رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

[hide]

سلام

واقعا که یعنی واقعا که :6::18:

اینو ببینید

رفتم دانلود کردم دیدم عینا اومده پلاگین کلمات کلیدی امید رو ویرایش کرده و اسم خودشو زده

فقط یه قسمتایی شو واسه رد گم کنی انگلیسی گذاشته

واقعیتش چندشب پیش یکی با یه ای دی فیک بهم پیام داد گفت مای بی بی اسکین چیه

امید فلانه امید بهمانه بیا اینجا

بعد فهمیدم همین پسره توفی-قی بوده . سایتشو باز کردم دیدم پارسی ساز و کل مطالبش کپی شده

از اینجاست

واقعا که

حالم بهم خورد

اه من دیگه استعفا میدم اصلا

کل کارای من و سینا و حسینم و اریام کپی کردن

بعد کاربرا میرن کپی رایتشونو واسه چند کار دزدی عوض میکنند

م نمیتونم تحمل کنم امید

اه

[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[hide]

کامبیز جان استعفای شما پذیرفته نمی شود ولی یکبار دیگه ببینم تاپیک حاشیه دار زدید بازنشستتون میکنم

که چی کامبیز جان؟ من چندبار گفتم این ها دارند کل مطالب اینجارو کپی میکنند؟

مگه کسی گوش داد؟ اینجا من همه چیو رایگان گذاشتم بعد کاربر میره بابت مطالب رایگان به امثال اینا پول میده

همین مهندسی که شما فرمودی امروز یکی از کاربرا به من پیام داده میگه عضو سایتم شده بیا از ما هاست بگیر

اون سرور اپ چیه بیا پارسی سازتم عوض کن

دوباره همین بچه ای که شما فرمودی بعد دزدیدن بک اپ این سایت و ریستور کردن تیبل یوزرها ( سو استفاده از زمانی که در اینجا مدیر بود)

ای دی عین 1900 کاربر اینجارو دراورد اومد به عین هر 1900 یوزر سایت پیام داد کریم زاده فلان و بهمانه و.... با وعده دادن ریپ پوسته یک مشت طراح بدبخت

و فروش کارای رایگان ما کل کاربرای اخراجی و دزد رو دور خودش جمع کرد

در الکسای سایت فحش مینوشت. لینک های گوگل اینجارو حذف کرده بود و هزار کثافت کاری دیگر

اما

دقت کنید من 11 ماهه با اینها هیچ کاری ندارم

فقط دارم از تک تک کارهاشون با ای پی هاشون پرینت میگیرم

بگذار فکر کنند من نمیفهمم با یوزر دختر اینجا عضو میشند و مطالبو دانلود میکنند و به اسم خودشون میزنند

بذار فکر کنند کاربرای این سیستم بلانسبت نمیفهمند که کی دزد است و کی طراح

بگذار به کارهایشان ادامه دهند تا روز موعد که مد نظر من است

خواهشا دیگر تاپیک حاشیه دار نبینم

جدا از حرف و حدیث و... خسته شدم

کاربر عقل دارد خودش میفهمد

[/hide]

لینک به ارسال

[hide]

چندبارم مسنجر بهت پیام دادم

هی میگی هیچی نگو ولشون کن کاربر میفهمه

کاربر چی چی میفهمه؟ کاربر اگه میفهمید و قدر میشناخت نمیومد کپی رایت مارو حذف کنه

خودت چندبار گفتی به خدا رضایت ندارم کسی کپی کنه؟ گوش میکنن؟ بعد همین ادما اسم از خدا و.... میبرند

امید ببین حسین کم فعالیت میکنه من و اریا و .....

این دزدی ها خستمون کرده

یا کاری میکنی یا من شخصا انصراف میدم دیگه خسته شدم

ببین این پسره توف-یقی همین بهت گفتم با ای دی مسنجر پیام داده؟

باور کن یه جور زبون ریخت نمیشناختمت باور میکردم

اصلا سایتشو باز کردم دیدم یکیش کار خودش نیست

همین عکس اولی که گذاشتم خوندی؟

طرف اینقدر بی وجدانه نه تنها منبعو ذکر نکرده اومده گقته اصلا منبع نداره و من جمع اوری کردم !

با اینکه منی که یک سال و نیم پیش تازه با این سیستم اشنا شده بودم خوب یادمه اول تو

مای بی بی ایران گذاشتیشون

اه اه

باو اینا دیگه کی اند اه

[/hide]

لینک به ارسال

بار کج به منزل نمیرسه من این تاپیک رو تازه دیدم اما صبر کنید خدایی هم وجود داره خود خدایی که بهش اعتقاد دارم جوابشونو میده عب نداره

لینک به ارسال

یه چیز دیگه این که من کد ها رو یکی یکی مطابقت دادم ایشون زحمت یک فاصله رو هم به خودشون ندادن نگاه کردم دیدم کد های کاملا با هم مطابقن و مو نمی زنن به جز اون هایی که بک گراند داره که فقط بک گراند عوض شده ایشالله همون علی (ع) که تو آواتارت گذاشتی که من خیلی بهش اعتقاد دارم بزنه تو کمرت و تمام

لینک به ارسال

جالب بود

من تو این 2 تا سایتی هم که گفتید عضو هستم ولی چه خوب شد گفتید،بالاخره آدم باید حقایقو بدونه

خیلی چیزا دستم اومد تازه

لینک به ارسال

جالب بود

من تو این 2 تا سایتی هم که گفتید عضو هستم ولی چه خوب شد گفتید،بالاخره آدم باید حقایقو بدونه

خیلی چیزا دستم اومد تازه

[hide]

عزیزجانم خیلی چیزها هست که شما نمیدانید

مثلا اینکه این افراد چرا در اینجا بن شدن یا در مای بی بی ایران

یا مطالبی که میگذارن دقیقا از کجا برمیدارن

کسانی که حتی 4 کلمه انگلیسی قسم میخورم که نمیتوانن پشت سرهم بنویسند!!!!!!

پیشنهاد میکنم یه سرچ کنید در انجمن چیزهای بیشتری هم میفهمید عزیزجانم

موفق باشید

[/hide]

لینک به ارسال

جالب بود

خیلی چیزا دستم اومد تازه

[hide]

من شمارو میشناسم کاربر با ادب و خوبی هستی

یعنی وقتی امید تاییدت میکنه یعنی خوبی و من باور دارم

و مطمئنم شما میفهمید ...من هیچی از حسین و آریا و.....

بپرسید با چه ترفندایی به کاربرای اینجا تو مسنجر همینا پیام میدن

و مطالب همین سایتو با همین کاربرا میفروشن اخرشن با رشوه در دهنشونو میبندن

شما برید بخش گفت و گوی ازادو بخونید اقای فرانکی

[/hide]

لینک به ارسال

[hide]

کامبیز حاجی اینو خوندم خونم به جوش اومد

همه عکسایی که امید بهم داده بود از حرفاش + بی سوادی هاش عکس گرفتم

و هرکی میخواد درمورد این بچه 13 ساله بیشتر بدونه اینجا تو امضاش همه چی نوشته شده

همه کاراشو نوشتم: http://mybbskin.ir/User-MyBBskini

حسین بم گفته بود یوزر دزدی میکنه ولی دیدم به توئم داده قاطی کردم دیگه

واقعا همه باید بدونن این موجود کثیف کیه

[/hide]

لینک به ارسال

اوفففف یعنی این فینگل بچه یه ذره شرم و وجدان نداره اصلا؟؟؟ من واقعا موندم چی بگم اخه که چی؟؟ این همه وقت و نت و چشماشو میذاره بعد کپی شه جای دیگه؟؟بیخیال هیچی نگم بهتره خودم اعصابم خیلی خرد شد جدا امید جان پیگری کن اینارو ولشون نکن!

لینک به ارسال

جالب بود

خیلی چیزا دستم اومد تازه

[hide]

عزیزجانم خیلی چیزها هست که شما نمیدانید

مثلا اینکه این افراد چرا در اینجا بن شدن یا در مای بی بی ایران

یا مطالبی که میگذارن دقیقا از کجا برمیدارن

کسانی که حتی 4 کلمه انگلیسی قسم میخورم که نمیتوانن پشت سرهم بنویسند!!!!!!

پیشنهاد میکنم یه سرچ کنید در انجمن چیزهای بیشتری هم میفهمید عزیزجانم

موفق باشید

[/hide]

نه خب باید گفته بشه !البته این نظر من هستشا !الآن این تاپیک خیلی هم مفید بود !راستش هر فرومی سر می زنم فقط حرف می زنن و میگن فلانی از ما کپی کرده !آدم گیج میشه حرف کیو باور کنه !

چون یه چیزی هست که همیشه من میگم، خیلی فرق بین کسی هست که با سند حرف می زنه با کسی که فقط حرف می زنه..... !

لینک به ارسال

[hide]

کامبیز حاجی اینو خوندم خونم به جوش اومد

همه عکسایی که امید بهم داده بود از حرفاش + بی سوادی هاش عکس گرفتم

و هرکی میخواد درمورد این بچه 13 ساله بیشتر بدونه اینجا تو امضاش همه چی نوشته شده

همه کاراشو نوشتم: http://mybbskin.ir/User-MyBBskini

حسین بم گفته بود یوزر دزدی میکنه ولی دیدم به توئم داده قاطی کردم دیگه

واقعا همه باید بدونن این موجود کثیف کیه

خب شد نوشتی

اقا همین چندشب پیش بعد اینکه امید قانون عدم پشتیبانی کاربرای این انجمنای فیکو زد

یکی از کاربرا رو دیدم حالا اسمشو نمیارم اقا بهش پیام دادم شما مگه یوزر ما نیستی؟ چرا رفتی پارسی ساز خود مارو با اسم این بچه دزد

زیر سایتت زدی؟ میگفت اقا باور کن من هیچی بلد نیستم دسترسی بهش دادم فلان چیزو درست کنه اومده کپی رایتمو عوض کرده

اقا به این بچه شرور دسترسی ندید یهو ای دی کاربراتونو مثل اینجا دراره بره سو استفاده و.....

واقعا تو تلویزیون میگه کودکانتان را در محیط مجازی تنها نگذارد درمورد ایناست

فکر میکنند زحمت و تلاش یه مشت وبمستر بدبخت زحمتکش باد هواست یا مهدکودکه که بیان واسه منافع جیبشون هرغلطی که میخوان بکنند

واقعا حالم بهم خورد

[/hide]

لینک به ارسال

جناب فرانکینگ برای این که متوجه بشید کدوممون راست میگیم به تاریخ ارسال مطالب دقت کنید اون طرح آریا رو من حدود یه ماه پیش زدم طرح های امید هم دقیقا نمی دونم اما برا خیلی وقت پیشه حالا تاریخ ارسال اونا رو ببینید ، در ضمن این طرح رو اون 13 ساله کپ نزده اون آقایی زده که اسم خودشو مهندس گذاشته کپ زده! در ضمن، با احترام به ایشون پ.خ دادم گفتم که طرح رو پاک کنید اما پاسخی ندادند! این یعنی چی؟ حالا عب نداره من که به کارم ادامه می دم به خاطر داداشم امید و بقیه ی مدیران و دوستانم و مهم تر از همه بچه های اسکین ادامه میدم بزار کپی کنند وقتی کسی پدر و مادر بالاسرش نباشه و خیلی ببخشید حلال به دنیا نیومده باشه همینه !

لینک به ارسال

[hide]

علیرضا جان این جناب مهندس :2:

کلا از دستکاری افراد 24 ساعت گذشتش معلومه وضعیت اخلاقیش :2:

ماکه هروقت رفتیم سایتش یه یوزر آن بوده

ولی در 24 ساعت گذشته زیر 600 یوزر نداره :2::2:

این پسره توف-قی ام که کل کاراشو با عکس گذاشتم

عکساشم از امید گرفتم. حرفاشم از امید شنیدم

پس حرفی نمیمونه

کسایی ام که باید بشناسن این دزدارو میشناسن

[/hide]

لینک به ارسال

سلام دوستان

من در اوقات خالیم به پشتیبانی های مختلف سر میزنم تا مطالبشونو بخونم. خداروشکر سطح اطلاعاتم از php و css و html و jquery و برنامه نویسی در حدی هست که عموما برای مشکلاتم به کسی رجوع نمی کنم(رشته اصلیم کامپیوتر نیست اما روی علاقه این چیزها رو دنبال می کنم) صرفا هدفم از سر زدن به پشتیبانی های مختلف آشنایی با پلاگین های جدید و یا کمک به دوستانه.ملاک برای من نوعی این نیست که احتمالا آقای توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) شاگرد شما بوده یا نه! اصلا همش به کنار همون ادیتوری که با مای بی بی ست کرده .....

ید!

لینک به ارسال

پلاگین و قالب ؟ دوست عزیز کسی جرعت نمی کنه پلاگین بنویسه پلاگین رو ترجمه می کنید می بینید فایل زبانش کپی شده دیگه طرف جرعت نمی کنه بنویسه! درست ایشون پاسخگو باشن ما که ناراحت نیستیم هموطنمون به پاسخشون برسند اما این که میان مطالب رو کپی می کنن ،پول می گیرن از کاربرا و کارشونو انجام نمیدن یا یک جوری به کاربر ضرر می زنن قابل تحمل نیست (دزدی بکاپ و یوزر های این جا بماند)مثال می زنم توی پست بیت هایی که مشاهده شده حتی گاهی اوقات ایشون یادش رفته اسم امید رو از کد پاک کنه ، یک مثال دیگه می زنم برای پول گرفتن از دوستان و به اتمام نرسوندن کار این تاپیک و باز هم بی احترامی به مدیران این جا و فحش دادن توی تاپیک ها بماند حالا ما نگفتیم حق استاد شاگردی چون امید دیگه براش عادی شده انقدر از پشت خنجر خورده تمام مدیرای این جا رفتن تمامشون جز حسین البته سینا و کوین و مدیر های فعلی از قبل نبودن و اینم بگم ما هم به خدا همونطور که شما عرض کردید وقت و سرمایمونو از سر راه نیاوردیم که بازیچه ی یه بچه بشیم اما ظلم و کثافت کاری که ایشون تو این سیستم می کنن رو نمیشه ازش گذشت

لینک به ارسال

اگه کارهای خودتون بود زحمت خودتون بود بازم این حرفارو میزدید؟وقتی نتیجه زحمت و نت چشمایی که پای نت میذاری پای یه پلاگین یا هر چیز دیگه یکی بیاد کپی کنه بذاره جای دیگه شما ناراحت نمیشین؟عصبی نمیشین؟نمیگی زحمت هاشو من کشیدم وقت گذاشتم یکی دیگه به اسم خودش میکنه؟ ناامید نمیشی وقتی حاصل کارتو جای دیگه میبینی؟شما تا کاری مثل این انجام ندین متوجه نمیشین چقدر سخته!پس هر بلایی سر این صغیر بیاد حقشه!

لینک به ارسال

سلام دوستان

من در اوقات خالیم به پشتیبانی های مختلف سر میزنم تا مطالبشونو بخونم. خداروشکر سطح اطلاعاتم از php و css و html و jquery و برنامه نویسی در حدی هست که عموما برای مشکلاتم به کسی رجوع نمی کنم(رشته اصلیم کامپیوتر نیست اما روی علاقه این چیزها رو دنبال می کنم) صرفا هدفم از سر زدن به پشتیبانی های مختلف آشنایی با پلاگین های جدید و یا کمک به دوستانه.ملاک برای من نوعی این نیست که احتمالا آقای توفیقی ([url=http://mybbskin.ir/User-Tofighii]اطلاعات درامضا[/url]) (اطلاعات درامضا) شاگرد شما بوده یا نه! اصلا همش به کنار همون ادیتوری که با مای بی بی ست کرده .....

ید!

[hide]چقدر سیاه نمایی اخه؟ :2:

پلاگین و قالب نوشتی علیرضا؟ :2: منظور تغییر متغیر پلاگینای Omran و Ordas ?

هنوز صدماتی که به سایت کاربرا زدی هست

پسر تو هنوز بلد نیستی چطوری بنویسی C++ بعد برنامه نویسی؟

ادیتور؟

اینو میگی؟ http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-SCEditor

البته کداشم تو سایتش هست و البته فایلاش :2:

قالب سایتت؟ مث قبلیه که نوشته بودی؟ :2: فقط نمیدونم چرا یه رنگ دیگشو یه جا دیگه دیده بودم :2:

پسرجون تو تنها چیزی که توش مهارت داری ریپ و دزدیه. الانم که خوب داری با کلاهبرداری ابروی این سیستمو میبری

ولی با چیزایی که من میدونم بزودی تمومه کارت

این مظلوم نمایی هارو تو دادگاه کن شاید تاثیر داشته باشه[/hide]

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.