نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / اخبار سایت v / عیدی به کاربران MyBB و تحول در سایت مای بی بی اسکین

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: عیدی, به, کاربران, MyBB, تحول, در, سایت, مای, بی, اسکین,

عیدی به کاربران MyBB و تحول در سایت مای بی بی اسکین
زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ! Omid StaR !
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
پاسخ: 1
بازدید: 1589

ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #1
درود

تا امشب یعنی به مدت 9 ماه دانلود و دریافت فایل منوط به گذاشتن کپی رایت تیم مای بی بی اسکین بود
ولی به مناسبت عید 1392 و تولد سایت مای بی بی اسکین
دیگر هیچ محدودیتی در دانلود فایل وجود نخواهد داشت
حتی سایت های رایگان و تمامی کاربرانی که حتی سایت ندارند.

فقط لطف بفرمائید بعد از عضویت وارد تاپیک زیر شوید و لینک سایتتون رو قرار بدید

برای ورود به تاپیک کاربران اصلی کلیک کنید

فقط لینک سایتتون رو...اگرم سایتی ندارید تو تاپیک بنویسید " جهت یادگیری عضو شدم"
این کار صرفا جهت امنیت بیشتر بوده و شما 5 دقیقه بعد از اعلام دسترسی به کل مطالب و امکانات دارید

فقط دونکته کوچک:

* تمامی مطالب این سایت واقعا حاصل زحمات بنده و اعضای سایت است
پس خواهشا در هیچ سایت و...بدون ذکر منبع قرار ندهید

** این مطالب را نفروشید و به صورت غیر رایگان یا به اسم خودتان جایی قرار ندهید
فقط در اینصورت ما رضایت نداریم.

پی نوشت:

دیگر برای من اهمیت ندارد که کاربری بخواهد به زور پارسی ساز را نصب و حق انسانیت را ادا کند
وظیفه من و تیمم تنها خدمت است و باقیش را به خدا میسپاریم

دیگر هیچکس و به هیچ عنوان حق توهین , حاشیه , بحث و.... ندارد و در صورت مشاهده یوزر
بن نمی شود بلکه از دیتابیس حذف می شود

در این سایت افراد زیادی عضو شدند یادگرفتند....اعتبار گرفتند....اما فراموش کردند که کی
به ان ها اموزش داد و رفتند مرجع زدند مطالب دزدیدن ...توهین کردن و...
و دنهایت فراموش کردن از کی چی یاد گرفتند که این هم واگذار میکنیم به خدا

افراد زیادی برای این سایت زحمت کشیدن مطلب قرار دادند
اما به خاطر اینکه اخلاق و منش حرفه ای نداشتند محروم شدند پس اخلاق برای من
مهم ترین ویزگی و بعد مهارت است

این سایت مجددا بیش از پیش فعال خواهد بود و هرکس بخواهد برگردد بنده هیچ مشکلی ندارم

" پشت من حرف های زیادی گفته می شود بنده برام اهمیتی ندارد اما فقط قبل از اینکه این حرف هارا
باور کنید به قلبتان رجوع کنید که در طول تاریخ هیچ گاه نگذاشتند انسان هایی که قصد خدمت داشتند
به کارشان ادامه دهند و چه سنگ هایی در مسیرشان قرار دادند
تنها فکر کنید چرا من با تمام مشکلات مالی که دارم تنها مرجع کاملا رایگان را در ایران تاسیس کردم
و با وجود تمام تحت ها و توهین ها و بی چشم رویی ا زحمات چندساله خودم و تیمم را رایگان قرار دادم

" این مرجع دومین مرجع بزرگ مای بی بی در ایران و اولین مرجع کاملا رایگان این سیستم در ایران است

کلام آخر

اینترنت , در معنای واقعی کلمه محیطی مجازیست
پس معرفت و انسانیت و کرامت انسانی خود را به یک چیز واهی نفروشید
هیچوقت یادتان نرود حتی یک کلمه از کسی اموختید تا اخر عمر مدیون ان فرد خواهید بود

هزینه های سرور و سایت خیلی سنگین است
ولی بنده کماکن با تمامی فشار های مالی تمام هزینه هارا خواهم داد.
ولی اگر کسی دوست داشت به سایت کمک کند و
فقط در بخشی از هزینه ها کمک کند این شماره کارت سایت است :

6362141091224395
امید کریم زاده
بانک آینده

موفق باشید
امید کریم زاده
(آخرین ویرایش در ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ صبح توسط: ! Omid StaR !.)
۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط Shahin X2 ، Mehdi_Enter ، omid1369 ، Hossein121 ، alirezaani33 ، Asfia ، benyamin79 ، persiancfc ، amir2020 ، Reza913 ، ali_m_1998 ، salehkhan ، javaweb ، heminzorasna ، kishair ، rfatehi ، maneoo ، r8041 ، bluestar ، irtnic ، mehdi0451 ، omidrock ، hex3r ، toptaha ، MCS ، Rain Voice ، hamedpmc ، bigclub ، mohadese ، alexi ، !T T! ، hojjat ، saeedjafari ، bully13 ، Abbas412 ، sampel ، mohammad90-2011 ، IMAN.K ، Sohrabmw ، padra ، hokomat ، jamshidam ، Tarn ، siyavash ، ravar77 ، ᗩm!RH♥SsE!N ، t.seyedi
ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تبلیغات در مای بی بی اسکین ! Omid StaR ! 10 590 ۴-۲-۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ صبح
  [اطلاعیه]  هر روز یک مطلب جدید با مای بی بی اسکین ! Omid StaR ! 1 146 ۲۸-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: TAGHDIR
  [اطلاعیه]  شروع سومین سال فعالیت مای بی بی اسکین و رونمایی از قالب جدید ! Omid StaR ! 6 215 ۱۵-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Shezen
  عیدی به کاربران مای بی بی اسکین MyBBShop.Ir 2 248 ۲۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: Kamb!z
  کاربران محروم به مناسبت عید باز خواهند شد ! Omid StaR ! 1 405 ۱۴-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ عصر
  پوزش از کاربران عزیز ! Omid StaR ! 2 234 ۳۰-۱۱-۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ عصر
  کد رنگ های وب مای بی بی اسکین ! Omid StaR ! 0 273 ۲۲-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ صبح
Wink [مهم]  دانلود آزاد شد " مای بی بی اسکین برگشت " ! Omid StaR ! 33 3,043 ۸-۸-۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ عصر
آخرین ارسال: mohammad15
  برطرف شدن مشکلات سایت ! Omid StaR ! 0 266 ۲۲-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ عصر
Star [مهم]  معرفی بهترین مطالب مای بی بی اسکین ! Omid StaR ! 0 270 ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید