رفتن به مطلب
sattarforum

استایل ستار فروم برای mybb- [اختصاصی مای بی بی اسکین]

پست های پیشنهاد شده

سلام

این استایل را با نام ستار فروم طراحی کردم به یاد انجمنی که در اردیبهشت سال 87 تاسیس شد اما پس از مدتی به دلایلی کاملا شخصی نشد که به فعالیتش ادامه دهد . گرچه دیگر زمانی برای پرداختن به انجمنداری ندارم اما استایلی به اسم ستار فروم طراحی کردم که به زعم خودم و خیلی از دوستان که پیش از این ان را نگریسته اند در زمره استایلهای چشم نواز و زیبا از کار در آمده است! پی اس دی این استایل و طراحی و کد نویسی ان تماما از خودم است . در پست بیت ان سبک جدیدی ا را شاهد خواهید بود که نام ان را پست بیت ژله ای گذارده ام اگر فرصت و عمری باقی بود اموزش جداگانه ساخت این پست بیت را هم خواهم گذارد .ابتدا نیتم این نبود که این استایل به شکلی عمومی عرضه شود و قصد داشتم این استایل را با دریافت هزینه جهت دانلود قرار دهم اما از انجایی چیزی را اختصاصی برای خویش نخواسته ام اینبار هم این استایل زیبا را تقدیم حضورتان میکنم . امیدوارم که عزیزان این نکته را در نظر داشته باشند که برای این استایل زحمت زیادی کشیده شده است و برای ارج نهادن به این زحمات کپی رایت و نام طراح را از انتهای استایل به هیچ وجه حذف ننمایند تا با قدرشناسی شما گرامیان رغبتی برای کار در آینده برایم باقی بماند .

لازم به ذکر است مشابه همین استایل را به یاد بود انجمن ستار فروم برای سیستم ویبولتین نیز طراحی کرده ام

باقی بقایتان

[/url][/b][/size]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشی ! بسیار عالی :heart:

ممنون

داریم درس پس میدیم رضا جان

مرسی

خیلی قشنگه

فقط یک سوال ؟؟

فرق استایل با پوسته چیه ؟؟؟

فرقی ندارن

لینک به ارسال

خیلی خوبه.

عالیه.

(ولی به آخرین قالبی که من طراحی کردم نمی رسه:D (البته به صورت اختصاصی برای یکی از دوستان))

لینک به ارسال

با سلام

امید خان

این قالب که ارائه کردید ورژن 1، با ورژن 2 چه فرقی دارد؟ کدام بروز تر است؟ فکر کنم ورژن بروزتر و کاملتر است؟

لینک به ارسال

با سلام

امید خان

این قالب که ارائه کردید ورژن 1، با ورژن 2 چه فرقی دارد؟ کدام بروز تر است؟ فکر کنم ورژن بروزتر و کاملتر است؟

درود عزیزجانم

تفاوت چندانی ندارند اما این را استفاده کنید بهتر است

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.