نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / گفت و گو ازاد v / چندخط حاشیه - سیاه نمایی ها و اشتباهات

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: چندخط, حاشیه, سیاه, نمایی, ها, اشتباهات,

چندخط حاشیه - سیاه نمایی ها و اشتباهات
زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ! Omid StaR !
آخرین ارسال: Mani Kiani
پاسخ: 18
بازدید: 930

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #1
[hide]درود

ابتدا بايد بگم با زدن اين تاپيک شايد خيلي خودم را کوچک کنم اما به خاطر بعضي کاربران
مانند اميرحسين بايد اين صحبت ها گفته شود. البته چند روز تاخيير هم بابت اين بود که من منتظر بودم
اين کاربر محترم فيش هاي بانکي که از او کلاهبرداري شده را بياورد که تماس گرفتند و گفتند مسافرت
هستند و تا هفته اينده بدست من ميرسانند که به محض رسيدن همين پست ويرايش شده
و در همينجا قرار ميگيرد. چون فردا کلاهبردار ادعا کرده 500 و 400 هزارتومان کلاهبرداري نکرده
و فقط 50 تومان دريافت کرده !!! که انشالا با اين فيش ها همه چيز محرض مي شود

و اما کلام من

اواخر سال 90 بود که تصميم به زدن يک پشتيباني براي سيستم گرفتم
متاسفانه در مرجع قبلي بعضا در مسير سنگ اندازي هاي بسيار ميشد
من در اين سيستم هيچوقت دنبال کسب درامد يا....نبودم و خدارو شکر در اين چندسال
براي تمديد هزينه هاي سنگين اين سايت بالاخره بنده يه کاريش کردم و هزينه که بايد صرف زندگي
خودم ميکردم رو براي استفاده کاربران در اينجا گذاشتم گله اي نيست چون من دعاي خير به هيچ چيز نيازي ندارم.

قصد من در ابتدا رقابت با هيچ جا و... نبود بلکه ايجاد وجهي بهتر و پيشرفته تر از سيستم
ماي بولتين برد بود. در همان اوضاع فردي با نام عليرضا توفـــيقي خودش را به ما معرفي کرد
خب اين فرد قبلا در ماي بي بي ايران چندين بار به خاطر دزدي بن شده بود.
طبق ارتباطي که من بامهدي اراک استار (مدير ارشد اين سايت) داشتم. يکبار حتي به خاطر
دزدين آواتار مدير ارشد سايت بن شده بود. که من پا درمياني کردم و مجددا از بن درآمد.
يکي دوبار هم همين اقاي عليرضا توفـــيقي با اديت پوسته هاي اقاي اراک استار تحت نام من
روابط بين مارا شديدا دچار تزلزل کرد که بعدا من توجه شدم اين اقاي توفيقی 13 سال داشته
و گاهي وقتا در سايت رايگاني که داشته کارهاي ساير طراحان وب رو اديت ميکردهو به اسم خودش
ميگذاشته. يا کدهاي قرار گرفته در نت براي وبلاگ ها را برميداشته و در فايل پلاگين هاي Ordas
ميگذاشته.
خب همان ماه هاي اول از اين فرد تعهد گرفته شد که رويه خود را عوض کند ( چون در ماي بي بي اسکين فقط و فقط
کارهاي حاصل زحمت نويسنده قرار ميگيرد) قبول کرد و مدير شد

البته بگم که اين فرد اول در انجمن خودم يعني ايران تاک با اين يوزر با فعاليت سعي در جلب اعتماد من کرد.
خب پس از مدتي يکسري پلاگين و قالب قرار داد و بنده چون تايم رسيدگي و بررسي نداشتم به
قولي که به من داده بود اکتفا کردم.
بي خبر از اينکه اين فرد ( عليــرضا توفيقي ) در پيام خصوصي از کاربران پول ميگيرد و با اعتبار من در حال
گدايي از کاربران و سو استفاده از موقعيت مديرکلي خودش است.(هرگونه مطلب غيررايگان منع شده بود)
و فايل هايي که قرار داده بود به خاطر کپي ناشيانه و نداشتن سواد فني اين فرد
اسيب هاي جدي به سايت کاربران زده بود. و در تاپيک به گونه اي پاسخ ميداد که انگار مشکل از خود کاربر است

پس از مدتي به من پيشنهاد ارائه يک پارسي ساز اختصاصي داد . بنده و سجاد قسمت هاي زيادي را ترجمه و براي اين پارسي ساز زحمات زيادي کشيديم. اما بي خبر از اينکه عليـرضا توفيقي بخش مربوط به خودش را
مثل هميشه با دزدي به سرانجام رسانده و کل بخش خودش را از ماي بي بي ايران کپي کرده
که همين باعث آبرو ريزي شديد و تحمت هاي فراوان به خود بنده شد.

پس از مدتي مجبور به استفاده از مطالب سايت با شرط داشتن کپي رايت اينجارا ايجاد کردم
زيرا خيلي از مراجع فيک آن زمان با اي پي هاي فيک عضو ميشدند و مطالب اين سايت و من را
با نام خودشان ميگذاشتند

به همين منوال گذشت تا اينکه فردي به اسم رضا وطـن پور در مسنجر بنده رو اد کرد
( اين فرد قبل از بن شدن در ماي بي بي ايران با نام کاربري _reza سعي در تخريب روابط دو سايت داشت)
اين فرد در ابتدا با تملق و چرب زباني که مرجع فيکش به اجبار کسي ديگر بوده و حال پشيمان است
و پس از التماس فراوان ( پيام هاي هنوز در کانسرويشن مسنجر موجود است و براي حفظ ابروي اين فرد فرار داده نمي شود ) درخواست عضويت در اينجارا داشت.
که پس از مدتي مدير شد و خيلي از کاربران را بي دليل بن ميکرد و به من ميگفت اين ها فيک هستند
و سر اين جريان ابروي اين سايت را به طور کلي برد و به خيلي از کاربرهاي خوبمان جسارت و بي احترامي شد
به طوري که بعد از 300 مورد از بن خارج کردن ما هنوز 250 مورد ديگه بن داريم !!!!!!!!!!

فقط من قبلش بگم که اين فرد هم مثل عليرضا توفـيقي کوچکترين سواد فني نداشته و تمام مطالبي که
قرار ميداد کپي کارهاي ديگران بود . يعني امثال اين افراد در گوگل سرچ ميکند و کدهاي وبلاگ و... را براي
ماي بي بي قرار ميدهد و در زيرش نام خودشان را قرار ميدهند. به طور نمونه قالب نسيل اراک استار را
با نام خودش قرار داده بود و در حدي سطح فني اين فرد پايين بود که بلد نبود کپي رايت نويسنده اصلي را در گلوبال سي اس اس حذف کند !!!! ولي خب من درجريان نبودم و اين افراد را به عليرضا توفـيفي سپرده بودم.
( که بعدا گزارش شد به کاربران پيام خصوصي طراحي و دريافت پول هاي گزاف و... ميداده)

پس از مدتي يوزري با نام -Ali- عضو اينجا شد که حتي پلاگين تشکر بلد نبود نصب کند و به من پ خ
التماس ميداد که خواهش ميکنم نصب کنيد و...
نزديک به 7100 پ خ از خرداد 91 موجود است که در صورت الزام قرار داده مي شود )
و کوچکترين اطلاعاتي در باره اين سيستم نداشته که هيچ با تاپيک هاي پي در پي و اسپم ها
و سوال هاي ساده حتي چندين بار اخطار هم گرفت.
الان این فرد شده مدیر ارشد و با ادعای پشتیبانی کامل از کاربران !!!!!!!!!!!!!!

