رفتن به مطلب
! Omid StaR !

پاسخ و نقل قول حرفه ای و پاپ آپ به سبک مای بی بی اسکین

پست های پیشنهاد شده

[hide]درودهمانطور که قبلا اعلام کردم من تمام طرحای اختصاصی سایت های خودم رو انتشار میدم و هیچوقت نخواهم گذاشت کاربری به خاطر بضاعت مالیاز پیشرفت بیشتر محروم شود. طرح ابتدایی این آموزش از مدیر پشتیبانی اندونزی این سیستم بوده اما من یکسری تغییراتی در ان اعمال کردم تا علاوه براختصاصی بودن امکانات بیشتری هم داشته باشد. این طرح برای اولین بار توسط امید کریم زاده در مرجع پارسی مای بی بی اسکین نوشته شدهو هرگونه کپی پرداری و ویرایش و انتشار و استفاده از طرح و هرگونه انتشار آن شرعا حرام بوده و به خداوندی خدا کوچکترین رضایتی ندارم درصورت استفاده برای من 5 صلوات بفرستید.خیلی روی این آموزش تایم گذاشته شدلطفا به هیچ عنوان By : MyBBSkin.Ir را حذف نکنید. چون در صورت وجود این کپی رایت است که ما بابت استفاده شما از آموزشمان رضایت داریمموفق و موید باشیدامید کریم زادهنویسنده: امید کریم زادهعملکرد: با اعمال این آموزش همانطور که در اسکرین شات های پیوست شده مشخص است. برای پاسخ به پست دیگر لازم نیست وارد صفحه ارسال پاسخ شویدتنها با یک کلیک بر روی گزینه نقل قول, صفحه ای به صورت پاپ آپ باز می شود که شما قادرید به سادگی پاسخ خود را بدون تعویض صفحه ارسال کنیداین عملکرد در همین پشتیبانی وجود داردمعرفی: in 14nov 2013بروزرسانی: in 14nov 2013نصب: خب ابتدا به مسیر زیر بروید عزیزجانم: پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب postbit > قالب postbit_quoteکد زیر را به جای کد های فعلی قرار دهید: ( قبل از قرار دادن در نت پد بگذارید )

خب به مسیر زیر بروید:پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب Show Thread > قالب Show Thread پیدا کنید متغیر زیر را:

{$headerinclude}

قرار دهید بعد از آن ( زیر آن ) کد زیر را: ( قبل از قرار دادن در نت پد بگذارید )

var popupWindow = null;
function centeredPopup(url,winName,w,h,scroll){
LeftPosition = (screen.width) ? (screen.width-w)/2 : 0;
TopPosition = (screen.height) ? (screen.height-h)/2 : 0;
settings =
'height='+h+',width='+w+',top='+TopPosition+',left='+LeftPosition+',scrollbars='+scroll+',resizable'
popupWindow = window.open(url,winName,settings)
}

سپس به مسیر زیر بروید:پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب newreply > افزودن قالب را از منوی بالا انتخاب کنید و قالبی با نام newreply_quoteو محتوای زیر ایجاد کنید: ( کد های زیر را پس از قرار دادن در نت پد در قالب جدید که ایجاد کردید بگذارید عزیزجانم )

{$lang->post_reply_to}{$headerinclude}{$codebuttons}{$reply_errors}</pre>
<form action="newreply.php?tid=%7B%24tid%7D&processed=1" method="post" enctype="multipart/form-data" name="input">{$checkboxvalidation}{$message}{$captcha} By : MyBBSkin.Ir

<

خب در این مرحله درصورتی که از نسخه 1.6.11 استفاده میکنید newreply.zip را دانلود کنید و newreply.php را در روت اصلی فایل های انجمنتانآپ کنید . چون ما این فایل را به صورت کامل برای شما آماده کردیماما اگر از نسخه های دیگر مای بولتین برد استفاده میکنید قسمت زیر را اعمال کنید: ( به هیچ عنوان از فایل newreply.zip استفاده نکنید )خب به مسیر زیر روید:هاست > روت اصلی فایل های انجمنتان > فایل newreply.php را انتخاب کرده و گزینه ادیت رو بزنیدخب پیدا کنید کد زیر را: ( پیدا کردن کد با crtl + f )

$url = get_post_link($pid, $tid)."#pid{$pid}";

قرار دهید به جای کد بالا کد زیر را:

$url = "javascript:window.close()";

خب مجددا پیدا کنید کد زیر را: ( پیدا کردن کد با crtl + f )

$newreply_template = $templates->get("newreply");

دقیقا زیر آن قرار دهید کد زیر را:

$newreply_quote_template = $templates->get("newreply_quote");

و در نهایت پیدا کنید کد زیر را: ( پیدا کردن کد با crtl + f )

eval("\$newreply = \"".$newreply_template."\";");

قرار دهید به جای کد بالا دقیقا کد زیر را:

if($replyto)        {            $quoted_posts[$replyto] = $replyto;        eval("\$newreply = \"".$newreply_quote_template."\";");                }        else        {        eval("\$newreply = \"".$newreply_template."\";");        }

نمونه:[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.