نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ صبح     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / سوالات و مشکلات v / مجموعه مشكلاتِ من (Srbija) - با كمك اميد عزيز

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: مجموعه, مشكلاتِ, من, Srbija, با, كمك, اميد, عزيز,

مجموعه مشكلاتِ من (Srbija) - با كمك اميد عزيز
زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ صبح
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Srbija
آخرین ارسال: Srbija
پاسخ: 4
بازدید: 443

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.4
سپاس ها : 1
 سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #1
سلام من از كاربران قديمي سايت كاميونيتي ماي بي بي بودم.
به تازگي برگشتم، بعد از نزديك به يك سال!

بعد از مدتهاي طولاني دوباره هوس كردم كه انجمنم رو راه اندازي كنم، ولي حالا كه برگشتم ميبينم كه حتي كوچكترين و ساده ترين كارهاي ممكن رو هم يادم رفته! ميخواستم كمك كنيد تا تموم بشه و منم موفق بشم انجمن رو راه اندازي كنم.

اين آدرس انجمن من هست .
http://www.fiba.99k.org

البته يك قالب جديد اون موقع كه فعال بودم نصب كردم و ويرايشش كردم ولي حالا ديگه حتي نميتونم يك رنگ فونت تغيير بدم،

ديروز كه وارد سايت خودم شدم ديدم اميد عزيز به كمكم اومده ،
من هم اينجا ثبت نام كردم تا كمك بگيرم ازتون، اميدوارم كه بتونيد كمك كنيد منو.

اين تاپيك رو زدم تا همه مشكلات رو همين جا مطرح كنم و شما همين جا راه كار برام بزاريد تا در آينده اگه بازم به مشكلات مشابه برخورد كردم اين تاپيك رو بعنوان يك منبع هم من و هم ديگران استفاده كنن، يادتون نره يك زماني من حرفه اي كه نه ولي وارد بودم ولي الان كاملا دوباره يك اماتور هستم

اگه فكر ميكنيد ميتونيد كمك كنيد به من زير همين پستم تشكر بزنيد در غير اين صورت با نزدن تشكر عدم كمك كردنتون رو نشونم بديد،

با تشكر از همگي
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein121
نویسنده پیام
معاونت سایت
نسخه: 1.6.11
http://MyBBskin.ir
سپاس ها : 1088
 سپاس شده 1451 بار در 389 ارسال
ارسال: #2
RE: مجموعه مشكلاتِ من (Srbija) - با كمك اميد عزيز
خوب سوالاتون رو بپرسید به همه ی آنها پاسخ می دیم.
[مهم] قوانین مای بی بی اسکین
[ویژه] همکاری با تیم مای بی بی اسکین

ما فراموش شدگانیم جز نعره سلاحی نیست...

لطفا به هیچ وجه از مدیران در پیام خصوصی درخواست کمک نکنید و یا سوال نپرسید.
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #3
درخدمتتون هستیم عزیز جانم
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Srbija
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.4
سپاس ها : 1
 سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #4
خب مشكل اول مربوط به هدر ميشه!
با گذاشتن عكس سوالم رو مطرح ميكنم. . .

[تصویر: s6c3669aftrtgr1yurg_thumb.jpg]

منتظر پاسخ هستم.
۱۶-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل نشده مجموعه سوالات من در مورد انجمن download4you 24 1,424 ۲۱-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: download4you

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | هتل آپارتمان مشهد | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید