رفتن به مطلب
! Omid StaR !

استایل ویژه شیشه ای برای امضا

پست های پیشنهاد شده

[hide]درود عزیزانمبر روی این سبک بیشتر از باقی سبک ها تاکنون تایم گذاشتمچون مطمئن بودم شدیدا طرفدار پیدا خواهد کرد. من از عملکرد امضا که با رفتن موس بر رویشکه ایجاد سایه بر روی متن و محو شدن بعضی کلمات و تغییرات جالبی که حتما باید دیده شودویدئو تهیه کردم که با پسوند .avi قابل مشاهده استدر این طرح , طرح قدیمی فیلدست هم کنار گذاشته شده و از سبک زیباتری استفاده شده استپیشنهاد میکنم به هیچ عنوان این طرح پست بیت رو از دست ندید> هرگونه کپی برداری و ادیت و... شرعا و قانونا حرام بوده و به بدترین شکل ممکن پیگیری خواهم کردنویسنده: امید کریم زادهمعرفی: in 3sep 2013نصب: به مسیر زیر برید:پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب postbit > قالب postbit_signatureکد زیر رو جایگزین کد قبلی کنید: ( توجه کنید کد رو قبل از قرار دادن در نت پد بگذارید)

.omidkarimzadeh_MyBBSkin {background: #E6E6FA url(http://up.iran-talk.ir/uploads/13765718191.jpg);border: 2px dotted#800080;font-family: tahoma,calibri;border-radius: 5px;#9400DC;padding: 5px;padding: 15px 35px 22px 22px;box-shadow: 0px 0px 2px }.omidkarimzadeh_MyBBSkin:hover {background: #E6E6FA url(http://up.iran-talk.ir/uploads/13765718191.jpg);border: 2px dotted#800080;font-family: tahoma,calibri;border-radius: 5px;#9400DC;padding: 5px;padding: 15px 35px 22px 22px;box-shadow: 0px 0px 2px -webkit-transition: all 0.5s ease-in;-moz-transition: all 0.5s ease-in;-o-transition: all 0.5s ease-in;background-color: white;color: transparent;text-shadow: 1px 1px 6px #8B008B;}امضای{$post['username_formatted']}: 

{$post['signature']}

موفق و موید باشیدامید کریم زادهنمونه: [/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا این دیگه چه وضعشه !همین 2 مین پیشو کدو عوض کردم با اون استایل ول این استایل خاردلعادست ! :47:

واقعا این یکی حرف نداره الآن اینو گذاشتم :47:

لینک به ارسال

درود

پوزش به علت بازگردانی موضوع کد دچار مشکل شده بود

مشکلش رفع شد

سپاس بابت گزارش :47:

لینک به ارسال

داداش امید خیلی خوشکل من برای انجمنم گذاشتم بابت یک چیز دیگه هم ازت ممنونم من همیشه کدها رو کپی پیست میکردم ولی می دیدم کدی نمیاد امروز ازت یادت گرفتم که باید درنت پد بزارم مرسی

لینک به ارسال

داداش امید خیلی خوشکل من برای انجمنم گذاشتم بابت یک چیز دیگه هم ازت ممنونم من همیشه کدها رو کپی پیست میکردم ولی می دیدم کدی نمیاد امروز ازت یادت گرفتم که باید درنت پد بزارم مرسی

بلی عزیزجانم

در نت پد نذاری

1. عمل نمیکنه

2. قالببندیتو خراب میکنه

لینک به ارسال

سلام

امید جان چطوری میتونم این امضا رو اندازش رو به اندازه ی همین امضای تصویرم تغییر بدم و هم به شکلی که درتصویر به صورت فلش نشون دادم در بیارم ممنون

میشه کد درستشو واسسمم بزاری

http://mybbskin.ir/up/uploads/13929734891.png

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.