نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / سوالات و مشکلات v / کلاهبرداری طراحی قالب

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: کلاهبرداری, طراحی, قالب,

کلاهبرداری طراحی قالب
زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: larten660
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
پاسخ: 14
بازدید: 1915

ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاهبرداری طراحی قالب
نویسنده پیام
محروم
نسخه: TakBB
http://www.mediamode.ir/
سپاس ها : 3
 سپاس شده 17 بار در 4 ارسال
ارسال: #1
کلاهبرداری طراحی قالب
با سلام خدمت همه شما دوستان و کاربران عزیز مای بی بی اسکین و عذر خواهی میکنم از مدیران این انجمن
لازم دونستم این مطلب را بیان کنم و به اطلاع مدیران این انجمن هم برسونم
ابتدا خودم رو معرفی میکنم من صابر محمدی هستم مدیر وب سایت رسانه مد و کارم هم جوملا است و چند سایتی رو طراحی کردم
چند وقتی بود به ئنبال انجمن میگشتم تا وب سایت خودم رو معرفی کنم ولی از اونجا که هیچ آشنایی نداشتم با مای بی بی با سرچ داخل گوگل به مای بی بی ایران کشیده شدم . شخصی پیدا شد و قبول کرد با ای دی rejaol ایشون قالب طراحی کرد و مبلغ 100 تومان از بنده طلب کرد و من هنوز فیش های پرداخیشو دارم و قالبی طراحی کرد که قالب خود ما بی بی به صورت دیفالت بهتر از این هست
مشکلات قالب
بک گراند نداره . ایکون نداره. کلید های میانبر نداره. کلید سپاس نداره . کلا 2 تا پلاگین نصب شده داره . رنگ بندی نداره و چرا بنده انقدر توضیح بدم شما سایت بنده رو ببینید ایشون ادعا کده بودن قالبی فراتر از سایت من تهویل میدن هنوز ایمیل هاشون هست

http://www.mediamode.ir

حالا فرم رو ببینید و ببینید آیا این فرم اصلا شباهتی با سایت بنده دارد

http://www.mediamode.ir/forum

جالب تر قضیه اینجاست که این آقا تماس میگیره و تهدید میکنه که شما رو از مای بی بی بن میکنم و به بنده و اقا امید و مدیر این انجمن یعنی مای بی بی اسکین لقب دزد رو داده و میگه ما این هارو ادم کردیم و شما هم برو پیش اونها و به بنده میگه 20 تومان دیگه باید واریز کنی.. و این جمله خود این شخص هست
دزد های جدید پیش دزد های قدیم
حالا شما خدتون قضاوت کنین .... ایشون میگن من خودم امید رو به دلیل دزدی بن کردم شما رو هم بن میکنم
اسمشون هم علی بیان کردن همه افراد هم میشناسن ولی ایدیشون 1 هفته عمر داره یعنی 1 هفتس عضو ما بی بی ایران شدن
بعد میگم من مدیر مای بی بی ایران نیستم شما حرف ایشون رو باور میکنین . من خواهش میکنم با این افراد کلاهبردار برخورد بشه و اگر مدیران اون انجمن میبینن بیان و پاسخ گو باشن .گرچه بعید میدونم اینطور باشه
(آخرین ویرایش در ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر توسط: larten660.)
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، sajad7605 ، mybb ، AMiR-T ، mparsa ، !!! Hidden !!! ، shahdebee ، SheRvin ، dadashmohsen
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #2
RE: کلاهبرداری طراحی قالب
درود

بنده واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم

و مطمئن باشید همه ی مراجع مثل این اقایون نیستند

هرکمکی از ما بر بیاد رایگان حتی شده انجام میدیم

این قالب از نظر بنده ارزش یک دهم اونچیزی که میخواستید بهشون بدید رو نداره

البته از لحاظ ساختار و نوع طراحی عرض میکنم

مدیریت محترم این مرجع 24 ساعت فرصت دارند که بررسی کنند و چه خودشون و یا هرکسی دریافت کرده بایدد
پول دریافتی از شما رو برگردونند

بعد مدت مقرر شده سایتشون دیگه از نظر ما مرجعیت نداره

و کل محصولاتشون تحریم می شودو به تیم پشتیبانی اصلی این عملکرد زشت گزارش می شود

بنده به عنوان نماینده ایران در مای بی بی از همه کاربران حمایت میکنمو این عمل زشت را محکموم میکنم

دوستانی که با بنده اشنایی دارند میدونند چندبار به بنده چه توهین هایی شدکسانی که سواد نوشتن یک خط html رو هم ندارند ادعای اموزش به من رو کردند به بنده گفتند دزدولی بنده از حق خودم بگذرم

از حق کاربران نمیگذرم
بعد مهلت معین شده

تمامیه موارد مربوط به این سایت تحریم
و این سایت از نظر ما مردود اعلام می شود

موفق و موید باشید

امید کریم زاده
(آخرین ویرایش در ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ عصر
 سپاس شده توسط sajad7605 ، AMiR-T ، mparsa ، !!! Hidden !!! ، f.gh1372 ، saeed ، shahdebee ، sarina ، komeser ، dadashmohsen
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.5
سپاس ها : 83
 سپاس شده 158 بار در 31 ارسال
ارسال: #3
شما 100 تومن بابت این قالب دادی ؟
عجب
شما روی چه حسابی به خاطر این قالب 100 تومن دادید
ما قالب برای سیستم ویبولتین میزنیم که تمما از جلوه های جدیدترین ویرایش CSS استفاده میکنه و تنها 30 تا 40 تومن اخذ می کنیم
ببینید دوست عزیز مشکل اصلی از سوی خود شماست
که بدون هر گونه تحقیقی میایید و سافرش قالب میدید
من نمیگم این قالب طراحی ایشون نیست اما ممکن هست همین قالب و توی یه سایت خارجی پیدا کنید که تنها این راست چین شده اش باشه
پس دیدتون رو نسبت به این قضایا وسیعتر کنید
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، mparsa ، !!! Hidden !!! ، saeed
نویسنده پیام
محروم
ارسال: #4
حرف شما واقعا صحیحهست ولی بنده اصلا این قالب رو ندیدم و بارها گفتم نموه ای بدید تا ببینم ولی ایشون متاسفانه ندادند تا زمانی که یکباره رو شد
ولی باز هم حرف شما صحصح هست من خوم هم مقصر هستم که اصلا تحقیق نکرده گیره این افراد افادم ولی 1 نفر قربانی میشه و به بقیه اطلاع میده تا حواسشون جمع باشه بنده با کمال میل این وظیفه رو میپذیرم.. که این تجربرو به بقیه انتقال بدم
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، !!! Hidden !!!
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
http://parsicoders.com
سپاس ها : 21
 سپاس شده 48 بار در 11 ارسال
ارسال: #5
من سایت گرفتم پروژه قبلیم بود
1 میلیون حدوداگرفتم.
اما خوب کارمو کردم حتی سایت هم بهش دادم کاربر دید هزار تا ایرادم گرفت براش درست کردیم اونم پولو داد.
اصلا بگیم بهترین برنامه نویس دنیا قالب سلیقه ای هست شما تا نمونه نبینید نباید خرید کنید !
اشتباه زیاد کردید
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 90
 سپاس شده 4 بار در 3 ارسال
ارسال: #6
اول از همه اینکه شما اولین نفر نیستید که در نت سرش کلاه میره تنها به خاطر اعتماد کردن بی مورد
من کاری به مدیریت مای بی بی ایران یا همین مای بی بی اسکین ندارم.
اما توی این چند وقته که با مای بی بی اسکرین کار میکنم متوجه شدم که نه تنها بیشتر از جاهای دیگه به پشتیبانی کاربرانشون میپردازن. بلکه حتی یک سری خدمات که واقعا ارزش بالایی دارن رو هم به صورتی کاملا رایگان در اختیار کاربرانشون قرار میدن.

....
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، sattarforum
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #7
(۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر)moh3nia نوشته شده توسط:  اول از همه اینکه شما اولین نفر نیستید که در نت سرش کلاه میره تنها به خاطر اعتماد کردن بی مورد
من کاری به مدیریت مای بی بی ایران یا همین مای بی بی اسکین ندارم.
اما توی این چند وقته که با مای بی بی اسکرین کار میکنم متوجه شدم که نه تنها بیشتر از جاهای دیگه به پشتیبانی کاربرانشون میپردازن. بلکه حتی یک سری خدمات که واقعا ارزش بالایی دارن رو هم به صورتی کاملا رایگان در اختیار کاربرانشون قرار میدن.

....

