رفتن به مطلب
! Omid StaR !

اموزش کامل ایجاد پست بیت عمودی و کادر بندی شده همانند وی بی

پست های پیشنهاد شده

[hide]درودهمانطور که قبلا قول دادم یک اموزش پست بیت تمام عیارکه شاید برای اولین بار در یکی مرجع مای بی بی قرار داده می شودالبته قبلا اموزش های بسیار بودی ولی این ساده ترین و پرامکانات ترین پست بیتبرای مای بی بی می باشدو اما قبل از نوشتن این پست لازم از اقای محمد رضا زنگنه بابت کد پاپ اپ نامو عصمتی عزیز بابت استایل اولیه ی پست بیت کلاسیک سپاس به عمل بیاورماین اموزش توسط امید کریم زاده در مرجع پارسی مای بی بی اسکین نوشته شدهو هرگونه استفاده بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارداین اموزش جهت این است که مشاهده شده بعضی افراد سودجو برای ساخت یک پست بیتهزینه های گزافی از کاربران میگیرندویژگی های این پست بیت:* کادر بندی کامل پست بیت* استایل و پس زمینه زیبای پست بیت* کادر بندی قسمت اطلاعات در پست بیت همانند تعداد ارسال ها و.....* پاپ اپ نام کاربری یعنی به صورت زیر13339016081.gif نویسنده: امید کریم زادهمنبع : مرجع پارسی مای بی بی اسکیندرود خدمت شما عزیزانمابتدا باید پست بیت رو عمودی کنید:برای اینکارابتدا برای کاربران جدید از مسیر زیر عمودی میکنیم:کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات >تنظیمات show thread optionsقسمت Post Layout روی گزینه دوم display posts using the classic layout بگذارید و ذخیره کنیدخب حالا باید برای کاربران قدیمی هم عمودی کنیدکه برای اینکار باید یک کوئری رو اجرا کنیداصلا نترسید کار سختی نیست!!!برای اینکار به هاست خود بروید > قسمت php my admin > قسمت دیتابیس انجمن شماخب کوئری زیر همانند تصویر زیر اجرا کنید

UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '1' WHERE `classicpostbit` = '0' 

همانند تصویر زیر:1408104265.gif پس از وارد کردن دستور در صفحه گزینهgo را بزنیدنکته: کد هایی که در این تاپیک برمیدارید را قبل از قرار دادن حتما در نت پد قرار دهیدخب حالا پست بیت عمودیهو اما استایلبه مسیر زیربرویدپنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_classicکد های زیر رو جایگزین کد های قبلی کنید

{$ignore_bit}</pre>
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">			<!--.mr-abdollah{	border-style:solid;	border-width:1px;	-moz-border-radius-bottomright:6px;	-moz-border-radius-topleft:6px;	-moz-border-radius-bottomleft:6px;	-moz-border-radius-topright:6px;	-webkit-border-radius: 6px 06px 0;border-radius: 6px 0 6px 0;-webkit-border-top-left-radius: 6px; /* pour Chrome */-webkit-border-bottom-right-radius: 6px; /* pour Chrome */		background-color:#EFEFEF;	border-color:#DDDDDD #DDDDDD #C4C4C4 #C4C4C4;	-moz-box-shadow:0 0 8px rgba(0, 0, 0, 0.3);	direction:rtl;	font-family:Tahoma;	font-size:11px;	margin:4px 7px;	padding:3px;	text-align:center;	}	--> {$post['username_formatted']}مشاهده پروفايل کاربرمشاهده ارسال هاي کاربرمشاهده موضوعات کاربرمشاهده وب سايت کاربرارسال پيام خصوصي به کاربرارسال ايميل به کاربر
new PopupMenu("profilelink_{$post['pid']}");	{$post['usertitle']}	{$post['userstars']}	{$post['useravatar']}	{$post['groupimage']}
	يافتن تمام ارسالهاي اين کاربر	وضعيت : {$post['onlinestatus']}	{$post['user_details']}   	   	
			{$post['posturl']}{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}			
				{$post['message']}						{$post['attachments']}			{$post['signature']}							{$post['editedmsg']}				{$post['iplogged']}					{$post['postdate']} {$post['posttime']}			{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}			 {$post['button_spam']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}			{$post['thxdsp_inline']}</table>{$post['thxdsp_outl

خب حالا استایل انجام شدبه بخش جعبه ای کردن قسمت اطلاعات در پست بیت همانند تعداد ارسال ها و.....خب برای اینکار باید از تگ

استفاده کنیدخببه مسیر زیر بروید:پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر> قالب postbit > قالب postbit_author_userخب کد های زیر رو جایگزین قبلی کنید
</pre>
<fieldset>{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}{$post['replink']}</fieldset

اگر دوس داشتید کادر جعبه عنوان داشته باشد همانند اینجازیر تگ

باید خط زیر رو اضافه کنید
عنوان

یعنی مثلا برای جعبه ی اطلاعات من کد ها به صورت زیر است:

</pre>
<fieldset>اطلاعات من{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}	{$post['replink']}{$post['warninglevel']}</fieldset

خب اما یک چیزی دیگر که بنده در هیچ جایی ندیدم بهش اشاره شهاین قسمت انجام بشهقسمت سپاس ها کادر بندی نمیشه برایکادر بندی اون قسمت هم به مسیر زیر بریدپنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب های سراسری > قالب thanks_postbit_countکد های زیر رو جایگزین قبلی کنید

</pre>
<fieldset>سپاس هاي من{$lang->thx_thank} {$post['thank_count']}
{$post['thanked_count']}
</fieldset

نمونه این پست بیت :1362414323.gif نمونه تکامل یافته: http://iran-talk.irاموزش ایجاد فیلد رو هم به زودی میگذارمموفق و موید باشید امید کریم زاده[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اميد جان كارت عاليه.

فقط اگه آموزش تبديل پروفايل ماي بي بي به وي بي رو هم بذاري عالي ميشه.

لینک به ارسال
DJ JOCKER-YH مهمان

درود.

من آموزش رو نفهمیدم و پست بیت اینجوری شد:

58913685214035591255.jpg

کسی از مدیران میتونه واسه من درستش کنه.مشخصات رو بدم؟

لینک به ارسال
می خوای مثله وی بی تب داشته باشه؟

مثله همین انجمن؟ :wub: :heart:

لینک به ارسال

خوب فکر کنم که پروفایل رو تب دار کنی بشه مثله وی بی البته حدودا :angel:

لینک به ارسال

اميد جان كارت عاليه.

می تونید از این پلاگین استفاده کنید:

http://mods.mybb.com/view/profiletabs

لینک به ارسال

درود

همین الان اخرین ورژن پلاگین تب در پروفایل مانند وی بی رو براتون میذارم

درمورد دسترسی هم کاربران عادی حق گرفتن دسترسی ندارد

موفق باشید

لینک به ارسال
DJ JOCKER-YH مهمان

آقا امید توروخدا کمک کنید عکسو نگاه کنید دوتا مشکل دارم.

کدزیر رو کجا بزاریم ؟بجای کدوم کد قرار بدیم؟
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}{$post['replink']}

لینک به ارسال
آقا امید توروخدا کمک کنید عکسو نگاه کنید دوتا مشکل دارم.
کدزیر رو کجا بزاریم ؟بجای کدوم کد قرار بدیم؟
</pre>
<fieldset>{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}{$post['replink']}</fieldset

درودعذرخواهی نبودمدر این مسیر : پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر> قالب postbit > قالب postbit_author_user

لینک به ارسال
DJ JOCKER-YH مهمان

خب شما اولش یه کد دادید برای استایل که قرار دادیم.

یعنی شما میگید دوباره این کدرو جایگزین اون کنیم؟

من دوتا مشکل دارم.

جعبه کردن...................

و اون منوی پائین که نوشته وبسایت و گزارش و تشکر و............ درست نشون نمیده.خودتون توی عکس ببینید.

کدرو بصورت کلی و کامل شده بدید تا بزاریم توی postbit_classic

کسی جواب مارو نمیده؟

ما گفتیم توی این انجمن پشتیبانی بسیار خوبی وجود داره.

نه مثل اینکه همون مای بیبی ایران بهتر بود.

لینک به ارسال

دوست عزیز اولا اون عکس ها که واسه تشکر و اینا گذاشتی بزرگه (عرض قالبت کمه) و چون همه وسط چین هستن میره بالا پایین

دوما با عکس های کوچیک و راست و چپ درست کن !

لینک به ارسال

ارسال رو خوب نمیخونید من برای تمپلت postbit_author_user دونوع استایل ساده و پیشرفته گفتم

درضمن ارسال به روزرسانی شد مجددا اجرا کنید

لینک به ارسال
DJ JOCKER-YH مهمان

ممنون آقا امید.

مشکلم حل شد.

ببخشید واسه ی بدتعریف کردن دست خودم نبود.

لینک به ارسال
DJ JOCKER-YH مهمان

فقط اگه بخوام رنگ خطهای دور جعبه رو عوض کنم باید چکار کنم؟

آخه واسه من خیلی کم رنگه پیدا نیست.

لینک به ارسال

فقط اگه بخوام رنگ خطهای دور جعبه رو عوض کنم باید چکار کنم؟

آخه واسه من خیلی کم رنگه پیدا نیست.

درود

باید تگ رنگ در کنار تگ جعبه ای کردن تعریف کنید

چون بنده فقط تگ جعبه ای حالت عادی رو براتون گذاشتم عزیز جانم heart.png

لینک به ارسال

امید جان با تشکر از زحماتی که کشیدی ولی انجمن من رو نگاه کن بی زحمت

www.pnufa.com

فقط توی پست اول که ارسال می شه نویسنده و پیغام رو بالای پست می نویسه توی بقیه پستها اینطوری نیست من می خواهم که توی پستهای دیگه هم این قسمت توی کادر قرار بگیره.

الان اینجا هم اینطوری است ممنونم می شوم راهنمایی کنید با تشکر

لینک به ارسال

امید جان داداش گلم این ویرایش رو واسه کاربران عادی فعال کن سابت ابراهیم مسگری هم اینطوری شده

راستی کلیدهای سپاس و ویرایش هم از این ور به اون ور رفتن. یعنی رفتن سمت چپ قربون دستت

لینک به ارسال

درود

الان حق ویرایش و حذاف رو برای کاربران عادی ازاد میکنم

درمورد دکمه هم crtl = f5 رو بزنید

و با موزیلا بیاید اینجا

لینک به ارسال

ممنون

من مقداری از کلیدها رو جاشون رو عوض کردم ولی از نظر استاندارد بودن، باید متن پیغام توی کادری که به تنهای نوشته شده (پیغام قرار بگیره و زمان ویرایش هم باید اونجا قرار بگیره)

بالای پست بیت هم نوشته نویسنده اون رو باید حذف کرد و تیک علامت دار کردن ارسال و شمارش ارسال قرار بگیرند

لینک به ارسال

درود

بنده بر اساس حالت دیفالت طبقه بندی شو انجام دادم :smile:

و استاندارد!!!!

تغییرات دلخواه رو خودتون اجرا کنید :heart:

ما برای عام میگیم نه خاص عزیز جانم :smile:

لینک به ارسال

درود

بنده بر اساس حالت دیفالت طبقه بندی شو انجام دادم :smile:

و استاندارد!!!!

تغییرات دلخواه رو خودتون اجرا کنید :heart:

ما برای عام میگیم نه خاص عزیز جانم :smile:

ممنونم من حالتهای خودم رو دستکاری کردم ولی این یکی رو نتونستم کاریش بکنم حالا شما لطف کنید و این قسمت رو برای عام آموزش بدهید حالا که زحمت کشیده اید این قسمت رو هم آموزش بدهید من به نوبه خودم و تمام کاربران عام ازتون تشکر می کنم

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.