طرف هاي مرداد 91 بود که فردي با اسم احمد توفـيقي با يوزرWhiteCrow عضو انجمن ايران تاک من شد که عليرضا توفـيقي گفت اين برادر من است
ما هم استقبال کرديم اما چندين بار همين فرد پيغام پروفايل به من داد که
ماي بي بي در مقابل ويبولتين هيچ است و شما مرجعتان را تعطيل کنيد چون اين سيستم بدرد نميخورد
( براي ديدن پيغام ها در ايران تاک بر روي پروفايل اين فرد برويد )

عليرضا توفـيقي در سايت به من پيام داد که من نميخواهم داداشم ببيند مرجع داريم و نامش را به ATM چنج کرد
توضيحي که من درمورد احمد توفيقي بدهم اين است که اين فرد رو از وي بي ايران هم بيرون انداختند
چون اصولا اين فرد تک تک کاربران را به صورت پول ميبند و فرقي نميکند کاربر بضاعت مالي اش کم باشد يا نه

و اما احمد توفيقي فهميد و عضو اينجا شد. البته يوزر اصلي اش همان شهريور 91 حذف شد
و اين يوزر جديد اين فرد است. از اين صحبت ها که بگذريم
پس از مدتي ديدم علـيرضا توفيقي به من پيام داد که
نقل قول:شماره کارت داداشم احمد رو تو سايت بذار فروشگاه بزنيم و پول دراريم ولي به حساب داداشم بره

که با مخالفت شديد بنده مواجه شدند . چندين بار همين فرد احمدي توفـيقي کپی رایت اینجارو حذف کرد
و گفت این سیستم کارمنه !!!! ( کسی که پارسال میگفت مای بی بی در مقابل وی بی هیچه )

خب بنده بنا به اعتماد که به این بچه 13 ساله کرده بودم به خاطر مشکلات شرکت و... مدتی نبودم
و الکسا و گوگل سایت رو پاک کرده بود و روی اکانت خودش ثبت کرده بود. بعد از مدتی که اومدم
دیدم مخفیانه دامنه پشتیبانی ثبت کرده همراه با برادرش و وقتی من بررسی کردم دیدم از سایت
پک آپ گرفته . خب دسترسی یوزرهایش گرفته شد.

بعد از یک هفته دیدم کاربرها پیام دادن فردی به اسم توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) مارو مسنجر اد میکنه
و میگه تو دزدی امیدجان. همینطور هزارتا وعده و وعید داده که بیاید سایت هاتونو فلان و بهمان میکنم
(پیام هایی که به مدیران من این کودک داده هنوز هم موجود است )
نکند این بچه رفته و بک آپ سایت رو ریستور کرده و ای دی یوزرهارا از تیبل یوزر دراورده.
بعد از مدتی در الکسای سایت فحش ناموس مینوشت و کل لینک های گوگل را حذف کرده بود
که البته همگی رسیدگی شده و در پایان گفته می شود.
در نهایت هم با مظلوم نمایی گفت من به خاطر اخلاق امید ( منظورش بن های بی دلیل شریک دزد فعلیش اش وطن پور بود )
امدم مرجع زدم . اشاره ای به پیشنهاد شماره کارت و حساب و درامد میلیونی که به من دادند هم نکرد

روزی نیست که من یک فیک یوزراز این ها نبینم. گاها با اسم دختر عضو میشند و مطالب سایت رو
برمیدارند و به فروش میرسانند یا با اسم خودشان انتشار می دهند
نمونه همین امروز: http://mybbskin.ir/User-pcclub
در حال دانلود پوسته جدید سایت: http://up.iran-talk.ir/uploads/13814015821.png
کاربران این مرجع دزد هم یا یوزرهایی هستند که از اینجا به خاطر نقض کپی رایت اخراج شدند
یا کاربران از همه جا بی خبری که از گوگل وارد این سایت شدند و پس از مدتی که دسترسی به این
گروه از شیادان میدهند و مورد کلاهبرداری و سو استفاده قرار میگیرند تازه پی به ماهیت این افراد میبرند

علـیرضا توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (کودک 13 ساله ) بارها شده که اعلام کرده چندین سال است درحال
کار با php ,.... است و... اما این فرد همانی است که همین سال پیش
در حال گفت و گو با همکلاسی 12 ساله اش درباره تعطیل شدن مدرسه بوده اطلاعات بر روی پروفایل
متاسفانه و متاسفانه فایل های این کودک و ان دزد (وطن پور) اسیب های شدیدی به سایت کاربران وارد میکردند
و ما روزی نبود که یک شکایت در سایت نداشته باشیم
( علت: متاسفانه این کودک به خاطر نداشتن سواد فنی پلاگین های سایت مادر را ادیت میکرد
به اینگونه که به طور مثال اگر پلاگین برترین ارسال کننده ها بود , متغیرهارا تبدیل میکرد و میشد برترین اغاز کننده ها یا کدهای موجود در نت را یک فایل php پلاگین قرار میداد و میگفت پلاگین نوشتم حتی چندین بار در سایت
مادر این فایل ها حذف شد و ابروی ایران و ایرانی رفت !!!!!به طور نمونه ادیتوری که میگوید کارمن است کدهایش در سایت اصلی است و در فایل پلاگین php یکی از برنامه نویسان سایت مادر قرار داده و میگوید کار من است...
قالب هایی هم که قرار میدهند
اکثرا ریپ چندگانه یک مشت طراح زحمتکش است. مثلا یک تم برمیدارند thead و بک راند هارا تغییر رنگ میدهد
سپس هیدر فلان پوسته و فوتر یک قالب دیگر و چند طرح از یک قالب دیگر را باهم ادغام میکنند و به اسم
خودشان انتشار میدهند اطلاعات بیشتر > ارسال 24 > ارسال سینای عزیز
به همین سبب من مجبور شدم یوزر این کودک را به حسین عزیز بدم و ارسال های خودش رو با این یوزر
ادغام کنم تا خرابکاری های این فرد را که گزارش میکنند برطرف کند. یوزر مای بی بی اسکین را به شروین عزیز
و این دو بزرگوار واقعا تا الان جلوی خیلی از خرابی هارا با اینکار خود گرفتند.

من جدا کلا نام این هارا در این سایت پالایش کرده بودم ولی عین ناباوری میبینم الان ادعای طراحی
اینجارو هم کرده اند !!!!!!

این کودک و برادرش دزدی های زیادی در این سیستم کردند
و هر بار هر کاربری امد در اینجا اعترالض نوشت عضو سایتش شدند و سعی کردند با دادن رشوه (انجام چندکار)
دهانش را ببندن و طوری وانمود کنند که این تاپیک ها ساختگی است

[تصویر:  home.png]نمونه:

یوزر بنسل که مربوط به فردی به نام مسعود بود که بنده پیام هایش در مسنجر را هنوز دارم که میگفت سرم کلاه گذاشته ولی بعد از مدتی حرفش را پس گرفت چون.....

اینهم نمونه دیگر که در نهایت با رشوه ریپ پست بیت این سایت و قالبش دهان کاربر را بستند

درمورد این کلاهبرداری بزرگ هم که انجام دادند بارها به مدیرش پیشنهاد پس گرفتن حرفش را دادند
و در نهایت که قبول نکرد اقدام به سواستفاده از دسترسی هایی که داشتند کردند و سایت کاربر بیچاره را
خراب کردند تا در نهایت فی...شد

این همه و اینهمه تنها گوشه ای از کثافت کارهای این دزدان در این سیستم
چه بسا همین حالا پیام خصوصی از کاربرانی دارم که به این ها برای رفع یک مشکل کوچک دسترسی دادند
و این های ای دی یوزرهایشان را دراوردند و پیغام تبلیغاتی و یوزر دزدی کردند !!!!!

مانند همینکاری که در اینجا کرد و یوزرهای این سایت را با دروغ و حیله دزدید و سپس اعلاکم کرد
خب کاربران خودشان آمدند !!!!!

همان خدایی که با نامش دروغ میگویی و مظلوم نمایی میکنی و به دروغ درمورد کسانی که درحقت لطف کردند
به خاطر گدایی و دزدی دروغ میگویی به کمرت بزند
گرچه تو قبلا بی چشم و رویی خودت را در عکس مقابل : http://up.iran-talk.ir/uploads/13800215593.png

به من نشان دادی و با این حرف ها شاید بتوانی چندکاربر تازه کار را فریب بدهی
ولی تمام کسانی که از یک سال پیش به قبل در این سیستم بودند با کلاهبرداری های میلیونی تو
آشنا هستند. اگر این یکسال سکوت کردم نه اینکه این چیزها برایم اهمیت داشته باشد برای اینکه تو و افرادی که دورت جمع کردید حقیرید که برای چندهزارتومان خودتان و دینتان و وجدانتان را هم میفروشید
لازم نیست به تقلید از من بگویید "درود" چونکه خون آریایی در رگ هرکسی باشد چه بسا با سن کم
غیرت و وجدان سیانت از هم خون هایش را دارد چه برسد به اینکه سشان کلاه بگذارد !!!!!!!!
برای اینکه من هم کلاسی 12 ساله تو نیستم و نت این کشور و این مردم اسباب بازی هایت نیستند
اگر الان هیچ برخورد قانونی با تو نمی شود نه اینکه ما شکایت نکرده ایم بلکه نمیخواهیم از طریق کپی رایت
وارد شویم انشالا درمورد تمام کلاهبرداریی که کردی بررسی لازم انجام می شود
تمام آن یوزرهایی که در سایتشان مانند امیر حسین برای خودت دسترسی مخفی ایجاد کردی تا اگر بهت باج ندادن سایتشان را تخریب کنی
حرفی نمیماند چون این اندکی از کثافت کاری های این گروه در نت است
و قرار باشد گفته شود این تومار 100 برابر اینکه هست می شود.....
فقط اطلاعات مختصری گفته شد چون گزارش شد که این فرد با سیاه نمایی سعی در
بزرگ نشان دادن خود و سالم نشان دادن دزدهای خودش دارد به گونه ای که حتی ادعا کرده اینجارا طراحی کرده
و با " ما " مشکلی ندارد و چندسال است برنامه نویس است آن هم کودک 13 ساله ای که حتی بلد نیست چطوری
بنویسد C++ و حتی بلد نیست 4 کلمه پشت سر هم انگلیسی بنویسد (پ خ این مورد هم موجود است)
به همراه برادری که کوچکترین اطلاعاتی درمورد سیستم ندارد و تا همین سال پیش به سیستم توهین میکرد
شدند پشتیبان این سیستم و کل سیستم را ترجمه کردند !!!!!!!!!!!
و ماهیانه میلیونی از یک سیستم اوپن سورس در می آورند و به کسانی میگویند دزد که
استادشان بودن و حتی هزینه سرور سایتشانم ( این سایت ) از جیب خودشان می دهد

من نمیدانم جدا چگونه بگم این بچه چقدر حقیر است فقط میتوانم بگم
چندبار با نام من و مدیر مای بی بی ایران در سایتش یوزر ساخته و بن کرده 2
آن هم من و علیرضانجفی پوری که اصلا سایت این اوباش را تا کنون حتی باز نکرده ایم
خودش برای خودش یوزر میسازد

شاید تمام این ها تقصیر من است که روز اول به حرفشان اعتماد کردم شاید هم به خودم اعتماد کردم که
ذات بعضی از آدم ها قابل تغییر است .... اما لقمه ناخلف و ذات کثیف را هیچوقت نمیتوان پاک کرد

و این شد نتیجه سه سال کار شبانه روزی رایگان من و چندمیلیون هزینه برای استفاده رایگان کاربران
و این است نتیجه کار رایگان در ایران....
و این روند ادامه دارد تا ابد....[/hide]
(آخرین ویرایش در ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، MyBBShop.Ir ، Shahin X2 ، Kamb!z ، Mani Kiani ، Hossein121 ، arya0097 ، senator
نویسنده پیام
مدیر ارشد
نسخه: 1.6.6
http://MyBBShop.Ir
سپاس ها : 229
 سپاس شده 313 بار در 82 ارسال
ارسال: #2
RE: چندخط حاشیه - سیاه نمایی ها و اشتباهات
حاجی به مولا فقط خودت اینو بزرگ کردی . ملت شریف مارو که میشناسی
هرکیو بگی دزد و کلاهبرداره بدتر میرن سراغش
تا سرشونم به سنگ نخوره نمیفهمن

درمورد این بچه ام امارشو دراوردم. یه بچه 13 ساله با 150 سانت قد و 80 کیلو وزنه.خونشونم یزده. حتی شماره تل خونشونم دراوردم گفتی
ولش کن زنگ نزدم وگرنه تا الان صدبار به باباش زنگ زده بودم .داداششم همینطوره.
عکسشو یادته که زده بود ایران تاک دلبری میکرد میرفت رو پروف یوزرای دختر.... 2

بذار خوش باشن. یه کم سرم خلوت شه . ایشالا میام خدمتشون
(آخرین ویرایش در ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ عصر توسط: MyBBShop.Ir.)
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Shahin X2 ، ᗩm!RH♥SsE!N ، Kamb!z ، Mani Kiani ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
http:// fjp.ir
سپاس ها : 606
 سپاس شده 220 بار در 78 ارسال
ارسال: #3
سلام داداش امید ممنونم ازت دوستان جناب توفیقی (اطلاعات درامضا) که من اصلا شرمم میاد بگم جناب به این کلاه بردار دروغ هایی رو گفته که باورشم واسم سخته ونمیدونم چطوری این دوتا برادر به اسم خدا قسم دروغ میخورن
دوستان من فیش های بانکی رو برای امیدجان تا چنده روز آینده میفرستم تا برای همه مشخص بشه چه آدم های دزد ودروغ گویی هستن این دوتا برادر
خیال کردن چون من میرم کافی نتی وبه کافی نتی میگم پرداخت کنه نمیتونم فیش ها رو بگیرم تا چندروز دیگه مشخص میشه من فقط 50تومن به شما دادم یا نه؟؟
یا من از اینترنت محو میشم یا این دوتا دروغگو ودزد رو با انجمن قلابیشون میندازم بیرون37
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، Kamb!z ، Mani Kiani ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
http://realmadridnews.ir/fa/
سپاس ها : 30
 سپاس شده 36 بار در 13 ارسال
ارسال: #4
داداش من به برادرم هم اطمینان ندارم
من در زندگی 4 رفیق واقعی دارم
اما به آنان هم اعتماد ندارم و این رمز موفقیت منه!
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، ! Omid StaR ! ، Kamb!z ، Mani Kiani ، Hossein121 ، arya0097
نویسنده پیام
مدیر ارشد
ارسال: #5
http://mybbskin.ir/User-ali0511

بیا اینم یکی دیگه از مولتی یوزراشون تو اینجا 2
اگر این سایت دزد و شما سالم
چرا هر روز یه یوزرمیسازید و به ساعت نکشیده مطالب اینجارو به اسم خودتو میدزدید و میذارید؟
(آخرین ویرایش در ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، ! Omid StaR ! ، Kamb!z ، Mani Kiani ، arya0097
نویسنده پیام
مدیر
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 147
 سپاس شده 282 بار در 91 ارسال
ارسال: #6
یه چیز رو یادت رفت بگی امید. حالا شایدم ندونی من بهت میگم

دیروز یکی از کاربرا حالا اسمشو نمیارم تو مسنجر بهم پیام داد گفت اینا تو سایت خودشون یوزر میسازن

بعد به کاربرا پیام میدن من این قالبو ترجمه کردم میخری؟ بعد میگن شما به شماره سایت بریزید من از اقای توفیقی (اطلاعات درامضا) میگیرم سهممو

واقعا کثافت کاری تا چه حد 18

بیاید اینجا عضو شید شماره حساباتونو بدید من در راه خدا صدقه میدم بهتون. نکنید اینکارا رو میخندن بهمون. ابروی سیستمو دارید با این گدابازیا میبرید بچه
(آخرین ویرایش در ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ عصر توسط: Kamb!z.)
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Mani Kiani ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.10
سپاس ها : 52
 سپاس شده 48 بار در 16 ارسال
ارسال: #7
حاج امید متاسفانه منم تو سایتشون بودم
جریان چیه؟ اینا چرا قالبای رایگانو میفروشن؟ مثلا این قالب ببین:
من اینو سایت مادر دیدم
الانم که دقت میکنم هرچی شما گذاشتید یکسال بعدش اینا دقیقا با همون اسم گذاشتن
یعنی درگیر مرامتم که اونا هی بت فحش میدن و تو قبل اسم کسایی که ازت دزدی کردن آقا میذاری
یعنی ایول داری داش
4

//ویرایش کامبیز "لینک سایت این دزدها حذف شد"
(آخرین ویرایش در ۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ عصر توسط: Kamb!z.)
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط arya0097
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #8
(۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ عصر)sachme نوشته شده توسط:  میدونی چیه؟
اینا دنبال اینن که مای بی بی رو مثل شیرترانیکس و ای تی چت و مووبل تایپ پولی کنن.

