رفتن به مطلب
! Omid StaR !

اموزش ایجاد حالت من در پست بیت

پست های پیشنهاد شده

[hide]درود عزیزانمحق انتشار محفوظ استامروز میخوایم اموزش ساخت دستی حالت من رو بدم بهتونهنوز هم هستند کاربرانی که در نصب پلاگین ناتوان اندو یا کلا روی قالب نمایش نمیدهدو یا کلا اموزش فیلد ان ها را سر درگم کردهنویسنده: امید کریم زادهدرصورت استفاده از این اموزش باید نام منبع و نویسنده ان ذکر شود!خب امروز اموزش ساخت دستی شو میدیممن با سه نمونه که پیوست کردم. باهم شروع میکنیمخب برای شروع کار به مسیر زیر بروید:پنل مدیریت کل > پیکربندی > فیلد های مشخصات شخصیبه صورت زیر کنید:عنوان * حالت منتوضیح کوتاه *حالت خود را انتخاب کنیدنوع فیلد * بگذارید رو جعبه انتخابحداکثر طول و طول فیلد رو هم بهش دست نزنیدگزینه‌های انتخابی به صورت زیر وارد کنیدطوری که هر اسم تو یه خط باشهAsabaniAsheghAshegh Shodamدیگه به چیزی دست نزنیدمگر اینکه بخواید به دلخواه اجباریش کنیدبعدش ذخیره فیلد رو بزنیدخب حالا تصاویر پیوست رو تو مسیر زیر اپ کنید:هاست > محل فایلای انجمن > پوشه images خب حالا میخواید تو پست بیت نمایش بدهبه مسیر زیر برید:پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب postbit > قالب postbit_author_userاضافه کنید به اخر کد ها ...کد زیر رو ( قبل از قرار دادن در قالب در نت پد بگذارید)البته توجه کنید ابتدا به اخر کد ها خط زیر رو اضافه کنید

سپس بعدش این خط رو بگذارید:

یا اگر خواستید در یک جعبه ی زیبا باشه خط زیر :

</pre>
<fieldset>حالت من</fie

خب دقت کنید در مرحله اول بعد از ساخت یه ای دی ( عدد) رو به رو فیلد میزنهیعنی به صورت زیر:13318898971.gifاین ای دی فیلدتون رو باید به جای 7 که شماره فیلد منه در کد بالا بگذاریدحالا ذخیره کنیدخب تبریک میگم شما حالت من رو با داشتن سه حالت درست کردیدکه کاربر از ویرایش پروفایل در کنترل پنل کاربری قادر به تعویضش هستشکل نهایی:13318898972.gifخب حالا اگر بخوایم بیشترش کنیم چیکار کنیم؟خب تصاویر مورد نظرمونو با اسم هایی که مورد نظرمون هستدر همون مسیر گفته شده در هاست اپ میکنیمولی توجه کنیم باید با پسوند gif باشهمثلا : این اسم یکی از تصاویر شما باید باشه Ashegh Shodam.gifبعد در قسمت فیلد ها .فیلد حالت من رو ویرایش میکنیدو به خط بعدی اسم رو اضافه میکنیدیعنی اینوAshegh Shodamخب همینجوری میتونید تعدادشو بیشتر کنید عزیزانمنکته:درصورتی که خواستید تصاویر رو تو پوشه ای دیگر در پوشه ایمجاپ کنیدمسیر تصویر در قالب پست بیت به صورت زیر میشود

امیدوارم که از اموزش لذت برده باشیدموفق و موید باشیدامید کریم زاده[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واسه انجمنهای تک بی بی میشه بصورت دستی درست کرد؟

اگه میشه پوشه images رو چطوری پیدا کنم؟ یا اصلا دسترسی ندارم :ermm:

لینک به ارسال

واسه انجمنهای تک بی بی میشه بصورت دستی درست کرد؟

اگه میشه پوشه images رو چطوری پیدا کنم؟ یا اصلا دسترسی ندارم :ermm:

خیر دستی نمیشه

از پلاگینی که گذاشتم باید استفاده کنید

لینک به ارسال

امید جان نمیشه عکس ها رو تک تک اپلود کرد و گذاشت آخه ما تک بی بی ها تو قضیه هاست حالمون گرفته هست :D

لینک به ارسال

متغیر جستجو کن عزیز

گشتم نبود نگرد نیست

داداشی سرچ کردم فقط همین صفحه اومد :tongue:

لینک به ارسال

برا من شکلکا تو پست بیت نمیاد

شکلکا تو هاست تو مسیر images/specialnight/mood ریختم

اینم کدم از پلاگین استفاده میکنم :shocked::shocked::shocked::shocked:

حالت من

لینک به ارسال

سلام

من یه مشکل داشتم می شه راهنمایی کنید

پلاگین حالت من رو نصب کردم

بالای صفحه اصلی هست و حالت رو هم می تونم انتخاب کنم

ولی هر کاری می کنم نمایش داده نمی شد

اول که فقط عدد می زد

حالت من : 3

بعد الان شده این شکی که تو فایر فاکس هیچی نشون نمی ده و تو اینترنت اکسپلورر هم یه ضربدر

عکسها رو تو پوشه اصلی آپلود کردم

11.png

اینم چیزی که تو پست بیت گذاشتم منظورم کدهاشون هست (postbit_author_user)

[align=left]<fieldset>

<legend><span class="smalltext" style="font-weight:bold">وضعیت من : </span>

</legend><div style="margin-top:3px" align="center"> {$post['onlinestatus']} <br />

</div>

</fieldset>

[/align]

لطف کنید در صورت امکان پاسخ بدید ممنون

لینک به ارسال

سلام

شما باید کدهای برای اینکه در پست بیت نشون داده بشه،به صورت زیر بزارید:

حالت من

خب وقتی حالت من به صورت عکس هست،شما حق ندارید کدهایی رو براش تعیین کنید که مخصوص عکس نباشه!

لینک به ارسال

ببخشید این پست قبلیم تو تاپیک اشتباه زده بودم فک کردم اونه/اون رو حذف کنین سوالم من مربوط به اینجاستاینم از کد لطف کنید ببینید اشتباهی کدا رو به اخر اضافه کردم

{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
   {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}

لینک به ارسال
ببخشید این پست قبلیم تو تاپیک اشتباه زده بودم فک کردم اونه/اون رو حذف کنین سوالم من مربوط به اینجاستاینم از کد لطف کنید ببینید اشتباهی کدا رو به اخر اضافه کردم
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
   {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}

دلایلی مختلفی برای عدم نمایش باشد1. کد را غلط قرار داده باشید ( مثال: قبل از قرار دادن در نت پد نگذاشته باشید )2. پسوندهای تصاویرتان .gif نباشید (این میتوانید یکی از اصلی ترین عوال باشد )3. مسیر بندی تصاویر در هاست یا کد مشکل داشته باشدموفق باشید

لینک به ارسال

درود و عرض سپاسگذاری بابت تلاش آقا امید و سایر عزیزان

متاسفانه با رعایت تمامی نکات فرموده شده حالت من به صورت یک نوشته منتشر شده است . مانند :

حالت من: Sepasgozar

دقیقا شبیه گزینه ی بالاست و تصویرش قابل رویت نیست . ممنون میشم کمک کنید تا این مورد را حل کنم

با سپاس :55:

لینک به ارسال

درود و عرض سپاسگذاری بابت تلاش آقا امید و سایر عزیزان

متاسفانه با رعایت تمامی نکات فرموده شده حالت من به صورت یک نوشته منتشر شده است . مانند :

حالت من: Sepasgozar

دقیقا شبیه گزینه ی بالاست و تصویرش قابل رویت نیست . ممنون میشم کمک کنید تا این مورد را حل کنم

با سپاس :55:

خیر دوست گرامی تمامی نکات را رعایت نکردید

قطعا در مسیر دهی اشتباهی انجام دادید

هیچ اموزشی اشتباه یا بدون تست قرار داده نمی شود

اگر در اجرا ناتوانید اموزش زیر:

http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%AA

یا این پلاگین را دانلود کنید:

http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D9%85%D9%86

لینک به ارسال

متاسفانه این حالت همچنان پابرجاست . من تلاش کردم تا مسیرها را درست انجام دهم و کدها را درست بگذارم اما انگار یک جای کارم صحیح نیست و فقط حالت من در پست بیت نمایش داده میشه از شکلک خبری نیست !!!!!!!!!!!!!!!11

لینک به ارسال

متاسفانه این حالت همچنان پابرجاست . من تلاش کردم تا مسیرها را درست انجام دهم و کدها را درست بگذارم اما انگار یک جای کارم صحیح نیست و فقط حالت من در پست بیت نمایش داده میشه از شکلک خبری نیست !!!!!!!!!!!!!!!11

من نمیدانم کجای این اموزش سخت است که آن را اشتباه انجام میدهید عزیزجانم

ولی در هرصورت توانایی اجرایی این اموزش را ندارید

پس از پلاگین آن استفاده کنید

http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D9%85%D9%86

چنین مشکلاتی معمولا در مسیر دهی اشتباه تصاویر حالت من

یا مخصوصا بی توجهی به پسوند ها یا غلط وارد کردن مسیر و پسوند در تمپلت

مربوطه است

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.