رفتن به مطلب
baharloo90

نمایش ندادن آواتار

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی

این انجمن آواتار هاش رو نشون نمیده

ممنون میشم کمک کنید

باسپاس

اصلا خودم نمیدونم باید چه کنم دیگه

منتظرم

http://forum.varese.ir/index.php

اینم لینک انجمن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خودش داره

ولی نشون نمیده

با یه قالب دیگه هم تست کردم

همین مشکل رو داشت

فقط به دلایلی نمیتونم از اول نصب کنم مای بی بی رو

لینک به ارسال

نیازی نیست پاک کنید

برای تست کد های پست بیت کلاسیک رو بردارین و به جاش از این آموزشی که قرار داده شده استفاده کنید و کد ها رو جایگزیم کنید

ولی قبلش یه کپی از پست بیت کلاسیک بردارید بعد جایگزین کنید

http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C-%D8%A8%DB%8C

لینک به ارسال

مدیران عزیز بنده تا جایی که می تونستم همه چیز رو چک کردم ولی درست نشد.لطفا راهنمایی بفرمائین.سپاس

لینک به ارسال

تو بخش پست بیت کلاسیک این کد رو بالای user image قرار بده

{$post['useravatar']}

شاید ازیکی دیگه استفاده میکنه شمااینو گذاشتی

class="omidkarimzadeh

لینک به ارسال

داداش اونم چک کردم ولی نشد.مشکل از یه جای دیگه هستاینم کدش بود

{$ignore_bit}</pre>
<table border="0">         {$post['username_formatted']}مشاهده پروفايل کاربرمشاهده ارسال هاي کاربرمشاهده موضوعات کاربرمشاهده وب سايت کاربرارسال پيام خصوصي به کاربرارسال ايميل به کاربر
    {$post['usertitle']}    {$post['userstars']}    {$post['useravatar']}    {$post['groupimage']}
    يافتن تمام ارسالهاي اين کاربر    وضعيت : {$post['onlinestatus']}    {$post['user_details']}              
            {$post['posturl']}{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}            
                {$post['message']}                        {$post['attachments']}            {$post['signature']}                            {$post['editedmsg']}                {$post['iplogged']}                    {$post['postdate']} {$post['posttime']}            {$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}             {$post['button_spam']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}            </table>{$post['thxdsp_outl

لینک به ارسال

سلام منم چنین مشکلی دارم که آواتارم نشون داده نمی شه

-- قالبم لیان پرتال هستش

-- کد

[align=left] {$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />

{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}

{$post['replink']}{$post['warninglevel']}

[/align]

[align=left][align=right]

و کد پست بیت کلاسیک

[/align]{$ignore_bit}

<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">

<tr>

<td class="{$altbg}" width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a>

<strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />

<span class="smalltext">

{$post['usertitle']}<br />

{$post['userstars']}

{$post['groupimage']}

{$post['useravatar']}<br />

{$post['user_details']}

</span>

</td>

<td class="{$altbg}" valign="top">

<table width="100%">

<tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>

<br />

<div id="pid_{$post['pid']}" class="post_body">

{$post['message']}

</div>

{$post['attachments']}

{$post['signature']}

<div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">

<div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>

{$post['iplogged']}

</div>

</td></tr>

</table>

</td>

</tr>

<tr>

<td class="{$altbg}" style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>

<td class="{$altbg}" style="vertical-align: middle;">

<table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">

<tr valign="bottom">

<td align="right"><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>

<td align="left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>

</tr>

</table>

</td>

</tr>

</table>

[/align]

لینک به ارسال

خب دوست عزیز،بهتره برای آدرس هم در پروفایل و هم در امضا یکی رو میزاشتید..

.

لطفا دسترسی بدید تا چک کنم.

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.