رفتن به مطلب
! Omid StaR !

انتشار رایگان پست بیت Omid StaR (هدیه)

پست های پیشنهاد شده

[hide]درود عزیزانمهمانطور که درجریانید اصلا قصد نداشتم چنین پست بیت با ارزشی رو رایگان بذارمچون: 1. خیلی روش زحمت کشیدم 2 جزو برترین طرح های ارائه شدستولی با توجه به اینکه روز تولد خودم 28 مرداد و همینطور عید سعید فطر که روز بعدش هست نزدیکهاین پست بیت رو رایگان قرار میدمهزینه : 10 صلواتبحث پیرامون این در تاپیک رو به رو مشهوده: http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%9F?pid=8534#pid8534و اینم هم لینک دمو http://mybbskin.ir/attachment.php?aid=1489اطلاعات بیشتر:http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C-%D8%A8%DB%8Chttp://url.mybbskin.ir/omidkarimzadehلازم به ذکر است این پست بیت دارای امکاناتی ویژه از قبیل زیر است:1. سبک زیبا و برجسته پست بیت2. دارا بودن امکانات همانند کشور من و حالت من و دلنوشته به سبک ایران تاک3. سایه ی زیبا4. سبک کامل ویبولتین5. حاشیه جذاب6. سبک بودن7. سبک خاموش و روشن8. افکت داشتن پست بیت9. افکت و استایل ویژه نوته های پست بیت10. کادر بندی زیباتوجه داشته باشید بنده رضایت ندارم این مطلب در هیچ سایتی انتشار یابدو همینطور کسانی که از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنند کوچکترین استفاده ای از ان بکنندهرگونه استفاده از این طرح شرعا حرام است.این طرح برای اولین بار توسط سایت مای بی بی اسکین و امید کریم زاده انتشار یافتهو حق انتشار محفوظ استنویسنده: امید کریم زادهمعرفی: مرداد نصب: ابتدا به مسیر زیر بروید:پنل مدیریت > پیکر بندی > فیلد مشخصاتسه تا فیلد زیر رو بسازید:1. عنوان: حالت منتوضیح کوتاه : حالت خود را انتخاب کنیدنوع فیلد: جعبه انتخابگزینه‌های انتخابی:

AkhmooAsabaniAsheghAz Khod RaziBad HalBad JensBi TafavotDelvapasGeryeGhafelgirGhamginGhati KardamGij ShodamKeselKhab AloodKhasteKhejalatiKhoon SardKhosh HalKonjkavMarizMashghoolMehraboonMo'tarezMote'ajjebMovaffaghNarahatPakarRanjoorRelaxSar Be ZirSepas GozarShad va SarehalShokke

سپس ذخیره----------------------------------------------------------------------------------------2. عنوان: دلنوشته منتوضیح کوتاه : دلنوشته خود را وارد کنیدنوع فیلد: جعبه متن-----------------------------------------------------------------------------------------3. عنوان: کشور من توضیح کوتاه : کشورد خود را انتخاب کنیدنوع فیلد: جعبه انتخابگزینه‌های انتخابی

ASEANAfghanistanAfrican Union(OAS)AlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua & BarbudaArab LeagueArgentinaArmeniaArubaAustraliaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia & HerzegovinaBotswanaBrazilBruneiBulgariaBurkina FasoBurundiCARICOMCISCambodjaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral African RepublicChadChileChinaColombiaCommonwealthComorosCongo-BrazzavilleCongo-Kinshasa(Zaire)Cook IslandsCosta RicaCote dIvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominicaDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEnglandEquatorial GuineaEritreaEstoniaEthiopiaEuropean UnionFaroesFijiFinlandFranceGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuinea-BissauGuineaGuyanaHaitiHondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIranIraqIrelandIslamic ConferenceIsle of ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKosovoKuwaitKyrgyzstanLIthuaniaLaosLatviaLebanonLesothoiberiaLibyaLiechtensteinLuxembourgMacaoMacedoniaMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMexicoMicronesiaMoldovaMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmar(Burma)NATONamibiaNauruNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNorth KoreaNorthern CyprusNorthern Ireland    NorwayOPECOlimpic Movement    OmanPakistanPalauPalestinePanamaPapua New GuineaParaguayPeruPhilippinesPolandPortugalPuerto RicoQatarRed CrossReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint LuciaSamoaSan MarinoSao Tome & PrincipeSaudi ArabiaScotlandSenegalSerbia(Yugoslavia)SeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSomalilandSouth AfricaSouthKoreaSpainSri LankaSt Kitts & NevisSt Vincent & the GrenadinesSudanSurinamewazilandSwedenSwitzerlandSyriaTahiti(French Polinesia)TaiwanTajikistanTanzaniaThailandTimor-LesteTogoTongaTrinidad & TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks and Caicos IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited Arab EmiratesUnited Kingdom(Great Britain)United NationsUnited States of America (USA)UruguayUzbekistanVanutauVatican City.VenezuelaViet NamVirgin Islands British    Virgin Islands US    WalesWestern Sahara    YemenZambiaZimbabwe

* عمودی کردن:برای اینکارابتدا برای کاربران جدید از مسیر زیر عمودی میکنیم:کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات >تنظیمات show thread optionsقسمت Post Layout روی گزینه دوم display posts using the classic layout بگذارید و ذخیره کنیدخب حالا باید برای کاربران قدیمی هم عمودی کنیدکه برای اینکار باید یک کوئری رو اجرا کنیداصلا نترسید کار سختی نیست!!!برای اینکار به هاست خود بروید > قسمت php my admin > قسمت دیتابیس انجمن شماخب کوئری زیر همانند تصویر زیر اجرا کنید

UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '1' WHERE `classicpostbit` = '0' 

همانند تصویر زیر:1408104265.gif پس از وارد کردن دستور در صفحه گزینهgo را بزنید-----------------------------------------------------------------------------پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_classicکد های زیر رو جایگزین کد های قبلی کنی

{$ignore_bit}</pre>
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">.omidkarimzadeh {padding: 10px;padding: 10px 5px 5px 1px;margin-top: 5px;text-align: center;margin-text-left: 10px -webkit-box-shadow: 0px 0px 20px  #D4D4D4 inset;-moz-box-shadow: 0px 0px 20px #d4d4d4 inset;box-shadow: 0px 0px 15px #D4D4D4 inset;-webkit-border-radius: 7px;-moz-border-radius: 7px;border-radius: 7px;border-right: 2px solid  #CECECE;border-left: 2px solid  #CECECE;border-top: 1px solid   #CECECE;-webkit-transition: all 0.5s ease-in;-moz-transition: all 0.5s ease-in;-o-transition: all 0.5s ease-in;background-color: white;color: transparent;text-shadow: 1px 1px 6px blue;}.omidkarimzadeh:hover {-webkit-transform:scale(1.07);-moz-transform:)scale(1.07);-ms-transform:)scale(1.07);-o-transform:scale(1.07); transform:scale(1.07); -webkit-box-shadow: 0px 15px 20px  #dedede inset;-moz-box-shadow: 0px 20px 20px #dedede inset;box-shadow: 0px 20px 20px #dedede inset;color: blue;-webkit-transition: all 0.2s ease-in-out;-moz-transition: all 0.2s  ease-in-out;-o-transition: all 0.2s ease-in-out;    border-right: 2px solid #146995;    border-left: 2px solid #146995;        border-top: 1px solid #146995;} {$post['username_formatted']}مشاهده پروفايل کاربرمشاهده ارسال هاي کاربرمشاهده موضوعات کاربرمشاهده وب سايت کاربرارسال پيام خصوصي به کاربرارسال ايميل به کاربر
new PopupMenu("profilelink_{$post['pid']}");    {$post['usertitle']}    {$post['userstars']}    {$post['useravatar']}    {$post['groupimage']}
    يافتن تمام ارسالهاي اين کاربر    وضعيت : {$post['onlinestatus']}    {$post['user_details']}              
            {$post['posturl']}{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}            
                {$post['message']}                        {$post['attachments']}            {$post['signature']}                            {$post['editedmsg']}                {$post['iplogged']}                    {$post['postdate']} {$post['posttime']}            {$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}             {$post['button_spam']}{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}            {$post['thxdsp_inline']}</table>{$post['thxdsp_outl

پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر> قالب postbit > قالب postbit_author_userخب کد های زیر رو جایگزین قبلی کنید

{$lang->postbit_posts}{$post['postnum']}
{$lang->postbit_joined}{$post['userregdate']}
{$post['replink']}
دلنوشته من{$post['fidX']}
حالت من
کشور من

فقط به جای X ای دی فیلد هاتونو وارد کنیدنمونه: http://mybbskin.ir/attachment.php?aid=1489[/hide]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش اولا ممنون بابت پست بیتی که رایگان گذاشتی ثانیا تولدت پیشاپیش مبارک ثالثا همیشه موفق باشی

یاعلی

:heart:

لینک به ارسال

خواهشا هرکی استفاده کرد فقط 10 تا صلوات برای من بفرسته

چون اینکار خیلی ارزشمنده و من رایگان گذاشتم

لینک به ارسال

داداش خیلی عالیه منم 10 تا صلوات فرستادم برات!!

فقط یه چندتا خواهش داشتم و راهنمایی میخواستم.

1.همانطور

که در عکس زیر مشاهده میکنید قسمت سپاس های من کادر بندیش با بالایی ها

فرق داره میخوام اگه امکانش هست اونم مثل کادرهای بالایی باشه چون اینجوری

تو چشم میاد.

2.قسمت اعتبار قالب بنده از فابریک اعتبارش یه کادر داره میخواستم اگه ممکنه بگید چجوری کادرشو بردارم.

3.همانطور که در عکس مشاهده میکنید قسمت های:

یافتن تمام ارسالهای این کاربر

و

وضعيت

و

-----------

بصورت

پر رنگ هستند و بقیه پست بیت کلماتشون محو شده است و با این تفاسیر شکل

قشنگی نداره میخواستم اموزش بدید که اینا رو چجوری مثل بقیه پست بیت کنم.

4.میخوام قسمت های

و

وضعيت

و

تو یه کادر زیر هم قرار بگیرند چون الان هر کدوم کادر جداگانه دارند.

عکس نمایانگر عرضیات بنده!!:

http://up.taktooti.ir/images/bm6tfpfvml3mtjbh9kzh.jpg

ممنون :heart:

لینک به ارسال

داداش خیلی عالیه منم 10 تا صلوات فرستادم برات!!

فقط یه چندتا خواهش داشتم و راهنمایی میخواستم.

1.همانطور

که در عکس زیر مشاهده میکنید قسمت سپاس های من کادر بندیش با بالایی ها

فرق داره میخوام اگه امکانش هست اونم مثل کادرهای بالایی باشه چون اینجوری

تو چشم میاد.

2.قسمت اعتبار قالب بنده از فابریک اعتبارش یه کادر داره میخواستم اگه ممکنه بگید چجوری کادرشو بردارم.

3.همانطور که در عکس مشاهده میکنید قسمت های:

و

وضعيت

و

-----------

بصورت

پر رنگ هستند و بقیه پست بیت کلماتشون محو شده است و با این تفاسیر شکل

قشنگی نداره میخواستم اموزش بدید که اینا رو چجوری مثل بقیه پست بیت کنم.

4.میخوام قسمت های

و

وضعيت

و

تو یه کادر زیر هم قرار بگیرند چون الان هر کدوم کادر جداگانه دارند.

عکس نمایانگر عرضیات بنده!!:

http://up.taktooti.ir/images/bm6tfpfvml3mtjbh9kzh.jpg

ممنون :heart:

عزیز مشکل شما میدونی چیه؟

مشکل شما اینه ارسالو نمیخونی

تند تند اسپم میکنی

اگر ارسالو بخونی بنده تو قسمت"" اطلاعات بیشتر "" دو لینک گذاشتم که جواب سوالتون توش هست

و محال ممکنه جوابتونو بدم چون قبلا هم گفتم تکرار مکررات اینجا ممنوعه

درمورد سوال اینکه ایا حالت محوی از بین برد؟ میشه ولی بنده نمیکنم

چون ویژگی این پست بیت به همینه

اگر چنین سبکی و بدون محوی میخواید پست بیت کشویی هستش:wink:

لینک به ارسال

سلامم ممنون از این پست بیت فوق العاده :kissing:

فقط یه مشکل برای تشکر هم میشه کدشو قرار بدید من هر چی ور رفتم نتونستم :(

لینک به ارسال

سلامم ممنون از این پست بیت فوق العاده :kissing:

فقط یه مشکل برای تشکر هم میشه کدشو قرار بدید من هر چی ور رفتم نتونستم :(

درود!

لطفا سرچ کنید:

http://mybbskin.ir/Thread-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C-%D8%A8%DB%8C

در این تایپیک اموزش کادربندی پلاگین سپاس هم هست.

موفق باشید :heart:

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

پست بیت قالب من خودش قبلا عمودی بود برای همین من اون قسمتش تغییر ندادم

الان کاربر جدید که ثبت نام کنه میتونند پست بیت جدیدو ببینند

ولی قدیمی نه

چیکار کنم که درست بشه؟ :blush:

ایکاش بفهمم چرا موضوعو کامل نمیخونید

:smile:

خب حالا باید برای کاربران قدیمی هم عمودی کنید

که برای اینکار باید یک کوئری رو اجرا کنید

اصلا نترسید کار سختی نیست!!!

برای اینکار به هاست خود بروید > قسمت php my admin > قسمت دیتابیس انجمن شما

خب کوئری زیر همانند تصویر زیر اجرا کنید

لینک به ارسال

با سلامی دوباره

این کوئری را دقیقا کجا اجرا کنم

13649161031.png

اگه قسمت زیر درست اون نوشته ها اضافه را حذف کنم یا تو خطر بعدیش اضافه کنم؟؟؟

13649161032.png

لینک به ارسال

وارد دیتابیستون بشید.(الان شما تو این عکس وارد قسمت adminlog شدید که نیاز نیست)

بعد رو قسمت وارد کردن کوئری کلیک کنید.

این متنی که اومده به همون دلیلی است که بالا گفتم وگرنه متنی نباید بیاد.

لینک به ارسال

بله اول به پی اچ پی مای ادمین و سپس روی دیتابیسی که مای بی بی روش نصبه کلیک کنید و سپس روی همون گزینه کلیک کنید.

لینک به ارسال

بازم سلام

ببخشید دوتا سوال داشتم

یکی که من پلاگین فروشگاه Shop (1.6) را نصب کردم ولی تو پست بیت نشون نمیده

دومی هم تو قسمت پروفایل کاربی هم نشون نمیده از پلاگین تب بندی هم استفاده کردم

چیکار کنم که به جفتشون اضافه بشه؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

بازم سلام

ببخشید دوتا سوال داشتم

یکی که من پلاگین فروشگاه Shop (1.6) را نصب کردم ولی تو پست بیت نشون نمیده

دومی هم تو قسمت پروفایل کاربی هم نشون نمیده از پلاگین تب بندی هم استفاده کردم

چیکار کنم که به جفتشون اضافه بشه؟؟؟؟؟

از تنظیماتش گزینه های نمایش در پروفایل و پست بیت رو فعال کنید.

لینک به ارسال

یک مشکل دارم آن هم اینکه این نوع دیدن فقط توسط مدیریت امکان پذیر است.یعنی فقط مدیر اصلی می تواند پروفایل رو ستونی بیبیند در صورتی که اگر مهمان باشد یا مدیران دیگر باشد این امکان وجود ندارد چه کار باید کنم؟

لینک به ارسال

یک مشکل دارم آن هم اینکه این نوع دیدن فقط توسط مدیریت امکان پذیر است.یعنی فقط مدیر اصلی می تواند پروفایل رو ستونی بیبیند در صورتی که اگر مهمان باشد یا مدیران دیگر باشد این امکان وجود ندارد چه کار باید کنم؟

خواهشا کل ارسالو با دقت بخونید

:smile:

عمودی کردن:

برای اینکار

ابتدا برای کاربران جدید از مسیر زیر عمودی میکنیم:

کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات >تنظیمات show thread options

قسمت Post Layout روی گزینه دوم display posts using the classic layout بگذارید و ذخیره کنید

خب حالا باید برای کاربران قدیمی هم عمودی کنید

که برای اینکار باید یک کوئری رو اجرا کنید

اصلا نترسید کار سختی نیست!!!

برای اینکار به هاست خود بروید > قسمت php my admin > قسمت دیتابیس انجمن شما

خب کوئری زیر همانند تصویر زیر اجرا کنید

کد: (انتخاب همه)

این دوکار حتما باید انجام شه

مخصوصا اولی

اگر مشکل ادامه داشت ( که همچین چیزی غیرممکنه)

کدای پست بیت کلاسیکو تو قالب پست بیت بگذارید

لینک به ارسال

سلام

من وقتی تعداد مدالها پست بیت و یا آیتمها را تو پست بیت زیاد میکنم عرض پست بیت بزرگ میشه

مثل این سایت نیست که تو هر ردیف 3 تا باشه

چیکار کنم درست بشه؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

من وقتی تعداد مدالها پست بیت و یا آیتمها را تو پست بیت زیاد میکنم عرض پست بیت بزرگ میشه

مثل این سایت نیست که تو هر ردیف 3 تا باشه

چیکار کنم درست بشه؟؟؟

کار زیرو انجام دادید؟

درصورتی که پست بیت عمودی و پست بیت ویبولتین استفاده میکنید:

پنل مدیریت کل > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit_classic

پیدا کنید کد زیر رو:

style="white-space: nowrap;

جایگزینش کنید خط زیر رو ( قبل گذاشتن در نت پد بگذارید):

style="white-space: wrap;

لینک به ارسال

امیدجان امکانش هست طریقه کادربندی سپاس ها با همین کادر بندی رو قرار بدین؟ :D :wub:

لینک به ارسال

امید جان ی سوال دیگه چرا وقتی روی نام کاربر در پست بیت کلیک می کنی ب پروفایل کاربر نمیره؟؟؟

اگه ممکنه این منو کشویی هم آموزششو قرار بدین ممنون میشم

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.