستن ، اگه به کدها دقت کنی ، میبینی برای آیکون دادن به پست ها از متغیر خود مای بی بی استفاده شده ،

{$folder}.gif

،

ولی در قالب : forumdisplay_threadlist ، برای آیکون های زیری صفحه ، از متغیر استفاده نشده و تصاویر ثابت هست ،

{$lang->no_new_thread}

برای همین شما می تونی تصویر پایینی رو عوض کنی ، ولی برای تعویض آیکون های ارسال ها ، باید تصاویر رو جایگزین کنید ،

امیدوارم دوستان روش بهتری بدونن ، :smile:

لینک به ارسال

ادیتورتون کدوم یکی هست ؟

اگه ادیتور مای بی بی ایران هست ، باید یه سری کد ها رو هم توی بی بی کد اضاف کنید :wink:

لینک به ارسال

ادیتورتون کدوم یکی هست ؟

اگه ادیتور مای بی بی ایران هست ، باید یه سری کد ها رو هم توی بی بی کد اضاف کنید :wink:

آره ادیتور مشکل پیدا کرده خیلی پیش پا افتادس همون مای بی بیه شما که در حال مدیریتی اینم درست کن اگه زحمتی نیست راستی کار آیکون ها ه کجا رسید ؟

لینک به ارسال

نمایش گروه های کاربری هم اصلاح شد ، مشکل از قالب هست ، کد های قالب جوری هستند که افرونه نمی تونه کد ها رو شناسایی کنه و متغیر خودش رو جایگزاری کنه ، :smile:

لینک به ارسال

نمایش گروه های کاربری هم اصلاح شد ، مشکل از قالب هست ، کد های قالب جوری هستند که افرونه نمی تونه کد ها رو شناسایی کنه و متغیر خودش رو جایگزاری کنه ، :smile:

ممنون بقیه مشکلاتمم میتونید برطرف کنید ؟ wub.pngwub.png هزینشم هرچی بگید تقبل میکنم whistling.pnggrin.pngwub.png

لینک به ارسال

آقا یه سوال دیگه چجوری این عناوین کاربری رو مرتب کنم ؟ مثل بقیه فروم ها یه نقطه بزارم کنارش و مرتبش کنم . چجوری میه ؟

لینک به ارسال

ادیتور رو از پشتیبانی تک بی بی بپرسید که چه ادیتوری روی سیستم هست ،

مشکل قالب رو هم جواب دادم ، سعی کن مشکلاتت رو خودت حل کنی ، اولش سخته ، ولی خوبیش اینه به کسی متکی نمیشی :wink:

مشکلات دیگه رو بزار برا بعدا ، باید برم به کارام برسم ،

موفق باشی

لینک به ارسال

ادیتور رو از پشتیبانی تک بی بی بپرسید که چه ادیتوری روی سیستم هست ،

مشکل قالب رو هم جواب دادم ، سعی کن مشکلاتت رو خودت حل کنی ، اولش سخته ، ولی خوبیش اینه به کسی متکی نمیشی :wink:

مشکلات دیگه رو بزار برا بعدا ، باید برم به کارام برسم ،

موفق باشی

مشکلات دیگه رو هر وقت خواستید حل کنید همونجا یه پیام بدید دسترسی بدم دست گلتون درد نکنه پشتیبانی هم جواب نمیده از وقتی مشکل ادیتور رو گفتم .

الان یه سوال یعنی این آیکون ها دیگه نمیشه تغییرشون داد ؟

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.