درود

مدیریت محترم یوهاتسینگ

ما فقط میخوایم بگیم که هرکسی چیزی بلد باشد اعوذبالله خدا نیست

بنده به شخصه 24 ساعت نمیخوابم و فعالیتم رو هرچه بیشتر از پیش میکنم

تا کاربران مجبور نشند دچار این مشکلات بشوند

متاسفانه در خیلی مرجع ها پلاگینی که میذارند مهم نیست سالم باشه یا نه
مهم اینه پلاگین باشه
همین باعث خرابی کد های php انجمن و گاها اختلال در انجمن کاربرا شده

ما هرکاری کنیم وظیفه شرعی و ملی ماست
و تاجایی که بتونیم سعی میکنیم رضایت کاربران رو فراهم کنید

من خودم برای صابر جان هرجوری بتونم جبران میکنم
که این خاطره تلخ رو فراموش کنند
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط sattarforum ، AMiR-T ، amir_tara67
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.5
سپاس ها : 83
 سپاس شده 158 بار در 31 ارسال
ارسال: #8
آقا من نمیخوام اسم بیارم
ولی یکی از همین آقایون محترم برای کد افکت کاربری که به صورت جرقه و فشفه هست کاربر vip میگرفتن
من نمیگم اونا اشتباه میکردن یا کارشون خطا بوده میگم خدمات اینجارو مقایسه کنی با خدماتی که اون مرجع به خصوص میداد
خودتون به نتایج جالبی میرسید
اون آقای مدیر ارشد که جای اطلاعیه های سایت مرجع رو با محل ریختن آبروی دیگران اشتباه میگیره . هر روز لقب دزد به هموطنان خودشون میدن و غفل از بار حقوقی این هستن همه مارو از خودشون زده و منزجر کردند

گرامی! در صورتی که هنوز فیش های پرداختی و مدارک مستدل و محکمه پسند دیگری دارید میتونید علیه ایشون اقامه دعوی کنید تا درس عبرتی باشه برای همه ما ! چونهمه ما انسانیم و انسان هم ممکن الخطا!
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
محروم
ارسال: #9
بله همه این کارها یی که شما میگید بنه قبول دارم بدی کار هیچچ کدوم از اینها نیست بدی کار اینجاست که ایشون تماس میگیرن و بنده رو تهدید میکنن من حتی به ایشون نگفتم کارتون بد بوده اصلا و گداشتم ایشون کارشون رو تموم کنن ولی اینکه این تحدید هارو انجام میدن بسیار برای من گرون تموم شد . من فقط خواستم اطلاع رسانی کنم من اسم این شخص رو هم میدونم ولی به دلیل اینکه اوضاع به جاهای ناجورکشیده نشه اسم ایشون رو بیان نمیکنم . حتی نمیخوام برای گروه مای بی بی ایران مشکل ایجاد کنم و خرابشون کنم میخوام کسایی که ادعا میکنن و به همه لقب دزدجدید و قدیم میدن پیگیری کنن وب سایت خود بنده از نظر امکانات بالا 5 ملیون قیمت گداری شده میتونید خوتون از شرکت های بزرگ بپرسید ولی این دلیل نمیشه بنده بیام سر هر کسی رو به خاطر اینکه بلدم کاری انجام بدم شیره بمالم
(آخرین ویرایش در ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ عصر توسط: larten660.)
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ عصر
نویسنده پیام
محروم
ارسال: #10
ن از اقای امید تشکر میکنم ایشون اگر نبودن و آگاهی نمیدادن اصلا شاید متوجه نمیشدم حتی ایشون لطف کردن و قالبی که مدت ها بود روش کار کرده بودند رو برای من اجرا کردن و دارن روش کار میکنن و مکانات جالبی براش نصب میکنن که بعدا از خجالتشون در میام :D
۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، sajad7605
ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل نشده قالب کاربری محروم mahdi.m 1 109 ۲-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ عصر
آخرین ارسال: sir_rahim
  چطوری می تونم اندازه قالب رو تغییر بدم hashem_takta 19 667 ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ عصر
  یه سوال درباره هم اندازه کردن قالب با صفحه نمایش کاربر hashem_takta 11 330 ۲۱-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  حل نشده چطور می تونم فونت یه قالب رو انتقال بدم hashem_takta 2 136 ۱۵-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ صبح
  مشکل تغییر لوگو در قالب ebrahoosh 1 133 ۱۴-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ صبح
  مشکل در قرار دادن قالب پسر پاییزی 5 171 ۵-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ عصر
  خروجی گرفتن از قالب susa642 10 315 ۲۴-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: susa642
  مشکل در نصب قالب shooshoo12345 4 224 ۲۱-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shooshoo12345
  3 مشکل با قالب kabus 1 187 ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: MyBBShop.Ir
  مشکل انجمن پس از تغییر قالب fanoftwi 11 452 ۱۵-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | هتل آپارتمان مشهد | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید