رفتن به مطلب
! Omid StaR !

آموزش افزودن دکمه به ادیتور دیفالت بدون نیاز به پلاگین

پست های پیشنهاد شده

[hide]درود

به درخواست یکی از کاربران عزیزمان این آموزش رو میگذارم

اتفاقا یک مطلب هم با همین مضمون در سایت مادر به نوشته Joseph vb 10 هست

که من هم ترجمه کردم و هم تغییراتی دادم و تکمیلش کردم به همین دلیل به نوعی نوشته خودمم محسوب

بابت هرگونه کپی برداری و انتشار یا ویرایش و.... این مطلب به هیچ عنوان رضایت ندارم

این آموزش که حاصل چندین ساعت تایم است کمک میکند تا همانند تگ های php و code که با زدن ان ها

متن انتخاب شده شامل عملکرد تگ قرار میگیرد , تگ مای کد یا پلاگین مای کد دار خود را به راحتی

با زدن یک دکمه به جای تایپ کردن تگ , در ادیتور خود داشته باشید

نویسنده: امید کریم زاده

معرفی: in 28sep 2013

بروزرسانی: in 28sep 2013

نصب:

خب ابتدا به مسیر زیر در هاست خود بروید و ویرایش کنید:

Host > root asli file haye anjoman > jscripts > editor.js

(حتما قبل از انجام فایل editor.js را دانلود کنید تا در صوورت اشتباه مجدد اپلودش کنید)

خب پیدا کنید خط زیر رو:

{type: 'dropdown', name: 'size', insert: 'size', title: this.options.lang.size, options: this.sizes},

اینتر بزنید و در خط بعد و زیر خط بالا کد زیر رو قرار بدید:

{type: 'button', name: 'hide', insert: 'hide', image: 'omidKz.png', title: 'عنوان تگ شما'},

خب به جای عنوان تگ شما , عنوان تگ خود را بزنید

و سپس به مسیر زیر بروید

Host > root asli file haye anjoman > jscripts > editor_themes > theme editor morede nazar > images

و عکس دکمه ادیتور خود را در اینجا با نام OmidKz فرمت .png آپ کنید

نمونه ی تگ مخفی ساز از مهمان (هاید در همینجا)

{type: 'button', name: 'hide', insert: 'hide', image: 'hide.png', title: 'مخفی کن از مهمان'},

تصویر :

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم از اموزش خوبتون شرمنده من یکم تو این کار مبتدی هستم اگه بخوام قرار دادن عکس به صورت کوچک قرار بدم تگ ش چی هستش؟ ممنونم ازتون:55::55:

لینک به ارسال

ممنونم از اموزش خوبتون شرمنده من یکم تو این کار مبتدی هستم اگه بخوام قرار دادن عکس به صورت کوچک قرار بدم تگ ش چی هستش؟ ممنونم ازتون:55::55:

درود

از این استفاده کنید بهتر است

http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B4%D8%AF%D9%87

لینک به ارسال

{type: 'dropdown', name: 'size', insert: 'size', title: this.options.lang.size, options: this.sizes},

این قسمت نیست!!!

این جدول رو پیدا کردم :

{type: 'button', name: 'b', sprite: 'bold', insert: 'b', title: this.options.lang.title_bold},
			{type: 'button', name: 'i', sprite: 'italic', insert: 'i', title: this.options.lang.title_italic},
			{type: 'button', name: 'u', sprite: 'underline', insert: 'u', title: this.options.lang.title_underline},
			{type: 'separator'},
			{type: 'button', name: 'align_left', sprite: 'align_left', insert: 'align', extra: 'left', title: this.options.lang.title_left},
			{type: 'button', name: 'align_center', sprite: 'align_center', insert: 'align', extra: 'center', title: this.options.lang.title_center},
			{type: 'button', name: 'align_right', sprite: 'align_right', insert: 'align', extra: 'right', title: this.options.lang.title_right},
			{type: 'button', name: 'align_justify', sprite: 'align_justify', insert: 'align', extra: 'justify', title: this.options.lang.title_justify}

اخر همین کد ها قرار بدم ؟

لینک به ارسال

تو فایل جاوا اسکریپت ادیتور " دیفالت " حتما هست

Crtl + f رو بزنید سرچ کنید

پیداش میکنید

لینک به ارسال

اره پیداش کردم کدش رو قرار دادم اما با مای کد مشکل داشتم همه پست بیت ها به هم میریخت همشون میشد برای کوچک کردن عکس کلیک کنید حتی تابلوی اعلانات انجمن

به هرحال ممنونم از اینکه اموزش رو قرار دادید

لینک به ارسال

من جز مطالبی کحه خودم میگذارم

نمیتونم مطلب دیگه رو تایید کنم

موفق باشید عزیزجانم

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.