رفتن به مطلب
! Omid StaR !

پلاگین جدید میزان فعالیت های من My Activity

پست های پیشنهاد شده

درود

بر روی این پلاگین علاوه بر ترجمه , ویرایش و راست چین کردن قسمت های لازم و اموزش زیباسازی در پست بیت هم انجام و ارائه شده است

و به گونه ای برای عزیزانمان اختصاصی است

این پلاگین حاصل چندین ساعت کار است و برای اولین بار توسط امید کریم زاده در مرجع پارسی مای بی بی اسکین ترجمه شده و

هرگونه کپی برداری , ویرایش , انتشار, استفاده از معرفی و اموزش جهت انتشار , فروش و... به هیچ وجه مجاز نبوده و شرعا حرام می باشد

و ما کوچکترین رضایتی در این مورد نداریم.

موفق باشید

امید کریم زاده.

پلاگین: My Activity

عملکرد: ایجاد سبکی جدید و زیبا از میزان فعالیت ها , تجربه ها و.... کاربر در پست بیت

نویسنده: Dark Neo

nevis.pngویرایش: امید کریم زاده

ترجمه: امید کریم زاده

نسخه: 1.2

معرفی: 12th April 2014

لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/my-activity

نمونه: دموی زنده عملکرد

نصب: آپلود فایل ها و فعالسازی از پنل مدیریت و تغییرات در مسیر : پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات > تنظیمات پلاگین میزان فعالیت های من

اگر از سری پست بیت های پیشرفته ما استفاده میکنید و میخواهید مانند اسکرین شات به خوبی در پست بیت

قرار بگیرد. به مسیر زیر بروید:

پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > تمپلت postbit > قالب postbit_classic

crtl + f را بزنید و ابتدا متغیر زیر را حذف کنید

{$post['my_activity']}

سپس

crtl + f را بزنید و جستجو کنید خط زیر را:

{$post['user_details']}

قرار دهید در زیر آن ( خط بعد ) کد زیر را : ( قبل از قرار دادن در نت پد بگذارید )

{$post['my_activity']}

نمونه:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
{$ignore_bit}</pre>
<table border="0">{$post['username_formatted']}مشاهده پروفايل کاربرمشاهده ارسال هاي کاربرمشاهده موضوعات کاربرمشاهده وب سايت کاربرارسال پيام خصوصي به کاربرارسال ايميل به کاربر
    {$post['usertitle']}    {$post['userstars']}    {$post['useravatar']}    {$post['groupimage']}
    يافتن تمام ارسالهاي اين کاربر    وضعيت : {$post['onlinestatus']}            {$post['user_details']}        {$post['my_activity']}              
            {$post['posturl']}{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}            
                                                        {$post['message']}                                    {$post['attachments']}            {$post['signature']}                            {$post['editedmsg']}                {$post['iplogged']}                    {$post['postdate']} {$post['posttime']}            {$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}             {$post['button_spam']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}            </table>{$post['thxdsp_outl

کدهارو فکر کنم درست وارد کردم ولی باز کارد بندی نداره

لینک به ارسال

کدهارو فکر کنم درست وارد کردم ولی باز کارد بندی نداره

درود

من بررسی کردم

مشکلی ندیدم به خوبی اعمال شده است !! تصویر پیوست شده است

درصورتی که برای شما نمایش مشکل دارد کدهای پست بیت کلاسیک را در قالببندی زیر به جای کدهای قبلی قرار دهید

پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > تمپلت postbit > قالب postbit

یا جی کوئری آن را که در پست بیت های پیشرفته برای نمایش پست بیت عمود برای تمامی کاربران گفته شده است اعمال کنید

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.