رفتن به مطلب
! Omid StaR !

اموزش ساخت جستجوگر حرفه ای مطالب درگوگل برای انجمن

پست های پیشنهاد شده

[hide]دروداین اموزش توسط امید کریم زاده در مرجع پارسی مای بی بی اسکین نوشته شدهو تمامی حقوق جهت انتشار محفوظ استخب بچه ها قدم اول اینه یه اکانت جی میل داشته باشید2. برید به سایت http://www.google.com/cse/3. تکمیل کنید فرم رو مثل تصویر زیر فقط اطلاعات خودتونو وارد کیند13271494551.png4.پیشنهاد میکنم این مرحله رو next کنید13271494552.png5.خب طبق عکس زیر گوگل یه کد بهتون میده که فقط قسمتی رو که تعیین کردم بردارید ازشو جایگزین در قسمت کد در کدی که براتون میذارم بکنید13271494553.pngحالا برید پنلقالب ها و پوسته ها > تمپلت header >> دوباره خود قالب header به اخر کد ها اضافه کنید کد زیر رو

</pre>
<table id="post" cellpadding="6" cellspacing="0" border="0" width="60%" align="center">	   	  جستجوگر گوگل در انجمن.برای جستجوی مطالب ایران تاک در گوگل می توانید	   استفاده کنید         	     </table

نمونه سایت خودم:

</pre>
<table id="post" cellpadding="6" cellspacing="0" border="0" width="60%" align="center">	   	  جستجوگر گوگل در انجمن.برای جستجوی مطالب ایران تاک در گوگل می توانید	   استفاده کنید         	     </table

نمونه: 13339136671.gif[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امید آقا من اکانت از قبل دارم ؟ که ایمیل خصوصی هستش از کجا وارد کنم ؟! مشکلی پیش نمیاد !؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.