رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

واقعا متاسفم دادا نمیدونم چی بگم من الان این پستو خوندم واقعا موندم //من از خودش این ضربه رو نخوردم ولی آدمی ک تو اونجا هست و الان به اصطلاح ترجمه گر پلاگین {که همش دزدی و اشکال داره} ضربه بدی خوردم//منم مشکل مالی ندارم //من بیش از 700 تومن به ایشون دادم ک چی؟فقط چون مدیر انجمنش بودم بعد به بهونه های مختلف پول از من میگرف

باور نکردنیه من حتی پول هاستشو میدم و ایشون هیچی خرجی نمیکرد و الان سایتش اومده بالا من ک اصن راضی نیستم ایشالا حرومش باشه

بعدشم به بهانه ایی به من تهمت زد و از اونجا پرتم کرد بیرون //

واقعا متاسفم برای همچین افرادی ک حلال و خروم سرشون نمیشه و الان انجمنی دارم ک خودم زدم ولی متاسفانه اکثر پلاگین برای ی دزد و الانم ک فهمیدم بیشترشو عوض کردم و به مای بی بی اسکین رو اوردم و از جناب امید کریم زاده بابت تمام کاراش ممنونم:55:

انشاالله عاقبت همه کاراشونو ببینن:55:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا متاسفم دادا نمیدونم چی بگم من الان این پستو خوندم واقعا موندم //من از خودش این ضربه رو نخوردم ولی آدمی ک تو اونجا هست و الان به اصطلاح ترجمه گر پلاگین {که همش دزدی و اشکال داره} ضربه بدی خوردم//منم مشکل مالی ندارم //من بیش از 700 تومن به ایشون دادم ک چی؟فقط چون مدیر انجمنش بودم بعد به بهونه های مختلف پول از من میگرف

باور نکردنیه من حتی پول هاستشو میدم و ایشون هیچی خرجی نمیکرد و الان سایتش اومده بالا من ک اصن راضی نیستم ایشالا حرومش باشه

واقعا متاسفم برای همچین افرادی ک حلال و خروم سرشون نمیشه و الان انجمنی دارم ک خودم زدم ولی متاسفانه اکثر پلاگین برای ی دزد و الانم ک فهمیدم بیشترشو عوض کردم و به مای بی بی اسکین رو اوردم و از جناب امید کریم زاده بابت تمام کاراش ممنونم:55:

اقا از حس همدردیت ممنونم ببینید اونا باید اسم انجمنشون رو تغییر بدن بزارن انجمن دزدها

همشون دزد هستن بابا اینا بلد نیستن ترجمه کنن همش ماله امید رو برمیدارن بعد مینویسن به کوری چشم دیگران این پلاگینو میزاریم یعنی چی این جمله؟؟یعنی از اینجا برداشتن

اینا حلال و حروم سرشون نمیشه اینا حاضرن به خاطر پول خیلی چیزا رو بدن از جمله انسانیت حاضرن پدر ومادرشون رو بفروشن

بهتره شما یک تایپیک جداگانه ارسال کنید و تمامی چیزها با مدارکتون رو در اون تایپیک بگید تا همه اگاه بشن

بابا امید تازه خیلی چیزاشون رو نمیگه یعنی خسته شده از بس دزدیاشون رو میگه چندروز پیش یکی از مدیرانش به اسم بهنام قالب مدرن امید رو برداشته بود بعد نوشته بود ویرایش شده توسط انجمن دزدها بابا اینا کی هستن دیه بعد اشتباهش رو فهمید

اینا همچین ادمی هست کاربرای ساده رو گیر میارن

آقا شما این انجمن منو ببنید http://fjp.ir/index.php

با یک دهم پولی که من به توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) دادم درست شده سرعتشو ببنید واقعا سرت لودش چقدر هست؟؟؟کمتر یک ثانیه

قالبش رو ببنید امکانات رو ببنید

ببنید امید کریم زاده این چندمدتی که من باهاش کار کردم اگه شما بهش 50تومن بدید واستون 500تومن کار میکنه

اصلا از کاربرای کم بضاعت پول نمیگیره در حالی که شرایط مالی خودش خراب

بعد امثال یک بچه اومدن سره کاربرای تازه وارد رو کلاه میزارن

به نظر من شما فاکتورهای پرداختی رو برای اقای کریم زاده ارسال کنید ما کلی ازشون مدرک داریم یکدفعه رو میکنیم فعلا بزار بتازن

لطفا یک تایپیک جداگانه بزنید با تمامی مدارک ومسایل لازم

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

فیش های پرداختی رو برای من ارسال کنید

فردا میرم فتا

موفق باشید

لینک به ارسال

دادا همون ک گفتی:

بابا امید تازه خیلی چیزاشون رو نمیگه یعنی خسته شده از بس دزدیاشون رو میگه چندروز پیش یکی از مدیرانش به اسم بهنام قالب مدرن امید رو برداشته بود بعد نوشته بود ویرایش شده توسط انجمن دزدها بابا اینا کی هستن دیه بعد اشتباهش رو فهمید

همون همین کارو با من کرد///

خیلی شاهکارانه به حساب پدرش میرختم بعد خودش انتقال میداد متاسفانه از اینترنت این کارو میکردم وگرنه خودم کسایی داشتم ک بتونه این کارو بکنه اما مدرک ندارم

همه پول هایی ک میریختم به حساب پدرش یا خانوادش بعد خودش انتقال میداد هیچ وقت نفهمیدشم شماره خودش چنده

واقعا برای همچین آدمایی متاسفم

لینک به ارسال

خدا ازش نگزره

کاش هوش سیاه بودم میرفتم حالشو میگرفتم

داداش بسپارش دست خدا، خدا بهترین مکر کنندگان هست.

یا علی.

لینک به ارسال

دادا همون ک گفتی:

همون همین کارو با من کرد///

خیلی شاهکارانه به حساب پدرش میرختم بعد خودش انتقال میداد متاسفانه از اینترنت این کارو میکردم وگرنه خودم کسایی داشتم ک بتونه این کارو بکنه اما مدرک ندارم

همه پول هایی ک میریختم به حساب پدرش یا خانوادش بعد خودش انتقال میداد هیچ وقت نفهمیدشم شماره خودش چنده

واقعا برای همچین آدمایی متاسفم

عزیزجانم

خودش یه بچه 13 سالست

هنوز کارت ملی هم نداره

شما یه عنایتی کنید برای من تمام واریزی هارو ارسال کنید

پیگیری و.... هم با ما

فقط این کودک عادت دارد همینکه دستش رو شد برای مظلوم نمایی و...

شروع به چرب زبانی و گریه کند, انروزی هم که از اینجا به خاطر دزدی پرت شد بیرون و... همینکارو کرد

اگر برگشت سمت شما که فلان میکنم و بهمان لطفا اعتنایی نکنید

از امیرحسین عزیز بپرسید متوجه میشوید

ایندفعه من این مسئله رو شخصا پیگیری میکنم

هم برادر و هم پدر این فرد رو میکشم دادسرای جرائم رایانه ای تهران

لطفا زودتر برای من ارسال کنید

لینک به ارسال

ممنون دادا واقعا ممنون

ولی تمام واریزی هارو از طریق نت انجام میدادم یعنی رمز و شماره حسابم و داشت یعنی خودم بهش دادم بعضی وقتا از حساب خودم یا انتقال میداد یا میرختم به حساب پدرش//

متاسفانه هیچ مدرکی ندارم

لینک به ارسال

پس بالاخره بچه گداگشنه دزد افتاد تو سوراخ موش

اره اقاجان

سر امیرحسینم من درجریانم یه جوری پول گرفت نشد پیگیری کنه

از طریق کافی نت پرداخت میکرد فک کنم امیر

ولی شما به امید بده میتونه اوکیش کنه مشکلی نیست

ببین من بهت قول میدم تا چندساعت دیگه هم یوزرتو از بن درمیاره هم

التماست میکنه ک..

ولی اگر برای کاربرای این سیستمت دلت میسوزه , معرفت داری دیگه نذار اینا فرار کنن

این بلاها سر خیلیا اومده خیلیا مث شما اصلا درجریان نیستن یه بچه متولد 1379 سرشونو کلاه گذاشته

هرجور میتونی همکاری کن از نظر انجمنتم میدونی که اینجا بهترین مرجع گرافیکی سیستمه

همه چیزت اصلا با خودم

یا حق

لینک به ارسال

ممنون دادا واقعا ممنون

ولی تمام واریزی هارو از طریق نت انجام میدادم یعنی رمز و شماره حسابم و داشت یعنی خودم بهش دادم بعضی وقتا از حساب خودم یا انتقال میداد یا میرختم به حساب پدرش//

متاسفانه هیچ مدرکی ندارم

کی گفته؟

شما تشریف ببرید بانک

اخرین گردش های مالی رو بگیرید

پرینت بگیرید بفرستید

تمومه

لینک به ارسال

ممنون دادا واقعا ممنون

متاسفانه هیچ مدرکی ندارم

داداش به حرفای من دقیق گوش کن

این توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) که میبنی وقتی من تایپیک زدم اومد التماس کردن چرا رفتی اونجا گفتی من همه ی کارا رو برات انجام میدم تو تایپیکو ببند فحس امید بده بگو بازیت دادم

اما من نترسیدم اومد یاهو اومد انجمن ووووو................. تهدیدم کرد اما من تا اخرش ایستادم

باو من نباید همه چیز رو دیه بگم اتفاقی افتاده بود که نزدیک بود برم زندان به خاطر اینا اومده بودم عکس غیر اخلاقی پیوست کرده بودن تو انجمنم و چندتا کار دیه

اما امید به خاطر من خیلی کارا کرد و مسئله ی منو حل کرد

شما فیش ها رو ارسال کنید کارشون تموم متاسفانه اینا جوری پول میگیرن که قابل جستجو هم نیست

اینا سوء استفاده کردن از سادگی من میدونستن من کافی نت میرم پرداخت کنم

فقط میگم اصلا نترس چون ترسی نداره پای شما اصلا وسط نمیاد

شوهر خواهر من یکی از وکلای معروف هست وکلی اشنا داریم تو تهران شما فیش ها رو بدید تمام کارها با ما

من اینا و انجمنشون رو جایی میفرستم که عرب نی انداخت

لینک به ارسال

درسته داداشم میدونم شما نمیترسی ولی من میترسم دلیلشم به مدیر گفتم تو خصوصی//

تنها چیزی ک ازش دارم فقط گفتگو تو یاهو والسلام چندتا فیشیم ک داشتم گم کردم و پیدا نکردم

که اونم برای مدیر ارسال کردم

ممنون //من دی حرفی ندارم اخه بعضی مدیران حرفمو باور نمیکنن ولی منم یکی از این افرادم و دی دوست ندارم برای خودم مشکل پیدا کنم

ممنون

مدارکم تو پروفایل مدیر گذاشتم

http://mybbskin.ir/User-Omid-StaR

لینک به ارسال

عزیز من. شما مگه کارت نداری؟ گردش مالی بگیرید از بانک همه چیز رو بهتون میده. مگر اینکه کارت خودتون نباشه که اونم به صاحبش بگید میتونه

اون چیزایی ام که رو پروفایل امید زده بودی رو پاک کردم این افراد که گفتی اسمش بهنام و... بود

اصلا نیازی به تشریح نداره دوست من

سایتشو باز کن میبینی قالب مدرن امیدو ورداشته تغییر رنگ زده همه چیزم حرف زده

اینا نخاله دزدن نیازی به تشریح ندارن - کسایی که داشتن یوزر تو اینجا ارزوشونه وضعیتش مشخصه

همونطور که گفتید از شما میخواسته یوزر بسازید و پسورد بهش بدید اما

هدف اصلی ما برخورد با امثال این به 13 سالست که با بردن اسم خدا وپیغمبر و... سعی در مظلوم نمایی

و سواستفاده و کلاهبرداری از مردم دارن تا حالا چندین فقره شکایت از این ادما داشتیم

لینک به ارسال

همین برادرم مشکل همین جاست

بببیند بذار بگم کارت برای پدرمه و پدرم هر ماه برای من پول واریز میکردش //اول بار ک اومدم نت با سایت تک رام آشنا شدم بعد اونجا عضو شدم و چندتا مطلب گذاشتم بعداز چند وقت شدم ناظر اونجا چند روز ک گذشت با مدیر اونجا یعنی بهنام دوست شدم تا چند وقت ک خیلی باهم صمیمی شدیم بعدش ک صمیمی شدیم اومد گف ک مشکل دارم و نمیتونم پول هاستو بپردازم منم از حساب ک پدرم توش پول میرخت بهش دادم به قولی اینکه باهم شریک بشیم و من اونجا مدیر شدیم بعد چند وقت ی دامنه خریدیم و انجمن راه انداختیم گف برای تو میزنم منم ک ساده خوشحال شدم قبول کردم بعدش گف میخوام ی قلب اختصاصی برات بزنم میشه 200 تومن منم قبول کردم چون تو حسابم 900 تومن داشتم بعدش 200 تومن به حساب پدرش ریختم و ی قالب وی بی ک الان فهمیدم تبدیل شده و قیمتش 15 تومن بیشتر نبود بگذریم این پول از قالب

بعد چند وقت گف میخوام تکدختر و بخرم من نصف توان نصفشو بده {ک الان فک نمیکنم حتی اون ی قرون داده باش}منم قبول کردم و همون چیزی ک تو پروفایل گذاشتم 230 تومن بهش دادم

و بعدشم ک .............. تو پروفایل هس تهمت زد و.........

شب خوش ممنون

لینک به ارسال

همین برادرم مشکل همین جاست

بببیند بذار بگم کارت برای پدرمه و پدرم هر ماه برای من پول واریز میکردش //اول بار ک اومدم نت با سایت تک رام آشنا شدم بعد اونجا عضو شدم و چندتا مطلب گذاشتم بعداز چند وقت شدم ناظر اونجا چند روز ک گذشت با مدیر اونجا یعنی بهنام دوست شدم تا چند وقت ک خیلی باهم صمیمی شدیم بعدش ک صمیمی شدیم اومد گف ک مشکل دارم و نمیتونم پول هاستو بپردازم منم از حساب ک پدرم توش پول میرخت بهش دادم به قولی اینکه باهم شریک بشیم و من اونجا مدیر شدیم بعد چند وقت ی دامنه خریدیم و انجمن راه انداختیم گف برای تو میزنم منم ک ساده خوشحال شدم قبول کردم بعدش گف میخوام ی قلب اختصاصی برات بزنم میشه 200 تومن منم قبول کردم چون تو حسابم 900 تومن داشتم بعدش 200 تومن به حساب پدرش ریختم و ی قالب وی بی ک الان فهمیدم تبدیل شده و قیمتش 15 تومن بیشتر نبود بگذریم این پول از قالب

بعد چند وقت گف میخوام تکدختر و بخرم من نصف توان نصفشو بده {ک الان فک نمیکنم حتی اون ی قرون داده باش}منم قبول کردم و همون چیزی ک تو پروفایل گذاشتم 230 تومن بهش دادم

و بعدشم ک .............. تو پروفایل هس تهمت زد و.........

شب خوش ممنون

بابا این پوالا اصا خوردن نداره یکی دیگه داره زحمت میکشه بعد یکی مثل این میاد .................

واقعا چی میشه گفت ادم دلش میخواد یه سری چیزا رو بگه اما محدودیت ها اجازه نمیده

آقا شما نباید بترسید تازه پدرت بفهمه خیلی خوبم میشه این کلاه برداریه برای من از طریق کافی نت بوده ورزوی 100تا مثل من پرداختی دارن اونجا

اما اگر حرف های شما راست باشه به راحتی میتونید فیش ها رو بدست بیارید

لینک به ارسال

نه دی داداش اگه بفهمه ک خودت بهتر میدونی

ببخشید این تنها مدرکیه ک دارم این ی فیش 10 تومنی ک گف به حساب پدرم واریز کن منم واریز کردم و این یدونه رو ازش عکس گرفتم و الان پیدا کردم میدونم بدردی نمیخوره ولی حداقل نشون میده ک سر منم همچین بلایی اومده تا حداقل دیگران گول این آدما رو نخورن

7aa33be32a1.png

لینک به ارسال

نه دی داداش اگه بفهمه ک خودت بهتر میدونی

ببخشید این تنها مدرکیه ک دارم این ی فیش 10 تومنی ک گف به حساب پدرم واریز کن منم واریز کردم و این یدونه رو ازش عکس گرفتم و الان پیدا کردم میدونم بدردی نمیخوره ولی حداقل نشون میده ک سر منم همچین بلایی اومده تا حداقل دیگران گول این آدما رو نخورن

7aa33be32a1.png

لینک به ارسال

سلام دوستان همین چند دقیقه پیش خواهرم یک مطلبی رو بهم نشون داد که من تا حالا ندیده بودم در یک وبلاگی بود و باید از خودم دفاع کنم

باید بگم دلیل فیلترینگ سایت بنده فقط به خاطر شخص توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) و علی دوستش بوده

تو مطلبی که گذاشتین مشخص بود که قبول کردین 500تومن کلاه برداری کردین و جای شکرش باقیه:13::13::13:

من با کسی دشمنی ندارم من واسه دوست علی 11 هزار ارسال کردم آخرش اومد پیام خصوصی منو خوند که من داشتم هویت خودش رو به کاربراش میگفتم و من متوجه شدم داره میخونه بهش گفتم چرا داری میخونی ؟؟گفت حیوان باید تربیت بشه منم گفتم جواب ابلهان خاموشیست این بزرگترین تو دهنی بهشون هست منو اخراج کرد ارسالمو کرد منفی ولی سپاسو نتونست کاری کنه

الان گفته من دختربازی کردم:2::2::2: بچه جون من دخترا رو آدم حساب نمیکنم:13::13::13: اینو همه میدونند

خیلی خوشحالم اون زمان درباره ی علی بعضی چیزا رو گفتم به مدیراش و باور نکردن اما الان هر روز مدیراش به من پ خ میدن و ابراز پشیمانی میکنند

امید در اطلاع این کاربر http://fjp.ir/member.php?action=profile&uid=3 مدیرارشد سابق همون انجمن علی هست اسم کاربریش در انجمن خودش JESSECA یکی از مدیران بازنشستش

به من پیام داد و منم پذیرای مدیرای سابقش هستم چون درکشون میکنم

آخه بچه جون تو انجمنت زمانی که من عضو شدم چند نفر عضو داشت؟؟ بعد که من ارسال کردم شد30هزارنفر

جدیدترین مدیرش که بلایی مثل من رو سرش اورده !sohrab_Mj!

اینم یکی از کاربرای دیگه هست که علی رمزشو عوض کرد انداختش بیرون http://fjp.ir/member.php?action=profile&uid=19

هر روز موردهای جدید حالا فرض کنیم من مقصر جسیکا مقصر سهراب مقصر نمیدونم غزل مقصر فقط اقا علی مظلوم؟؟؟:5::5::5:

دیگه طاقتم تموم شد الانم که خانوادم دیگه متوجه شدن من شماره ی موبایل پدر ومادر توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) و زیر وبم خانوادشون رو در میارم نیاز به یک سری توضیحات هست بهشون

جناب توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) عکستو میزارم عکس مدرستو که واسه کارت دانش آموزی گرفتی بزارم تا همه چهره ی دزد معروف رو بشناسن

دوستات اومدن اینترنت تو رو ببنند:13::13:

مطمئن باش با گفته های شما خانواده ی من هیچ کاری با من نمی کنند چون امثال شماها رو خوب میشناسند هه:5::5:

لینک به ارسال

امیرجان درمورد کیا صحبت میکنی؟

اینا یک مشت بچه گداگشنه دزد بودند که مدیریت پرتشون کرد بیرون

به زودی هم تمام سایتاشون طبق شکایت بنده به عنوان یکی از مدیران رسمی این سیستم تو ایران

و اقای کریم زاده فیلتر میشه

اینا فکر میکنن ما باهاشون شوخی داریم یا اینم مدرسست

اینجام مهدکودکه

ببین عاقبت ما به کجا رسیده باید با یه مشت بچه زیر 15 سال بحث کنیم

بگذریم الان با گدایی و دزدی از امثال اشخاص مثل شما تونستن هاست و دامنه بخرن

و با استفاده از قالبای ریپ دیگران مرجع بالا بیارن.

نمیدونن بنده به شخصه چه برنامه ای براشون دارم ولی هرچی هست این دزدی ها و بچه بازیا بی جواب نمیمونه

این بچه 15 ساله (علی) رو هم اینقدر گنده نکن دوست من

این پسرک کسیه به من و اقا امید و حسین و بقیه مدیرا سال پیش التماس میکرد یه پلاگین براش نصب کنیم

زیادی این بچه ها رو جدی نگیرید. عقده ها و سرخوردگی ها مدرسه و ..... رو میخوان تو نت جبران کنن

نمیدونن این مملکت قانون داره

لینک به ارسال

میدونم سینا جان همه رو میدونم

واقعا واسم جالب بود در موبایل خواهرم همچین چیزی رو دیدم که همش کذب بود

والا اینا نه شرف دارن و نه غیرت و نه ناموس سرشون میشه وگرنه که این کارا رو نمیکردن

اینارو هم گفتم تا کاربراش و کاربرای اینجا امثال این افراد رو بشناسن که به دخترایی که سنشون ده سال از این بزرگتر و شوهرم دارن چه فحش های ناموسی داده

مرد هم مرد قدیم حداقل ناموس و شرفش رو به پول نمیفروخت

اینا رو زدم تا به مدیرای قبلیشم نشون بدم ولینکشم دادم که ببینن یکی هست حقشون رو بگیره و دست امثال اینا رو رو کنه

من فقط از این میسوزم که دخترای پاک و معصوم فحش میخورن از این ادم وگولشون رو میخورن و این هنوز به کارش ادامه میده و پلیس سایبری هم همیطنوری داره نگاه میکنه

متاسفم واسه خودم که امثال این و توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) رو یک روز آدم حساب میکردم وگولشون رو خوردم اسم آدم گذاشتن رو اینا توهین هست به آدمای دنیا

لینک به ارسال

شما یک لطفی کن شماره این ... رو برای من بفرست

من در خدمتش هستم

دوستان درجریانن من کافی نت دارمم. روز هزارتا از این موردای مزاحمتو میبینم

شما یه لطفی کن به خواهرت بگو پرینت بگیره. برای من بفرست

ببین من چه بلایی سر اینا میارم .

ما همه جوره پشت یوزرامون هستیم. این بی همه چیز رو هم بنده شخصا به حسابش رسیدگی میکنم

یا علی

لینک به ارسال

سلام خدمت شما دوستان عزیز .

خیلی ببخشید ، ولی بهتر نیست یک اعلامیه بزنید که کاربرا کاملا متوجه بشن ؟

بنده خودم توی سایت ایشون عضو شدم ، اگر چشمم به این تاپیک نمیخورد به اونا بابت یک پلاگین نوشتن یا قالب طراحی کردن یا هر کاری ممکن بود یک سفارشی بدم ، خواهش میکنم یک اطلاعیه بزنید ، اگر که این کار رو نکنید ، ممکنه که یک بلایی سر بقیه کسایی که مستقیما داخل سایتشون عضو میشن بیاد .

واقعا نمیدونم چی بگم ، این موضوع رو هم تونستم از طریق پست آخر این تاپیک پیدا کنم .

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.