رفتن به مطلب
arya0097

دو خبر خوش برای مای بی بی اسکینی ها

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان مفتخرم امروز دو تا خبر خوش رو به همه ی دوستان عزیز بدم

اولین خبر که کاملا مشخصه:نماینده ی رسمی دامنه ی مای بولتین برد ایران!

13808016071.png

خبر خوش دوم باز شدن بخش پارسی توی سایت http://community.gamesection.org و مدیریت قدرتمند امید استار :55:http://community.gamesection.org/user-13065.html

این موفقیت بزرگ رو به تمام دوستان مای بی بی اسکین تبریک میگم همچنین از امید تشکر می کنم چون می دونم خیلی برای باز شدن بخش پارسی تلاش کرد

و در آخر به کودک 13 ساله و مهندس قلابی هم تسلیت میگم

بدرود و یاعلی:47:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

با سپاس علیرضا جان

یکی از دلایل خوشحالی خود بنده

احترام مدیریت این سایت به نژاد و تعصب ما بوده

چرا که قبلا از ورود بنده نام بخش Persian (farsi) بود ولی

بعد از درخواست بده به

Persian (parsi) تغییر یافت

که این جدا جای خوشحالی دارد که یک انجمن بسته شده باز شود

و تغییر نام پیدا کند

این انجمن یکی از انجمنای قدیمی این سیستم و پشتیبان بزرگترین سیستم وابسته مای بولتین برد است

لینک به ارسال

واقعا عالیه.

عذرمیخوام بنده مدتی حضور نداشتم برای همین دیر این تایپیک رو مشاهده کردم.

اما امید عزیز این خبرهای خوشحال کننده رو بصورت تماس تلفنی به من گفتند.

در وهله اول از اینکه امید عزیز نماینده ای از پشتیبانی بزرگ مای بی بی اسکین در این سایت بزرگ شدند احساس غرور میکنم.

و در وهله دوم ثبت دامین مای بولتین برد رو هم تبریک میگم.

فقط مای بی بی اسکین ...

من اون اوایل به عنوان یه عضو ساده وارد این سایت شدم ،‌ اما همون اول متوجه شدم اگر "مای بی بی اسکین" نبود به جرئت میتونم بگم تو ایران "مای بی بی" هم نبود.

و اصلا اینقدر پیشرفت نمیکرد که یه انجمن ساز محبوب بشه.

بارها هم به امید گفتم.

تمام این افرادی رو که میبینید تو مای بی بی ایران یک فرد ساده و استفاده گر بودند و همشون با ورود به مای بی بی اسکین ارزش و اعتبار گرفتند و تا ذره ای ارزش و اعتبار گرفتند سریع به فکر دزدی و نامردی افتادند ...

تمام این افرادی که الان میبینید بساط دزدی رو پهن کردند و با ادیت قالب های ویبولتین (عمرا اگه یه قالب رو از پایه خودشون طراحی کرده باشند ، همونطور که امید میگه این عزیزان برای مثال یه قالب ساده بر میدارند و با چندتا قالب ویبولتین مخلوطش میکنند مثلا هدر از یه قالب فوتر از یه قالب دیگه استایل پست بیت از یه قالب دیگه به همین صورت چندتا قالب رو مخلوط میکنند میان میگن ببین عجب قالبیه همین چندی پیش یکی از یوزرها رو دیدم که قصد فروش قالب دارد این هم آدرس : http://k-designers.xzn.ir الان دیگر یک بچه هم تصاویر این قالب را ببیند کاملا متوجه میشود که این قالب ، قالب ویبولتین هستش و چندتا قالب با هم مخلوط شدند که ایشون میگند خودشون طراحی کردند ، یا این عزیزان ، خیلی ببخشید کاربران مای بی بی را خیلی گاگول فرض کردند یا شاید خودشون هنوز معنی طراحی رو نمیدونند (به نظر من گزینه دومه!) در هر حال ایشون این قالب رو به قیمت 35000 تومان میخوان به فروش برسانند.دیگر دزدی که شاخ و دم ندارد ، اما هنوز یک سری از کاربران که از سیستم مای بی بی استفاده میکنند به دنبال چنین افرادی هستند و حاضرند مبلغ 35000 تومان رو هم پرداخت کنند که واقعا جای تاسف دارد.

لینک به ارسال

حسین جان من کل قالب های ویبولتین رو میتونم رایگان بذارم

کلاس دزدی از چند طراح زحمتکش نباید کار خاصی باشه

منتها این سیستم ابرو داره. خودش تم داره

پوسته مدرن رو دیدید؟ من ده روز روی این تایم گذاشتم. دوساعتیه ادیت کردید؟ 35 هزارتومن؟

من قسم میخورم اگر این سایت نبود

مای بی بی هم مثل شیرترانیکس و جوملا و...غیر رایگان میکردند این آدم ها

ما به این ها یاد دادیم عصای دست مردم باشند . شدند بلای جان مردم

متاسفم

لینک به ارسال

حیف که اینجا اجازه فروش غالب رو ندارم و گرنه این قالب هایی که به اسم قالب خوب با قیمت 35 -40-70 میفروشند رو با کمتر از 20 و 15 تومن اینجا طراحی میکردم.

هی روزگار اون کسانی که هنوز یکسال نیست با این سیستم اشنا شدند دارند .......:50:

لینک به ارسال

حیف که اینجا اجازه فروش غالب رو ندارم و گرنه این قالب هایی که به اسم قالب خوب با قیمت 35 -40-70 میفروشند رو با کمتر از 20 و 15 تومن اینجا طراحی میکردم.

هی روزگار اون کسانی که هنوز یکسال نیست با این سیستم اشنا شدند دارند .......:50:

مجیدجان قالب های خودت رو با یک مشت قالب ریپ شده و دزدی مقایسه نکن

عزیزجانم قالب مدرنو که دیدی رایگان گذاشتم

من تنها هدفم کمک رسانی به مردم بوده و اگر این سایت نبود مطمئن باشید این سیستم هم خیلی وقته پیش

غیر رایگان میشد

درمورد این افراد هم تمامی صحبت ها در اینجا گفته شده است

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.