اللهم شفاعنا مریضنا 37
[hide]

بله جناب دقیقا
اتفاقا همین ماه پیش یک "خیرخواه" میخواست مارا با این دزدها در یک جا جمع کند
کلا این سیستم پولی بشود برود...
مطمئن باشید اگر مای بی بی اسکین نبود مطمئنا این سیستم 6 ماه پیش پولی شده بود رفته بود
[/hide]
۱۸-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط topoluha ، ᗩm!RH♥SsE!N ، arya0097
نویسنده پیام
مدیر ارشد
ارسال: #9
امید این بچه علیرضا توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) روانیه به قران
میدونی امروز چی شنیدم؟

میگه تو سایتش به اسم من و تو و مدیر ساپورت یوزر میسازه بعد به یوزرای خودش فحش میده
یعنی واقعا متاسفم برای آدمای ساده لوحی که دور این بچه روانی و داداش دزدش جمع شدن

رفتم میبینیم زده طراحی قالب 500 هزارتومن !!! حالا طراحیش چیه؟ رفتن ویبولتین نصب کردن
قالبای وی بی رو نصب میکنند. کلاساشو میذارن واسه قالبای مای بی بی و اسمشو میذارن طراحی !!!!
عملا واسه ی یه کپی و پیس کردن 500 هزارتومن دزدی
۴-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، ᗩm!RH♥SsE!N ، arya0097 ، Shahin X2 ، Amin Yaghubi ، Kamb!z
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #10
(۴-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ عصر)Sina Mojri نوشته شده توسط:  امید این بچه علیرضا توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) روانیه به قران
میدونی امروز چی شنیدم؟

میگه تو سایتش به اسم من و تو و مدیر ساپورت یوزر میسازه بعد به یوزرای خودش فحش میده
یعنی واقعا متاسفم برای آدمای ساده لوحی که دور این بچه روانی و داداش دزدش جمع شدن

رفتم میبینیم زده طراحی قالب 500 هزارتومن !!! حالا طراحیش چیه؟ رفتن ویبولتین نصب کردن
قالبای وی بی رو نصب میکنند. کلاساشو میذارن واسه قالبای مای بی بی و اسمشو میذارن طراحی !!!!
عملا واسه ی یه کپی و پیس کردن 500 هزارتومن دزدی

درود

اینکه خوب است. این قالب را دیدید؟
http://mybbskin.ir/Thread-%D9%88%DB%8C%D...n-MyBBSkin
من برای انجمنی نصب کردم. خب میدانید که این قالب برای نمونه لینک های سایت را در فوتر و هیدرش دارد ,
آمده از کاربر برای حذف کپی رایت های قالب من هم پول گرفته !!!!!
پسرک بیچاره اینقدر محتاج پولی برای گدایی , ادمیتت را دیگر زیر پا نگذار
یک ایمیل به ما بده , صدقه جمع میکنیم میدهیم
من ماندم این بچه فقط چه لقمه ای خورده. در اینده قرار است چه بشود
آمده به مدیران ما پیام داده بیاید پیش من پول درارید. کسب درامد کنید. مای بی بی اسکین چیه. همش رایگانه 2
تاسف
[hide]تن فروشی بهتر از خودفروشی به پول است پسرجان[/hide]
۴-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، [Amin] ، arya0097 ، Shahin X2 ، Kamb!z ، MyBBShop.Ir
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود طرح لایه باز بزرگ نمایی بخشی از مرورگر EMAD 0 8 ۱۵-۹-۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: EMAD
  حاشیه سازی دروغین و عواقب آن Kamb!z 7 318 ۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ! Omid StaR !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | هتل آپارتمان مشهد | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید