نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / نسخه MyBB 1.6 / بخش پشتیبانی بازی انلاین / دریافت آخرین نسخه / [ویژه]  پلاگین بازی خونه ( نسخه جدید و سالم پلاگین بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.3)

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: پلاگین, بازی, خونه, نسخه, جدید, سالم, برای, مای, بی, Game, Section,

پلاگین بازی خونه ( نسخه جدید و سالم پلاگین بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.3)
زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ! Omid StaR !
آخرین ارسال: ᗩm!RH♥SsE!N
پاسخ: 7
بازدید: 1489

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه] پلاگین بازی خونه ( نسخه جدید و سالم پلاگین بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.3)
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #1
Star پلاگین بازی خونه ( نسخه جدید و سالم پلاگین بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.3)
با عرض درود

خب خیلی از کاربران عزیزمان این سیستم عظیم را از ما درخواست کردند
این کاری که قرار میدم حاصل ده روز زندگی من و ترجمه چندهزار خط و تغییرات و تنظیم این پلاگین است !!
قبل از هرچیزی باید بگم نسخه قدیمی این پلاگین یعنی 1.2 که ترجمه برادرعزیز زنگنه و مربوط به چندسال پیش است بر روی نسخه جدید مای بی بی به هیچ وجه عمل نکرده و ارور زیر را می دهد

سایت هایی هم که هم اکنون از ورژن قدیمی این پلاگین استفاده میکنند از نسخه 1.6.9 به پایین مای بولتین برد استفاده میکنند
تک تک لغات ترجمه شده این پلاگین را خودم نوشتم و هیچ گونه کپی برداری و یا ویرایش و...از نسخه قدیمی انجام نشده است و تماما حاصل زحمات ده روز من است
من 8 روز به صورت نیمه وقت برای اتمام این پلاگین وقت گذاشتم و 48 ساعت فول تایم یعنی 48 ساعت است که حتی یک ساعتم نخوابیدم
بی شک تنها عشق به رفع نیاز شما کاربران عزیز این انگیزه را ایجاد میکند

این نسخه پس از 8 ماه انتشار توسط نویسنده برای اولین بار توسط امید کریم زاده در مرجع پارسی مای بی بی اسکین ترجمه می شود و تا کنون در هیچ وبسایت ایرانی وجود نداشته است
به مدیران مراجع فیک که با دزدین مطالب این سایت بالا امده اند قول میدهم در صورت هرگونه کپی برداری یا ویرایش و یا انتشار با گرفتن فیلم علنا ان هارا رسوا میکنم چون در سرتاسر فایل های این پلاگین کپی رایت گذاشتم

هرگونه انتشار و کپی برداری و یا ویرایش و یا حذف کپی رایت یا استفاده از فایل های کار شده توسط من توسط هر شخص یا اشخاصی شرعا حرام و قانونا غیرمجاز بوده
و بنده کوچکترین رضایتی نداشته و به بدترین شکل ممکن با فرد خاطی برخورد خواهم کرد
هرگونه حذف کپی رایت مای بی بی اسکین دات آی ار از زیر صفحه این پلاگین بی چون چرا محروم شدن کاربر را در پی خواهد داشت.درصورت استفاده برای من 10 صلوات بفرستید.

> The keys را به جای ابزار و کلید های بازی , من کلمات کلیدی معرفی کردم تا در جستجو به کاربر کمک بیشتری شه
و همینطور نحوه بازی کردن و کلید ها در بخش توضیحات هر بازی همیشه گذاشته می شود.

این اولین بار است که آموزش نصب کامل + آموزش های دیگر + اسکرین شات از تمام قسمت های پلاگین و... برای این سیستم عظیم قرار میگیرد:

[تصویر:  nevis.png]نویسنده: Paretje
[تصویر:  nevis.png]ترجمه: امید کریم زاده
[تصویر:  moarefi.png]معرفی: 2006
[تصویر:  Updated.png]بروزرسانی: 21-01-2013
[تصویر:  home.png]لینک اصلی: http://community.gamesection.org/thread-...#pid132131
[تصویر:  home.png]نمونه: دموی آنلاین

[تصویر:  achar.png]نصب:

خب عزیزانم

ابتدا خیلی راحت به شیوه نصب پلاگین راحت پوشه آپلود رو دانلود کرده و نصب کنید

پس از نصب بازی خونه در مسیر Yourforum/games.php بازی خونه شما ایجاد می شود
و همینطور تنظیمات و دسترسی های کامل در کنترل پنل مدیریت > بازی خونه ایجاد می شود

هر آنجه نیاز به گفتن بود در بعضی از اسکرین شات ها گفته شده است
و اما چگونه بازی قرار دهیم؟

خب من تصمیم به ترجمه تمام بازی های این گروه گرفتم پس شما
ابتدا به بخش زیر مراجعه میکنید
http://mybbskin.ir/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8...9%87%D8%A7
بازی مورد نظرتون رو دانلود میکنید
خب بعد از اکستراکت فایل دو پوشه میبینید tar و zip خب در اینجا دو راه ساده و حرفه ای
برای ایجاد بازی به شما کاربران گرامی گفته می شود

راه ساده :

خب شما باید ابتدا به مسیر زیر بروید:
پنل مدیریت > بازی خونه > بازی ها > افزودن بازی با فرمت tar
خب حالا به کامپیوترتون برگردید و فایل با پسود tar که من در پوشه tar قرار دادم رو همانند تصویر زیر
آپلود میکنید:    

و اما راه پیشرفته که علی رغم وقت بیشتری که میگیرد دقیق تر و بهتر بوده
و امکانات بیشتری دارد و ما همین راه را پیشنهاد میکنید

راه پیشرفته:

خب شما باید ابتدا به مسیر زیر بروید:
پنل مدیریت > بازی خونه > بازی ها > افزودن بازی ساده
خب حالا به کامپیوترتون برگردید و پوشه zip رو باز کنید اونجا
چهار فایل اصلی مشاهده میکنید ( با فرمت های .php , . swf , .gif , gif " نکته: با پوشه دیتاگیم کاری نداشته باشید)
حالا همانند من در اسکرین شات زیر هر فایل را در بخش خود انتخاب کنید و ذخیره کنید
[تصویر:  home.png]نمونه:    

خب تبریک میگویم بازی به بخش مورد نظر شما اضافه شد
و حالا به راحتی میتونید از این سیستم با خیال راحت روی نسخه آخر مای بولتین برد استفاده کنید
همه میگفتن غیر ممکن است دیگر کسی حاضر شود این پلاگین را مجددا ترجمه کند
همانطور که دیدید بعد از گذشت 8 ماه هم کسی اینکارو نکرد
اما ما درخواست های کاربرانمان خیلی مهم تر از آن است که خستگی یا غیر ممکن در آن بگنجد

موفق و موید باشید
امید کریم زاده
تیم توسعه دهنده مای بی بی

[تصویر:  home.png]نمونه:

فایل(های) ضمیمه شده بند انگشتی(ها)

upload.zip
نوع فایل .zip دانلود
دفعات دانلود 250
اندازه 3.13 MB

(آخرین ویرایش در ۲۹-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۲۹-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط دبیری ، arosake_khoshgel ، takdokhtar ، Shahin X2 ، Hossein121 ، Kamb!z ، Reza913 ، arya0097 ، sir_rahim ، Franking ، Uchiha Sasuke ، ᗩm!RH♥SsE!N ، ziba.m ، love boy ، sub ، nice-paradise ، senator ، mahdibbr ، Shezen
نویسنده پیام
محروم
نسخه: 1.6.10
سپاس ها : 4
 سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: پلاگین بازی خونه ( نسخه جدید و سالم پلاگین بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.3)
سلام
چ جوری نسخه قبلی بازی رو به نسخه جدید آپ گرید کنیم؟ (میخوام بازی ها و امتیازات نپره)
۲۹-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N
نویسنده پیام
معاونت سایت
http://MyBBskin.ir
سپاس ها : 1088
 سپاس شده 1451 بار در 389 ارسال
ارسال: #3
RE: پلاگین بازی خونه ( نسخه جدید و سالم پلاگین بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.3)
Changed files:
admin/modules/games/gamedata.php
admin/modules/games/settings.php
admin/modules/games/games.php
admin/modules/games/themes.php
admin/modules/games/tools.php
admin/modules/games/templates.php
games/submit.php
games/templates.php
inc/3rdparty/tar/pcltar.lib.php
inc/plugins/games.php
inc/tasks/tournamentstatus.php
inc/functions_games.php
games.php
tournaments.php
فک کنم با جایگزینی این فایل ها مشکلی برای اطلاعاتتون پیش نیاد.(البته من زیاد به پلاگین سیستم بازی اطمینان ندارم)
در خود سایت نویسنده این پلاگین گفته شده است که برای آپگرید نسخه 1.2.2 به 1.2.3 از محتویات فایل زیپی که براتون قرار میدم استفاده کنید.

games1.2.3_1.2.2.tar.gz
نوع فایل .gz دانلود
دفعات دانلود 8
اندازه 74.75 KB

باز هم شما منتظر راهنمایی بیشتر آقای کریم زاده باشید32
[مهم] قوانین مای بی بی اسکین
[ویژه] همکاری با تیم مای بی بی اسکین

ما فراموش شدگانیم جز نعره سلاحی نیست...

لطفا به هیچ وجه از مدیران در پیام خصوصی درخواست کمک نکنید و یا سوال نپرسید.
۲۹-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 40
 سپاس شده 15 بار در 11 ارسال
ارسال: #4
سلام امید جان ورژن پلاگین من 1.2 هست قبلاً روی نسخه 1.6.9 نصب کردم مشکلی نبود به 1.6.10 هم انجمنو آپگرید کردم مشکلی وجود نداره. ولی خب نسخه بازی آپگرید بشه بهتره. همینجوری آقا حسین عزیز فرمودن درسته ؟ به همین شیوه باید آپگرید کرد؟
اگه پستم بهت کمکی کرد اعتبار و تشکر فراموش نشه47
۳۰-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ صبح
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #5
(۳۰-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ صبح)Mr.Sajad نوشته شده توسط:  سلام امید جان ورژن پلاگین من 1.2 هست قبلاً روی نسخه 1.6.9 نصب کردم مشکلی نبود به 1.6.10 هم انجمنو آپگرید کردم مشکلی وجود نداره. ولی خب نسخه بازی آپگرید بشه بهتره. همینجوری آقا حسین عزیز فرمودن درسته ؟ به همین شیوه باید آپگرید کرد؟

درود
ایشون درست فرمودن فایل های اضافه شده به نسخه 1.2.3 نسبت به نسخه قبلی
حالا من نسخه دقیق شمارو نمیدونم اما
پیشنهاد میکنم یا آپگرید نکنید (چون نسخه های قبلی مشکل امنیتی ندارد ) یا اگر قصد اینکارو دارید
حتما از انجمن قبلش فول بک آپ بگیرید

موفق باشید
۳۰-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 1
 سپاس شده 2 بار در 1 ارسال
ارسال: #6
ممنون از امید عزیز
زحمت اینکار رو خودش برای انجمن من کشید واقعا" عالی شده
سپاسگزارم
۳۱-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
http:// fjp.ir
سپاس ها : 606
 سپاس شده 220 بار در 78 ارسال
ارسال: #7
امید جان جز تشکر نمیدونم چی بگم برای اولین بار هست همچین چیزی رو دیدم متحیر شدم مرسی 474747

فقــــــــــــط میـــــــخوام کــــــــــــــــــ تنهـــــــــــآ بمـــــــــونم تــآ ببینم کــــــ از یـــــهـــ مشتــــــــــــــ بیـــــــــمار بــــــــــــــ دورمـــــ . . .

سخت است یکرنگ بودن در دنیایی که مردمش برای پر رنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند من یک معجره هستم
۲۳-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [اختصاصی]  نسخه جدید پلاگین بازی خونه 1.2.4 ( سیستم بازی برای مای بی بی Game Section 1.2.4 ) ! Omid StaR ! 8 966 ۳-۸-۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ صبح
آخرین ارسال: phatcmnloc123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | نت فالوور | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | نرم افزار مطب | نرم افزار رستوران | نرم افزار حسابداری رستوران اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | خرید vpn ایفون نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید