نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / گفت و گو ازاد v / سو استفاده علیرضا تو-فیقی از من

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: سو, استفاده, علیرضا, تو فیقی, از, من,

سو استفاده علیرضا تو-فیقی از من
زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: meshki poosh
آخرین ارسال: Kamb!z
پاسخ: 15
بازدید: 1515

ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
محروم
نسخه: 1.6.10
سپاس ها : 19
 سپاس شده 7 بار در 1 ارسال
ارسال: #1
با عرض سلام و خسته نباشید

من از عل..یرضا تو..فیقی و سایت مسخرش شکایت دارم

من به ایشون اعتماد کردم و دسترسی بهشون دادم . این فرد با یه یوزر دیگه تو سایت خودش از من دسترسی گرفته و اومده پست بیتی که من نمیخواستم رو از اینجا ریپ کرده و برام گذاشته در حالی که پست بییت دیگری میخواستم

یه بار که به یکیشون دسترسی دادم انجمن داغون شده بود بزور برشگردودنم به حالت اول بدجور خراب شده بود

چند بار چند نفر ناشناس از سایت ایشون به سایت من اومدن و تبلیغ کردن
و میمومدن تو ایمیلم میگفتن برای چی اخراج کردی اینا عادیه ما همه جا این کگارو میکنیم
اعصابمو خورد میکردن

فقط میگم خدا جوابشونو بده

امروز هم اقا امید خیلی از من نارحت شدن . خودمم شوکه شدم یهو بهم اونا رو گفتن
معذرت میخوام
صدرحمت به مای بی بی اسکین

امیدوارم موفق باشن همیشه

////ویرایش کوین
ادرس سایت به علت ریپ قالب حذف شد

47
(آخرین ویرایش در ۵-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ عصر توسط: Kamb!z.)
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، Kamb!z ، Mani Kiani ، آراد ، arya0097 ، Hossein121 ، ziba.m
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #2
RE: سو استفاده علیرضا تو-فیقی از من
درود

متاسفم واقعا متاسفم
من سایت این بنده خدارو بررسی کردم دیدم این کودک 13 ساله با یوزر دیگری از سایت خودش امده
و پست بیت این سایت را برای این بنده خدا ریپ کرده تا اگر مشکلی ام پیش امد گریبان گیر این فرد شود
از همه جالب تر این است در کدها امده نام مرجع دیگر را زده تا ما فکر کنیم کار ان هاست
که در عکس زیر مشهود است

[تصویر: 13775161321.png]

قبلا هم از کاربران اینجا کلاهبرداری میکرد که در لینک مقابل مشهود است : مای بی بی اسکین

من از تمامی این موارد پرینت گرفتم. از پارسی سازی که نصفش دزدی شده از اینجا و نصفش دزدی شده از مای بی بی ایران است
از پلاگین هایی که از اینجا دزدیدند و فقط نام مرا حذف کردند. از هزینه ها گزافی که با نام من از کاربران در پیام خصوصی میگرفت
ما با شرکت پیشگامان ( دیتاسنتر این فرد دزد ) انشالا مکاتبه ای جهت بررسی لاگ تمام این کارها خواهیم بود

منتظر باشید

----
من پست اول را ادیت کردم چون نام این فرد در این سایت پالایش شده بود. ادیت شد تا نامش قشنگ در محضر همگان محرض شود
(آخرین ویرایش در ۴-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط Kamb!z ، meshki poosh ، Mani Kiani ، آراد ، arya0097 ، Shahin X2 ، Hossein121
نویسنده پیام
مدیر
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 147
 سپاس شده 282 بار در 91 ارسال
ارسال: #3
هههه ببین اقای مشکی پوش حتما پلاگین اطلاع از پیام خصوصی رو نصب کن
مطمئن باش طبق اون چیزایی که من شنیدم ای دی کاربراتو دراورده
یا بهشون پیام خصوصی زده که شمام انجمن دار شید . وقتی که کاربر بره پیشش
ازش چندصد هزارتومن برای یه نصب اسکریپت و چندتا دونه پلاگین و قالب میگیره 2

برو خدارو شکر کن زودتر فهمیدی 1
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ عصر
 سپاس شده توسط meshki poosh ، Mani Kiani ، ! Omid StaR ! ، آراد ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
سپاس ها : 52
 سپاس شده 48 بار در 16 ارسال
ارسال: #4
داش امید این علیرضا تو-فیقی همون بچه متولد 1380 نیست؟ همونی که یزدی بود اینداختیش بیرون؟
همونیه که تو مسنجر بهت گفتم از میلاد اینا پول گرفته دیگه جوابشونو نمیده؟
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، meshki poosh ، آراد ، arya0097
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #5
(۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ عصر)Mani Kiani نوشته شده توسط:  داش امید این علیرضا تو-فیقی همون بچه متولد 1380 نیست؟ همونی که یزدی بود اینداختیش بیرون؟
همونیه که تو مسنجر بهت گفتم از میلاد اینا پول گرفته دیگه جوابشونو نمیده؟

بله متاسفانه همون فرده
به خدمتشان میرسیم کمی صبر لازم است
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ عصر
 سپاس شده توسط آراد ، meshki poosh ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
سپاس ها : 27
 سپاس شده 4 بار در 2 ارسال
ارسال: #6
ببین داداش خودتو ناراحت نکن
من اینو میشناسم. این پسره توف.یقی مای بی بی ایرانم بود اونجام واسه دزدی بنش کردن
من همه کاراشو دیدم همه ادیت کارای دیگرانه. خیلی ادم بدبختیه اصلا جوابشم نباید میدادی
(آخرین ویرایش در ۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط meshki poosh ، ! Omid StaR ! ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
سپاس ها : 23
 سپاس شده 33 بار در 15 ارسال
ارسال: #7
اقای مشکی پوش چنتا مطلب<br>اول اینکه اینجا دادگاه نیست که بخواهی از کسی شکایت کنی چون ظاهرا خودتونم بی تقصیر نبودید و حرفاتون ضدونقیض هست اگر شما قبلش بهشون دسترسی دادید و مشگل براتون ایجاد کرده چرا دوباره اینکارو کردید&nbsp; و نیازی به شکایت از ایشون در اینجا نیست برید توی همون پشتیانی اعتراض کنید&nbsp; البته چون شما عذر خواهی کردید از داش امید پس حتما ادم منطقی هستی برو تو سایتشون هر چی خواستی شکایت و اعتراض کن <br>اما خدمت دوستم داش امید همه ادما یک روز شاگرد بودن و تمام شاکردها یک روز استاد میشن و هیچکس این گردش روزگار رو نمیتونه جلوشو بگیره این بچه 13 ساله یا توفیقی (اطلاعات درامضا) یا هر کس دیگه ای که باشه فقط یک چیز باید یاد بگیره یا بهتر ه یاد بگیریم و اون اینکه برای زحمت دوستامون ارزش قایل بشیم و برای هر حرکتی فقط جنبه مالیشو در نظر نگیریم و در کل بفهمیم معنی پشتیبانی یعنی چی و بهر قیمتی نخواهیم مطرح بشیم<br>خدمت بقیه دوستان هم عارض هستم تمام دوستانی که پشتیبانی زدن قبل از زدن پشتیبانی اگثراتوی پشتیبانی های دیگه مشغول بودن و&nbsp; چون متوجه شدن شاید پشتیبانی که در اون عضو هستن مشگلاتی داره اقدام به زدن پشتیبانی کردن و چه بسا بعضی از این دوستان در جنبه مالیش که اونم فکر نمیکنم زیاد باشه زیادی گرفتار شدن <br>کلام کوتاه من متاسف هستم که بعضی از پشتیبانی ها که یدک کش پشتیبانی مای بی بی هستن و کلی کاربر زیر مجموعه دارن خودشو ن مشگل دارن و حق و حقوق سایرین رو در نظر نمیگیرن و فقط زیر هر پلاگین و مطلبی که قرار میدن مینویسن اگر و مگر <br>کاشکی یاد میگرفتن که این اگر و مگر رو خودشون انجام میدادن و الگوی کاربراشون میشدن&nbsp; بهرحال خوشحالم که اینجا عضو هستم حداقل میدونم مشگلات اینچنینی نیست یا شاید کمتر هست
موفق باشید<br>
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط meshki poosh
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #8
(۴-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ عصر)CenTer نوشته شده توسط:  اقای مشکی پوش چنتا مطلب<br>اول اینکه اینجا دادگاه نیست که بخواهی از کسی شکایت کنی چون ظاهرا خودتونم بی تقصیر نبودید و حرفاتون ضدونقیض هست اگر شما قبلش بهشون دسترسی دادید و مشگل براتون ایجاد کرده چرا دوباره اینکارو کردید&nbsp; و نیازی به شکایت از ایشون در اینجا نیست برید توی همون پشتیانی اعتراض کنید&nbsp; البته چون شما عذر خواهی کردید از داش امید پس حتما ادم منطقی هستی برو تو سایتشون هر چی خواستی شکایت و اعتراض کن <br>اما خدمت دوستم داش امید همه ادما یک روز شاگرد بودن و تمام شاکردها یک روز استاد میشن و هیچکس این گردش روزگار رو نمیتونه جلوشو بگیره این بچه 13 ساله یا MyBBskin یا هر کس دیگه ای که باشه فقط یک چیز باید یاد بگیره یا بهتر ه یاد بگیریم و اون اینکه برای زحمت دوستامون ارزش قایل بشیم و برای هر حرکتی فقط جنبه مالیشو در نظر نگیریم و در کل بفهمیم معنی پشتیبانی یعنی چی و بهر قیمتی نخواهیم مطرح بشیم<br>خدمت بقیه دوستان هم عارض هستم تمام دوستانی که پشتیبانی زدن قبل از زدن پشتیبانی اگثراتوی پشتیبانی های دیگه مشغول بودن و&nbsp; چون متوجه شدن شاید پشتیبانی که در اون عضو هستن مشگلاتی داره اقدام به زدن پشتیبانی کردن و چه بسا بعضی از این دوستان در جنبه مالیش که اونم فکر نمیکنم زیاد باشه زیادی گرفتار شدن <br>کلام کوتاه من متاسف هستم که بعضی از پشتیبانی ها که یدک کش پشتیبانی مای بی بی هستن و کلی کاربر زیر مجموعه دارن خودشو ن مشگل دارن و حق و حقوق سایرین رو در نظر نمیگیرن و فقط زیر هر پلاگین و مطلبی که قرار میدن مینویسن اگر و مگر <br>کاشکی یاد میگرفتن که این اگر و مگر رو خودشون انجام میدادن و الگوی کاربراشون میشدن&nbsp; بهرحال خوشحالم که اینجا عضو هستم حداقل میدونم مشگلات اینچنینی نیست یا شاید کمتر هست
موفق باشید<br>

رضاجان پشتیبانی و مرجع به جایی گفته میشه که حداقل یه مطلب از خودش داشته باشه
نه اینکه کل مطالبش دزدی و ادیت از این و اون باشه
من قسم میخورم با سابقه و صحبت هایی که از این بچه 13 ساله سراغ دارم 4 کلمه انگلیسی نمیتونه پشت سر هم بنویسه
یک صفحه اچ تی ام ال نمیتونه بنویسه. یعنی دیدم که میگم !!!!!من امیدوار بودم این دزدی هارو کنار بگذاره
ولی متاسفانه کارش به کلاهبرداری و.. کشیده شد (تخم مرغ دزد.... شترمرغ دزد می شود) و کلا از اینجا بن شد
در مای بی بی ایرانم به خاطر دزدیدن اواتار مدیر ارشد (اراک استار) چندبار بن شد خودم وساطتت کردم
بعضی ها ذاتا اینگونه هستند کاری نمیشود کرد
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط meshki poosh ، arya0097
نویسنده پیام
مدیر ارشد
سپاس ها : 527
 سپاس شده 262 بار در 72 ارسال
ارسال: #9
عجب گیری افتادیما
بچه چرا این کارو می کنی بی جا می کنی خلاقیت نداری مرجع می زنی گیر چه آدم نفهمی افتادیما این امید خیلی دل داره این کد ها رو همین جوری می زاره رو سایت اون وقت یه مشت عوضی که کلمه ی عوضی حیفه به خدا میان... کسایی که اینو می بینید قدر این جا رو بدونید واقعا بدونید
☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟
☜come back☞
☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، meshki poosh
نویسنده پیام
محروم
سپاس ها : 0
 سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #10
(۴-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ عصر)meshki poosh نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید

من از عل..یرضا تو..فیقی و سایت مسخرش شکایت دارم

من به ایشون اعتماد کردم و دسترسی بهشون دادم . این فرد با یه یوزر دیگه تو سایت خودش از من دسترسی گرفته و اومده پست بیتی که من نمیخواستم رو از اینجا ریپ کرده و برام گذاشته در حالی که پست بییت دیگری میخواستم

یه بار که به یکیشون دسترسی دادم انجمن داغون شده بود بزور برشگردودنم به حالت اول بدجور خراب شده بود

چند بار چند نفر ناشناس از سایت ایشون به سایت من اومدن و تبلیغ کردن
و میمومدن تو ایمیلم میگفتن برای چی اخراج کردی اینا عادیه ما همه جا این کگارو میکنیم
اعصابمو خورد میکردن

فقط میگم خدا جوابشونو بده

امروز هم اقا امید خیلی از من نارحت شدن . خودمم شوکه شدم یهو بهم اونا رو گفتن
معذرت میخوام
صدرحمت به مای بی بی اسکین

امیدوارم موفق باشن همیشه

انــجــمــن آریــــا پــاتـــوق

47

گه خوردی . الکیه . راست میگی ادرس سایت بده عوضی
۵-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط benyamin79
ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده کاربردی کانکس و کانتینر hooman_haghighi 0 109 ۱۷-۷-۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hooman_haghighi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | هتل آپارتمان مشهد | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید