رفتن به مطلب
! Omid StaR !

پوسته همه چیزتمام مدرن مای بی بی Modern MyBB

پست های پیشنهاد شده

درود

این پوسته حاصل بیش از ده روز کارشبانه روزی من است

و به خداوندی خدا رضایت ندارم اگر کسی کپی رایت این پوسته را پاک کند

یا از طرح های ان استفاده یا در جایی انتشار دهد

> شما قادرید اطلاعات مربوط به آیکون های هیدر و فوتر را بعدا تغییر دهید

و لینک بخش های خودتان یا بنر خودتان در هیدر را بگذارید .

استفاده کردید برای من فقط 5 صلوات بفرستید

انشالا مشکل پوسته با شروع این تم ها به کلی تمام شود

این پوسته دارای 24 ویژگی گرافیکی و مهم است که در تاپیک زیر

قادرید آن را مشاهده کنید:

ویژگی های پوسته مدرن مای بی بی

نویسنده: امید کریم زاده

معرفی: in 8sep 2013

بروزرسانی: in 8sep 2013

نمونه:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سرعتش فوق العاده رو سربرگ های که به کنترل پنل کاربر هدایت میکنه عالی همه چیزش عالیه

فقط این درباره مارو باید از کجا تغییر داد

لینک به ارسال

سرعتش فوق العاده رو سربرگ های که به کنترل پنل کاربر هدایت میکنه عالی همه چیزش عالیه

فقط این درباره مارو باید از کجا تغییر داد

درود

عزیزجانم این پوسته مهم ترین ویژگیش سرعتشه

خیلی چیزها روش کار شده

خب برا درباره ما به مسیر زیر برید:

پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > قالب footer > خود قالب footer

و crtl + f بزنید یه کلمه از متنو سرچ کنید پیداش میکنید. کلماتو عوض کنید به هرچی که میخواید

لینک به ارسال

واقعا بعد از مدت ها یک پوسته زیبا و آبرومند ایجاد شد که با طرح های جلف آماتوری برخی ها خیلی فاصله داره، از اقای کریم زاده تشکر میکنم بابت چنین قالب زیبایی.

لینک به ارسال
واقعا بعد از مدت ها یک پوسته زیبا و آبرومند ایجاد شد که با طرح های جلف آماتوری برخی ها خیلی فاصله داره، از اقای کریم زاده تشکر میکنم بابت چنین قالب زیبایی.
سپاس عزیزجانمواقعیت ماه پیش در سایتی بودم پشتیبانی سرور هاستینگ های ایرانی بود حالا نام نمیبرمصحبت شد بین ما و مدیر چندی از همین پشتیبانی های ویبولتین. به سخره میگفتن هه شما اگر خیلی خوب بودیدپوسته های مارا ریپ نمیکردیدرفتم چک کردم دیدم بله یک مشت کودک بی سواد کلاس های قالب های وی بی را ریپ میکنند و حتی با افتخار همنام مرجع وی بی را زیرش میزنند !!!!!!این یعنی تحقیر به تمام معنا برای سیستم اوپن سورس رایگانی که با قدرت تمام در مقابل یک سیستم پولی نال شده ایستاده !!!!!ما اگر میزنیم فلان چیز مانند وی بی یا فلان چیز به سبک وی بی... یعنی اقاجان یعنی همانند این را برای سیستم مای بی بی نوشتیمنه اینکه زرت بزنیم خودش را ریپ کنیم...ما دزدیم یا طراح؟ متاسفانه بیشتر کاربرها فرق بین دزد و طراح را نمیفهمند و برای رفع نیازهایشانحتی حاضرند رو وجدان خودشان هم پا بگذارند و یا عده ای هم از بی خبری سراغ این افراد می روند !!!!!ما چندسال است شبانه روزی برای این سیستم جان کندیم تا کم و کسر نداشته باشدان وقت یک مشت کودک 13 و 14 ساله که فرق تگ

و

رو نمیدونند و طراحی را منوط به دزدیدن کار دیگران میدانندو یا با گوگل ترانسلیت می شوند مترجم افزونه . ابروی این سیستم را به تمام معنا برده انداین شد تصمیم گرفتم یک پوسته واقعی برای این سیستم بزنم. نمیدانم میدانید یا خیر ولی مهم ترین ویژگی پوسته هایمای بولتین برد نسبت به وی بی سرعت بالا و سئو بالای آن هاست مثلا اگر لود یک قالب معمولی وی بی 10 ثانیه استلود این قالب بین 2 تا 3 ثانیه استموفق باشید عزیزجانم

لینک به ارسال

واقعا خسته نباشی امید جان سرعت فوق العاده هست من قالب های قبلیمو با استفاده از این سایت چک میکردم حدود 5-4 ثانیه میشد ولی این قالب 2.5 ثانیه

http://gtmetrix.com

لینک به ارسال

واقعا خسته نباشی امید جان سرعت فوق العاده هست من قالب های قبلیمو با استفاده از این سایت چک میکردم حدود 5-4 ثانیه میشد ولی این قالب 2.5 ثانیه

http://gtmetrix.com

بلی عزیزجانم

خود قالب هم همین الان بررسی شد. لود 1 ثانیه بود

آن 70 صدم ثانیه هم مربوط به سرور است.

13787516531.png

تمام موارد مربوط به کد نویسی هم به صورت 100 درصد و A و B شناخته شده

13787518471.png

لینک به ارسال

سپاس عزیزجانم

واقعیت ماه پیش در سایتی بودم پشتیبانی سرور هاستینگ های ایرانی بود حالا نام نمیبرم

صحبت شد بین ما و مدیر چندی از همین پشتیبانی های ویبولتین. به سخره میگفتن هه شما اگر خیلی خوب بودید

پوسته های مارا ریپ نمیکردید

رفتم چک کردم دیدم بله یک مشت کودک بی سواد کلاس های قالب های وی بی را ریپ میکنند و حتی با افتخار هم

نام مرجع وی بی را زیرش میزنند !!!!!!

این یعنی تحقیر به تمام معنا برای سیستم اوپن سورس رایگانی که با قدرت تمام در مقابل یک سیستم پولی نال شده ایستاده !!!!!

ما اگر میزنیم فلان چیز مانند وی بی یا فلان چیز به سبک وی بی... یعنی اقاجان یعنی همانند این را برای سیستم مای بی بی نوشتیم

نه اینکه زرت بزنیم خودش را ریپ کنیم...ما دزدیم یا طراح؟ متاسفانه بیشتر کاربرها فرق بین دزد و طراح را نمیفهمند و برای رفع نیازهایشان

حتی حاضرند رو وجدان خودشان هم پا بگذارند و یا عده ای هم از بی خبری سراغ این افراد می روند !!!!!

ما چندسال است شبانه روزی برای این سیستم جان کندیم تا کم و کسر نداشته باشد

ان وقت یک مشت کودک 13 و 14 ساله که فرق تگ

و

رو نمیدونند و طراحی را منوط به دزدیدن کار دیگران میدانند

و یا با گوگل ترانسلیت می شوند مترجم افزونه . ابروی این سیستم را به تمام معنا برده اند

این شد تصمیم گرفتم یک پوسته واقعی برای این سیستم بزنم. نمیدانم میدانید یا خیر ولی مهم ترین ویژگی پوسته های

مای بولتین برد نسبت به وی بی سرعت بالا و سئو بالای آن هاست مثلا اگر لود یک قالب معمولی وی بی 10 ثانیه است

لود این قالب بین 2 تا 3 ثانیه است

موفق باشید عزیزجانم

بله دوستانی هستند که اصلا فک نکنم تو عمرشون قالب طراحی کرده باشند!حتی قالب های اصلیشون هم رگه هایی از وی بی داخلش هست!پایه همه انجمن های بزرگ سادگی و به خصوص سرعت لود بالا بوده.شما خیلی کم یه سایت پر زرق و برق موفق رو میتونید پیدا کنید اگرم پیدا کنید بازم در مقایسه با یه سایتی با سرعت لود بالا و ساده هیچی نیست!

من موندم این دوستان که اینقدر به سیستم ویبولتین علاقه مند هستند چپ و راست کلاسای قالباش رو ریپ میکنند و در مای بی بی ازش استفاده میکنند چرا اومدند سراغ مای بی بی؟ :13:

لینک به ارسال

بله دوستانی هستند که اصلا فک نکنم تو عمرشون قالب طراحی کرده باشند!حتی قالب های اصلیشون هم رگه هایی از وی بی داخلش هست!پایه همه انجمن های بزرگ سادگی و به خصوص سرعت لود بالا بوده.شما خیلی کم یه سایت پر زرق و برق موفق رو میتونید پیدا کنید اگرم پیدا کنید بازم در مقایسه با یه سایتی با سرعت لود بالا و ساده هیچی نیست!

من موندم این دوستان که اینقدر به سیستم ویبولتین علاقه مند هستند چپ و راست کلاسای قالباش رو ریپ میکنند و در مای بی بی ازش استفاده میکنند چرا اومدند سراغ مای بی بی؟ :13:

عزیزجانم پاسخش خیلی سادست. چون که ما همه چیز را رایگان قرار دادیم. و حتی ساده ترین مسائل رو هم گفتیم.

بنابراین کاربر می آید یک ماه همینکه توانست یک قالب نصب کند و پلاگین نصب کند هوس میکند برود مرجع بزند و مطالب کپی کنید

البته این مشکل طی چند روز اینده به گونه ای که اعلام می شود حل می شود. انشالا اگر انجام شود کلیه مسائل مربوط به کپی رایت پیگیری قضایی می شود

در تکمیل حرفای شما باید بگم

بیشتر فروم ها در ایران تفریحی و مخصوص کاربران عادی می باشد

و خیلی از کاربران کشور با سرعت های پایین و دایلاپ کانکت می شوند

پس عملا میتوان نتیجه گرفت زرق برق در مقابل سرعت هیچ است

البته این پوسته که همه چیز دارد

لینک به ارسال

سلام امیدی جان فوق العاده ست کارت .. دست مریزاد مطمئنم کسی حاضر نمیشه چنین کاری رو رایگان بذاره .. :55:

من نصبش کردم .. خیلی زیباست :55:

.....

یه سوال تو انجمن من پلاگین آخرین ارسالی و پلاگین آمار پیشرفته عمل نمیکنه .. هر چی غیر فعال و فعال کردم تو صفحه نیومد .. میشه بررسی کنی .. :55:

لینک به ارسال

سلام امیدی جان فوق العاده ست کارت .. دست مریزاد مطمئنم کسی حاضر نمیشه چنین کاری رو رایگان بذاره .. :55:

من نصبش کردم .. خیلی زیباست :55:

.....

یه سوال تو انجمن من پلاگین آخرین ارسالی و پلاگین آمار پیشرفته عمل نمیکنه .. هر چی غیر فعال و فعال کردم تو صفحه نیومد .. میشه بررسی کنی .. :55:

متغییرهاشو در جای مناسب قرار بدید حتما نمایش داده میشه :2:

چون پلاگین متغیرش رو پوسته پیش فرض میفته

لینک به ارسال

متغییر هاش کجاس ؟؟ جای مناسب کجاس؟؟

ببخشید کد نویسی بلد نیستم .. میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

متغییر هاش کجاس ؟؟ جای مناسب کجاس؟؟

ببخشید کد نویسی بلد نیستم .. میشه راهنمایی کنید

درود با فعال شدن هر پلاگین به صورت خودکار متغیرش بر روی پوسته میفتد

لینک به ارسال

یعنی نیازی نیست ما کاری انجام بدیم .. آحه مال من این دو تا پلگین رو پوسته های قبلی به راحتی کار میکرد

لینک به ارسال

یعنی نیازی نیست ما کاری انجام بدیم .. آحه مال من این دو تا پلگین رو پوسته های قبلی به راحتی کار میکرد

ربطی به پوسته ندارد عزیزجانم - هرپوسته جدیدی نصب کنید همین است

هرپلاگینی میخواهید نمایش دهد یا متغیرش را دستی قرار دهید

یا غیرفعال و فعالش کنید خود به خود بیفتد (البته اینکار تنظیمات پلاگین را باید مجددا انجام دهید چون میپرد )

لینک به ارسال

سلام

همه چیز این قالب خوبه ولی یه مشکلی که داره این وقتی عکسی تو پروفایلها و یا تو تاپیکها تو امضا و ارسالها زیادی بزرگ باشه نصف قالب کلا محو میشه

تو تاپیکها با پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن درست شده

ولی تو پروفایلها درست نمیشه و دکمه ارسال یادداشت کلا محو میشه مثه نمونه زیر

///حذف لینک به علت اپلود نشدن در اپلودسنتر سایت - این مشکل مطرح شده ربطی به قالب ندارد ..ویرایش شده امیداستار/////

.

لینک به ارسال

درود

برای رفع مشکل به

قالب ها و پوسته ها -> پوسته ها -> پوسته مورد نظر ->global.css این کد

body {

را پیدا کرده وبا

body {
overflow-x:hidden;

عوض کنید این کداسکرول افقی را برطرف میکند.

برای نداشتن اسکرول عمودی نیز از کد

overflow-y:hidden;

استفاده نمایید.

لینک به ارسال

سلام

همه چیز این قالب خوبه ولی یه مشکلی که داره این وقتی عکسی تو پروفایلها و یا تو تاپیکها تو امضا و ارسالها زیادی بزرگ باشه نصف قالب کلا محو میشه

تو تاپیکها با پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن درست شده

ولی تو پروفایلها درست نمیشه و دکمه ارسال یادداشت کلا محو میشه مثه نمونه زیر

دوست گرامی این مشکل چه ربطی به قالب دارد؟؟؟؟

گرچه راه حلی که جان عزیز گفت کار شمارا راه می اندازد ولی این مسئله هیچ ربطی به پوسته ندارد

شما باید پلاگین زیر رو نصب کنید

http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B4%D8%AF%D9%87

لطفا از این پس طبق قانون شماره 28 اسکرین شات مشکل خود را در اپلودسنتر سایت اپ کنید

لینک به ارسال

با کاری که جان123 گفتند درست شد

من اون پلاگین داشتم ولی تو پروفایلها اون پلاگین عمل نمیکرد

ممنون بابت توضیح :55: :55:

لینک به ارسال

با کاری که جان123 گفتند درست شد

من اون پلاگین داشتم ولی تو پروفایلها اون پلاگین عمل نمیکرد

ممنون بابت توضیح :55: :55:

اگر در تنظیمات جای auto عدد 400 یا 500 بگذارید عمل میکند

این سایت هم از همین پلاگین استفاده میکند

لینک به ارسال

من به جای ATUO

600 گذاشتم ولی تو پروفایل عمل نمیکنه

بقیه جاها کار میکنه

بازم ممنونم بابت قالب خیلی خیلی زیباتون :55:

لینک به ارسال

من به جای ATUO

600 گذاشتم ولی تو پروفایل عمل نمیکنه

بقیه جاها کار میکنه

بازم ممنونم بابت قالب خیلی خیلی زیباتون :55:

درود

رحیم جان کاربران خوبی مثل شما لیاقتشان حتی بیش تر از ده روز زندگی من است

انشالا که به خوبی استفاده کنید

درمورد ان هم بگذارید رو 400

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه حیفم اومد حضوری تشکر نکنم و مشخصه که بابت طراحی این پوسته خیلی زحمت کشیدید خدایش توی تمام پشتیبانیها جستجو کردم همچین چیزی ندیدم :55:

من این پوسته بسیار زیبا رو انتخاب کردم ولی کار با هاست و روش نصب MyBB رو بلد نیستم

آقا امید من قصد راه اندازی یک انجمن را دارم و میخوام از صفر شروع کنم البته از کسی که قراره سرویس بگیرم بصورت مجانی هم نصب میکنه ولی اگر خودم بتونم نصب کنم دیگه مزاحم کسی نمیشم

میشه آموزش نصب رو هم قرار بدید البته روش کار با هاست رو هم اگر بفرمائید جای حرفی باقی نمیگذارید

(جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد)

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه حیفم اومد حضوری تشکر نکنم و مشخصه که بابت طراحی این پوسته خیلی زحمت کشیدید خدایش توی تمام پشتیبانیها جستجو کردم همچین چیزی ندیدم :55:

من این پوسته بسیار زیبا رو انتخاب کردم ولی کار با هاست و روش نصب MyBB رو بلد نیستم

آقا امید من قصد راه اندازی یک انجمن را دارم و میخوام از صفر شروع کنم البته از کسی که قراره سرویس بگیرم بصورت مجانی هم نصب میکنه ولی اگر خودم بتونم نصب کنم دیگه مزاحم کسی نمیشم

میشه آموزش نصب رو هم قرار بدید البته روش کار با هاست رو هم اگر بفرمائید جای حرفی باقی نمیگذارید

(جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد)

عزیزجانم این برای شما زده شده

در هنگام عضویت هم داده شد بود

http://mybbskin.ir/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%87%D8%A7

مطالعه بفرمائید جواب بیشتر سوالاتون هست عزیزجانم

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.