رفتن به مطلب
! Omid StaR !

آموزش حرفه ای ایجاد لوگو برای پست بیت های پیشرفته به سبک مای بی بی اسکین و ایران تاک

پست های پیشنهاد شده

[hide]درودهمانطور که قول دادم حتی طرح های اختصاصی سایت خودم رو هم انتشار میدماگر کاربری درخواست کندامروز به درخواست یکی از کاربران عزیزمان این اموزش را میگذارماز صبح هم درگیر قرار دادن این اموزش و چند استایل به گونه ای بودم که تا همین الانکه تقریبا 8 شب است حتی ناهار هم نخوردمانشالا که کمک کند این اموزشدرضمنهرجا به مشکل برخوردید من یک نمونه پست بیت رو ایجاد کردمبرای دیدن پست بیت لوگو دار کلیک کنیدمیتوانید مراجعه کنید و حالت و نوع قرار دادن من رو هم چک کنیدالبته من روی سخت ترین پست بیت ممکن ( به خاطر اینکه این پست بیت از یک لوگوی دیگر هم استفاده میکند)این را اجرا کردم. نگران نباشید در عین پرحجم بودن ساده است.درصورت استفاده 5 صلوات برای این بنده حقیر بفرستیداین آموزش برای اولین بار در این سیستم توسط بنده انتشار یافتهو هرگونه کپی برداری به خداوندی خدا که کوچکترین رضایتی نداشته وبا هرگونه ادیت و انتشار به سختی برخورد خواهم کردنویسنده: امید کریم زادهمعرفی: in 2sep 2013نصب:خب به مسیر زیر بروید: پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_classicپیدا کنید تگ زیررا: (crtl +f را بزنید و سرچ کنید تگ زیر را)

پیدا کنید خط بالایش علامت زیر را

}

و بین علامت بالا و

یک اینتر بزنید که یک فاصله ایجاد شودسپس در آن فاصله کد زیر را قرار دهید: (قبل از قرار دادن هرکد باید در نت پد کپی کنید )

.Okz_logo{ background:url(http://up.iran-talk.ir/uploads/13781353251.gif) no-repeat left; }

> به جای لوگوی من هر لوگویی خواستید میتوانید قرار بدهیددر نهایت کد باید به به صورت مثال اینگونه قرار بگیرد:13781356821.pngخب ما کلاس را درست کردیم. حالا چطور برای هر بخش مشخص کنیم؟من دو نمونه در دو قالب میگم. بقیه هم به همین صورت است:به مسیر زیر بروید: پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_classicما در اینجا برای متغیر ها اواتار , یوزرنیم , تیتل , ...قرار است لوگو بگذاریمخب سرچ کنید خط زیر رو:

بعدش (در کنارش دقیقا و بدون فاصله ) قرار بدهید خط زیر را

و در انتهای خط بعد از تگ

مجددا یک تگ

دیگر قرار بدهیدنمونه: سرچ کنید خط زیر را:

{$post['groupimage']}

به این گونه باید در بیاورید خط بالا را: (خط زیر رو جایگزین خط بالا کنید)

{$post['groupimage']}

خب این قسمت تمام شد.برای تمام قسمت ها در این بخش با سرچ همان خط " کلاس امیدکریم زاده "همه را به اینصورت دراورید حالا به مسیر زیر بروید: پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_author_userما در اینجا برای متغیر ها ارسال ها و فیلد ها و ... قرار است لوگو بگذاریمخب سرچ کنید خط زیر رو:

بعدش (در کنارش دقیقا و بدون فاصله ) قرار بدهید خط زیر را

و در انتهای خط بعد از تگ

مجددا یک تگ

دیگر قرار بدهیدنمونه: سرچ کنید خط زیر را:

{$lang->postbit_posts}{$post['postnum']}

به این گونه باید در بیاورید خط بالا را: (خط زیر رو جایگزین خط بالا کنید)

{$lang->postbit_posts}{$post['postnum']}

خب این قسمت هم تمام شد.برای تمام قسمت ها در این بخش با سرچ همان خط " کلاس امیدکریم زاده "همه را به اینصورت دراورید موفق باشیدامید کریم زادهنمونه: ( ویدئو و تصویر را جهت یک نمونه کامل از این آموزش مشاهده کنید )[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مطلب فوق العاده بدرد بخور بود و من اعلام می کنم که تا حالا تو هیچ فرومی همچین چیزی+آموزش جزء به جزء ندیدم ! :47:

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

میخاستم بدونم که میشه رنگ کنار این پست بیت رو عوض کرد

فکر کنم رنگ این تصویری که گذاشتین بنفش باشه مثلا با پوسته ای که از خودتون دانلود کردم سبز بشه

ممنون از پشتیبانی خوبتون .

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.