رفتن به مطلب
! Omid StaR !

برترین کاربرسایت و اطلاعیه ها به سبک ویبولتین {محصول مای بی بی اسکین}

پست های پیشنهاد شده

[hide]دروداین آموزشی که قرار میدم حاصل 26 ساعت کار و نوشتن 5 کلاس سی اس اس و .... استاین سبک رو در ویبولتین دیدم. اما ترجیح دادم برخلاف بعضی از افراد که زحمات طراح های دیگر راریپ میکنند و نام خودشانم میگذارند طراح!!! ...با همچین مضمونی برای مای بی بی بنویسماز دیشب تا همین الان که چندین استایل + این اموزش نوشتم به جدیت میتونم اعلام کنمهنوز نه صبجانه خوردم نه ناهار و نه شام و الان ساعت 12 شب است !!!هیچ چیزی جز عشق به جبران کمبود های شما نمیتوانست همچین پتانسلی در من ایجاد کند !!!این آموزش مشکل نبود اطلاعیه سالم را برای همیشه حل میکند و امکان خوبی برای تشویق کاربرانبه فعالیت فراهم میکندفقط تمام تغییرات دستی است که بسیار ساده است.استفاده کردید 5 صلوات برای بنده بفرستیددرضمن:> نبینم کسی ادعای این را کند یا ادیت و کپی و... کند که در اینصورت به بدترین شکل ممکنبرخورد خواهم کرد. > حذف کپی رایت محصول در هیدر > بی چون و چرا محرومیت دائمی آی پی و اکانت !!!!نویسنده: امید کریم زادهمعرفی: in 3sep 2013بروزرسانی: in 4sep 2013نصب: خب عزیزجانم به مسیر زیر بروید: پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > قسمت global.css > ویرایش پیشرفتهقرار بدهید کد زیر را در انتهای کدها:

.OmidStaR_MyBBSkin {float:right;background: url(http://up.iran-talk.ir/uploads/13781465801.png) no-repeat -1px -47px;width:355px;height:105px;margin-right: 10px;position:relative;text-align:right;direction:rtl;}MyBBSkin4ever {background: url(http://up.iran-talk.ir/uploads/13781465801.png) no-repeat -158px 0px;width: 193px;height: 27px;margin-right: 5px;padding-top: 10px;}.Omid_MyBBSkin {float:right;width:650px;margin-right:12px;text-align:right;direction:rtl;font-family:tahoma;text-decoration:none;}.Omidkarimzadeh_MyBBskin {margin-right:60px;width:260px;direction:rtl;font-family:tahoma;text-decoration:none;font-size:12px;color:#844d00;text-align:right;margin-top:-50px;line-height:15px;} .OmidStaR_newCode {background: url(http://up.iran-talk.ir/uploads/13781472541.jpg) repeat-x 0px -1px;border-radius:11px;height:105px;position: relative;margin: 0 373px 0px 0;border-right: 1px solid #D6D6D6;border-left: 1px solid #D6D6D6;margin-left:10px;text-align:right;direction:rtl;font-family:tahoma;text-decoration:none;} 

به مسیر زیر بروید: پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > تمپلت header > مجددا خود headerکد زیر را در انتهای قالب قرار بدهید:

برترین ارائه دهنده خدمات ماهعنوان: مدیریت کل سایتنام کاربری: ! Omid StaR ! اطلاعیه های سایت : 
 پکیج ویژه طراحی انجمن در مای بی بی اسکین
پکیج انجمن کامل ( دیگر داشتن یک انجمن کامل رویا نیست )
خبر ویژه : ارائه هاست و دامنه ویژه به کاربران سایت
 By : MyBBSkin.CoM

> نکته: برای تغییر متن یوزر ها و اطلاعیه هابه مسیر زیر بروید: پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > تمپلت header > مجددا خود headercrtl + f را بزنید و هر متنی را میخواهید تغییر بدهیدفقط سرخود اعلامیه یا اطلاعاتی اضافه نکنید اگر مسلط نیستید چون بهم میریزددر حال حاضر به صورت استاندارد نوشته شده استموفق و موید باشیدامید کریم زادهتیم توسعه دهنده مای بی بی [/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کدهای قبلی رو باید پاک کرد یا کنارش گذاشت؟

نه نه کد های هیدر رو پاک نکنی عزیزجانم :2: کل هیدرت میپرد

در اخر کد ها بذارید

لینک به ارسال

من اینو چندجا دیده بودم

خیلی دلم میخواست

اقا امید ادرس انجمنو پ خ کردم بیا ببین واسه قالبم بگ گراندشو عوض کردم چه خشگل شده

واقعا عالیه :42:

لینک به ارسال

سلام

ببخشید من اگه بخوام این اطلاعیه های انجمن را تو دو ردیف بذارم باید چیکار کنم؟؟

یعنی یه ردیف دیگه روبه رو همین همین اطلاعیه باشه

اینجوری

13791379851.jpg

لینک به ارسال

سلام

ببخشید من اگه بخوام این اطلاعیه های انجمن را تو دو ردیف بذارم باید چیکار کنم؟؟

یعنی یه ردیف دیگه روبه رو همین همین اطلاعیه باشه

اینجوری

13791379851.jpg

به خاطر محدودیت سایز حالت بدی پیدا میکنه

پیشنهاد میکنم اینکارو نکنید

لینک به ارسال

درود واقعا خیلی زیباست ظاهر انجمنم رو به کلی تغییر داد از آموزش بسیار ساده ای که گذاشتی یک دنیا سپاس و خسته نباشی:47::47::47::47::32::32::32:

لینک به ارسال

داداش من تازه کارم و از سیستم

takbb.com

استفاده میکنم

ربطی به تازه کار بودن ندارد

همه کاربرانی که سوال میکنند و.. باید ادرس سایت خود را قرار دهند

چون بعضی از کاربران که از اینجا اخراج شدند به خاطر دزدی و...

تحت نام های فیک مجددا به کار گذشته خود ادامه میدهند

و ما موظف به بررسی تمامی سایت ها هستیم

لینک به ارسال

دوست گرامی

کاربر amir021

مدیریت محترم دوبار به شما گفت ادرس سایتتو بذار تا جواب بگیری

این بارم اگه توجهی نکنید 90 درصد اخطار میگیرد

موفق باشید

لینک به ارسال

درود در کد زیر به جای http://up.iran-talk.ir/uploads/13781444791.jpg میتونید تصویر مورد نظرتون رو لینکشو قرار بدید

بعدشم طراح قالب مدرن شما نیستید قسمت فوتر انجمنتون رو درست کنید

لینک به ارسال

مرسی امیر

این کدو کجا باید بذارم

اونم چشم الان عوضش میکنم

در ضمن داداشم من گشتم اما گیداش نکردم کدی رو که اخرین مطالب و موضوعاتو ونشون میده ، میشه لینکش یا آموزشش وبهم بدید

ممنون

لینک به ارسال

عزیز ببین این کدی که من به شما دادم قسمتی از کد جناب کریم زاده در پست اول هست یعنی اونی که باید اینجا بزارید پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > تمپلت header > مجددا خود header

من فقط قسمتی که لینک عکس رو باید میزاشتید بهتون گفتم کد همون کد اولی جناب کریم زاده هست

فک میکنم منظورتون این هست http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86

این باید پلاگینش نصب بشه تک بی بی دسترسی به هاست نداره که بتونید نصب بشه

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.