رفتن به مطلب
! Omid StaR !

دانلود آزاد شد " مای بی بی اسکین برگشت "

پست های پیشنهاد شده

سلام منم دو روزه با مای بی بی آشنا شدم و تو این دو روز تونستم با استفاده از این سایت یک فروم راه بندازم - پلاگین نصب کنم و در کل از دست سرویس محدود بلاگفا راحت بشم. چند سال در زمینه لایسنس آنتی ویروس ها و کامپیوتر وبلاگ دارم و همه اطلاعاتم به صورت رایگان در اختیار همست .

داداش من مغزم خیلی خوبه خوشحال میشم یاد بگیرم تا بتونم کمک کنم به همه

همگی خسته نباشید

:60: :32:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام منم دو روزه با مای بی بی آشنا شدم و تو این دو روز تونستم با استفاده از این سایت یک فروم راه بندازم - پلاگین نصب کنم و در کل از دست سرویس محدود بلاگفا راحت بشم. چند سال در زمینه لایسنس آنتی ویروس ها و کامپیوتر وبلاگ دارم و همه اطلاعاتم به صورت رایگان در اختیار همست .

داداش من مغزم خیلی خوبه خوشحال میشم یاد بگیرم تا بتونم کمک کنم به همه

همگی خسته نباشید

:60: :32:

خوش امدید

بلی فروم تمام نیاز های شمارا براورده میکند

مطالب سایت رو مطالعه کنید ما همه چیزو اموزش دادیم

موفق باشید

لینک به ارسال

داداش خوش اومدی . من قبلا با نام wle1036 عضو بودم ولی بی خودو بی جهت بنم کردید خیلی ازتون دلگیر شده بودم و دیگه اینجا نیومدم . تا امروز که اتفاقی اومدم . بهتون خوش امد میگمم . :47:

لینک به ارسال

داداش خوش اومدی . من قبلا با نام wle1036 عضو بودم ولی بی خودو بی جهت بنم کردید خیلی ازتون دلگیر شده بودم و دیگه اینجا نیومدم . تا امروز که اتفاقی اومدم . بهتون خوش امد میگمم . :47:

کامران جان بنده اصلا تو انجمن نبودم

متاسفانه یکی از همین افرادی که تو پست اول گفتم کاربران اینجارو بی دلیل بن میکرد

همان فردی که پوسته دیگران رو فقط نام خودش را جایگزین نام طراح میکرد و میگفت من طراحی کردم (_reza مای بی بی اسکین)

که البته خیلی زود به هویت این فرد پیگیری شد محروم شد

من یک نمونشو به صورت اسکرین شات میذارم ببینید تو دلیل بن کاربر چی نوشته!!!!!!!

اگر آن بچه 13 ساله ( یک نمونه کلاهبرداری این کودک ) هم بود که در پیام خصوصی از مردم پول میگرفت

و در کل به نوعی این افراد ابروی من و چندین سال زحمت من رو بردند!!!!!

در آخر هم که رفتند بک آپ اینجارو و یوزرهای اینجا را با مطالب دزدیدند !!!!!

اجازه بدهید من کارهای ثبت شرکت را به اتمام برسانم پرونده این هارا به جریان خواهم انداخت

از اینجا از شما و سایر دوستانی که بهشون هتک حرمت شده پوزش میخوام

این افراد از سایت من بیرون انداخته شدند

>>> تو اسکرین شات مشاهده میکنید اومده کاربر رو بن کرده زده همینجوری شکایتی داری ای دی مو اد کن :l

همینطوری ابروی مارو میبردند

لینک به ارسال

واقعا ناراحت شدم اون پست رو دیدم اخه وجدانش پس کجا رفته .

هزینه سایت و ... گرونه . تازه اگه بخوای از یه سرور معتبر استفاده کنی هزینهش اونقدر زیاده که نگو سالی 1700 و حتی بیشتر خودمم سایت و انجمن دارم و درک می کنم جه جوریه . اون همه زحمت می کشی و ... تازه هزینه و ... هم سر جای خودش . اقا خدا قوت خسته نباشی :47: اجرت با خدا .

ولی به نظرم باید در امد سایت از یه جایی باشه اینجوری درست نیست خودتت هزینه کنی وو زحمت بکشی هیچ سودی هم نداشته باشه . طراحی قالب و ... هم که همیشگی نیست . بنظرم بعضی آموزش های جالب و ابتکاری و پلاگن رو برا اعضای vip بذاره . البته نظر شخصیه منه و امیدوارم پامو از گلیمم دراز تر نکرده باشم

در اخر هم دو سوال داشتم که با سرچ به نتیجه نرسیدم هر چند جاش نیست ولی نمیخوام تاپیک جدید بزنم شلوغ شه

چطوری کاری کنم وقتی کاربری عضو میشه یه پیام خصوصی براش ارسال بشه (دقیقا مثل سایت خودتت)

نوار ابزار ثابتم برام خیلی جالب بود . پلاگن هست ؟

سوال اخرم این که چطوری کاری کنم که کاربرای عادی نتوننن بعد یه مدت پست خودشونو حذف کنن ؟

مال ویرایششو بلدم ولی حذفش نه

ممنونم ازتون .

البته اگه سوالا اضافی میتونید پاک کنید و جواب هم ندید .

شما تاج سرید

لینک به ارسال

واقعا ناراحت شدم اون پست رو دیدم اخه وجدانش پس کجا رفته .

هزینه سایت و ... گرونه . تازه اگه بخوای از یه سرور معتبر استفاده کنی هزینهش اونقدر زیاده که نگو سالی 1700 و حتی بیشتر خودمم سایت و انجمن دارم و درک می کنم جه جوریه . اون همه زحمت می کشی و ... تازه هزینه و ... هم سر جای خودش . اقا خدا قوت خسته نباشی :47: اجرت با خدا .

ولی به نظرم باید در امد سایت از یه جایی باشه اینجوری درست نیست خودتت هزینه کنی وو زحمت بکشی هیچ سودی هم نداشته باشه . طراحی قالب و ... هم که همیشگی نیست . بنظرم بعضی آموزش های جالب و ابتکاری و پلاگن رو برا اعضای vip بذاره . البته نظر شخصیه منه و امیدوارم پامو از گلیمم دراز تر نکرده باشم

در اخر هم دو سوال داشتم که با سرچ به نتیجه نرسیدم هر چند جاش نیست ولی نمیخوام تاپیک جدید بزنم شلوغ شه

چطوری کاری کنم وقتی کاربری عضو میشه یه پیام خصوصی براش ارسال بشه (دقیقا مثل سایت خودتت)

نوار ابزار ثابتم برام خیلی جالب بود . پلاگن هست ؟

سوال اخرم این که چطوری کاری کنم که کاربرای عادی نتوننن بعد یه مدت پست خودشونو حذف کنن ؟

مال ویرایششو بلدم ولی حذفش نه

ممنونم ازتون .

البته اگه سوالا اضافی میتونید پاک کنید و جواب هم ندید .

شما تاج سرید

عزیزجانم من از هیچ صحبت و سوال کاربر با شخصیتی ناراحت نمیشم!!!!

اگر این مرجع تنها مرجع سی ام اسی در ایران است که تمام مطالبش رایگان است به خاطر افرادی مثل شماست

واقعیت پرداخت هزینه این روزها شدیدا برایم سخت شده...چون هیچگونه دریافتی خاصی وجود ندارد

دقت کنید من طرح های اختصاصی زیادی انتشار دادم که هرکدام حداقل 50 هزارتومان ارزش دارد ولی رایگان گذاشته شد

ولی مراجع فیک بروید یه قالب تغییر رنگ میدهند میفروشند 100 هزارتومان !!!!!

تا الان که کسی در زمینه هزینه های این سایت به من کمکی نکرده و 5 میلیونی که تاکنون برای این سایت هزینه شده

تنها 350 تومان دریافتی ص وجود داشته است.

درمورد بخش وی آی پی هم ...ببینید کامران جان....من از تبعیض متنفرم

بعضی از کاربرانمان در هزینه های هاست و دامنه مانده اند و بضاعتشان کم است

نمیخواهم به خاطر مسائل شخصی ( حتی هزینه های سایت ) مطالبی را بگذارم که آن ها به خاطر تنگدستیشان نتوانند استفاده کنند

شده باشد برای هزینه های این سایت قرض کنم حاضر نمی شوم کاربری را به خاطر تنگدستی از پیشرفت بیشتر محروم کنم

سپاس که به فکر بنده هستید عزیزجانم

درمورد سوال های شما هم هیچ مشکلی نیست تمامش پاسخ داده می شود

فقط عنایت بفرمائید در بخش سوالات و مشکلات ایجاد کنید تا اگر کسی مشکل شما را داشت با سرچ راحت تر به پاسخ خود برسد

موفق باشید

امید کریم زاده

لینک به ارسال

من مدت کمیه با این جا اشنا شدم و مشکلاتم یکی یکی توسط توجه دقیق و سریع مدیران حل شد -

منم این مورد رو تجربه کردم البته با موضوعی بس متفاوت - بازی با .. نگم بهتره .. کاربرانی که تا ازمون یاد گرفتند و استفاده کردند - بعدشم با تهمت و .. باعث مشکلات فراوانی شدند -

من نمیگم این ادم ها بد هستند - چون ادم بد ، دروغ گو ،پست ، بی وجدان و .. وجود نداره - اخه ادم اشرف مخلوقاته خداست .

من میگم این " موجودات " نمونه ای از حیوان هستند که طفلیا نمیفهمند - فکر ندارند - شعور ندارند - پس براحتی هر کاری میکنند -

زنده باد انسانیت !

لینک به ارسال

من مدت کمیه با این جا اشنا شدم و مشکلاتم یکی یکی توسط توجه دقیق و سریع مدیران حل شد -

منم این مورد رو تجربه کردم البته با موضوعی بس متفاوت - بازی با .. نگم بهتره .. کاربرانی که تا ازمون یاد گرفتند و استفاده کردند - بعدشم با تهمت و .. باعث مشکلات فراوانی شدند -

من نمیگم این ادم ها بد هستند - چون ادم بد ، دروغ گو ،پست ، بی وجدان و .. وجود نداره - اخه ادم اشرف مخلوقاته خداست .

من میگم این " موجودات " نمونه ای از حیوان هستند که طفلیا نمیفهمند - فکر ندارند - شعور ندارند - پس براحتی هر کاری میکنند -

زنده باد انسانیت !

دبیری جان

دور از جان حیوان - حیوان به استادش فحش ناموس نمیدهد

حیوان مطالب سایت استادش را نمیدزد و بگوید تو مثل کسی هستی که سرمایه گذاری کردی و حالا کلاه رفته سرت

حیوان یوزر دزدی و مطلب دزدی نمیکند

حیوان دروغ نمیگوید و از کسی کلاهبرداری دزدی نمیکند

کلا حیوان مخلوق خوب خداست - جز غریزه اش به چیزی عمل نمیکند

موفق باشید عزیزجانم

اینجا تحت حمایت کامل ما هستید

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.