نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / سوالات و مشکلات v / دوستانی که واردترن ببینن آیا من هک شدم..!!

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: دوستانی, که, واردترن, ببینن, آیا, من, هک, شدم,

دوستانی که واردترن ببینن آیا من هک شدم..!!
زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdirazi
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
پاسخ: 8
بازدید: 745

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
سپاس ها : 20
 سپاس شده 7 بار در 7 ارسال
ارسال: #1
سلام به همگی
به این عکس توجه کنید ..!!!
[تصویر: per40sou7nscnm61dakd.png]
این و یکی از کاربران که دو روز پیش تو این انجمنم http://esteghlalesari.com/froum/ عضو شده بود امروز گذاشته. این کاربر با اسمی عجیب غریب بود و حالا هم این مطلب و گذاشت و منم اونو حذف کردم کلااز کاربرام.

میشه بگید این چیه؟؟؟؟؟؟
آیا هک شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا مشکل چیزه دیگست ..!!!
من قالب blue skinرونصب کردم این ادیتوربه همه بخش هااومده(پاسخ سریع پیشرفته-ارسال موضوع) ولی دریادداشت پروفایل ماله پیشفرض اومده
ازکجابایدنغییربدم؟
معذرت تاپیکوببندید به codebuttons ایناروجایگزین کردم درست شد.

کد php:
<link type="text/css" rel="stylesheet" href="jscripts/wysiwyg_themes/default/ui.css" />
<
script type="text/javascript" src="jscripts/wysiwyg.js"></script>
<script type="text/javascript">
// language
var language = new Object();
language['undo.desc'] = "حرکت قبل";language['redo.desc'] = "حرکت بعد";
language['b.desc'] = "نوشته ضخیم";language['i.desc'] = "نوشته مورب";language['u.desc'] = "نوشته زیر خط دار";language['s.desc'] = "نوشته رو خط دار";
language['toolbar.focus'] = "انتخاب نوار ابزار";
language['link.desc'] = "لینک را وارد کنید";language['link.insert.url'] = "لطفا آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید :";language['link.insert.url.optional']= "لطفا آدرس سایت مورد نظر خود را وارد کنید . ( اختیاری )";language['link.insert.name'] = "اختیاری ، شما می توانید یک عنوان برای آدرس خود بنویسید .";language['unlink.desc'] = "حذف لینک";language['insertText'] = "لطفا متن خود را وارد کنید . ( اختیاری )";
language['textAlignLeft.desc'] = "تراز متن از چپ";language['textAlignCenter.desc'] = "تراز متن از وسط";language['textAlignRight.desc'] = "تراز متن از راست";language['textJustify.desc'] = "";
language['bullist.desc'] = "لیست نقطه دار";language['numlist.desc'] = "لیست شماره گذاری شده";
language['img.desc'] = "وارد کردن تصویر";language['image.insert'] = "لطفا آدرس تصویری را که می خواهید وارد کنید .";
language['color.desc'] = "رنگ متن";language['fontsize.default'] = "اندازه متن";language['fontFamily.default'] = "نوع قلم";
language['quote.desc'] = "قرار دادن متن نقل قول";language['code.desc'] = "کد قرار دادن فرمت";language['php.desc'] = "کد PHP را وارد کنید .";language['video.desc'] = "ویدئو";
language['view.wysiwyg'] = "ویرایشگر";language['view.code'] = "سورس";
language['extraBBCodeNotValid'] = "پیام شما درست نیست.";

// language direction
var languageDirection = "rtl";

// smileys
var smilies = new Object();

// bbcodes
var coreBBCodes = new Object();
var extraBBCodes = new Object();
var sourceCodes = new Object();
            var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'b', htmlOpen:'strong', htmlClose:'strong', icon:'fontStyleBoldM.png', sourceCode:0, attributes:[] };
        coreBBCodes['b'] = tmpBBCode;                language['b.title'] = "mybb.bbcode.b.title";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'i', htmlOpen:'em', htmlClose:'em', icon:'fontStyleItalicM.png', sourceCode:0, attributes:[] };
        coreBBCodes['i'] = tmpBBCode;                language['i.title'] = "mybb.bbcode.i.title";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'u', htmlOpen:'span style="text-decoration: underline"', htmlClose:'span', icon:'fontStyleUnderlineM.png', sourceCode:0, attributes:[] };
        coreBBCodes['u'] = tmpBBCode;                language['u.title'] = "mybb.bbcode.u.title";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'s', htmlOpen:'span style="text-decoration: line-through"', htmlClose:'span', icon:'fontStyleStriketroughM.png', sourceCode:0, attributes:[] };
        coreBBCodes['s'] = tmpBBCode;                language['s.title'] = "mybb.bbcode.s.title";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'email', htmlOpen:'a', htmlClose:'a', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'href="mailto:%s"', validationPattern:'^[^\\s]+@[^\\s]+$', required:1 }] };
        extraBBCodes['email'] = tmpBBCode;                language['email.title'] = "mybb.bbcode.email.title";
                    language['email.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.email.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'color', htmlOpen:'span', htmlClose:'span', icon:'fontColorPickerEmptyM.png', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'style="color: %s"', validationPattern:'^[0-9a-z#]+$', required:1 }] };
        coreBBCodes['color'] = tmpBBCode;                language['color.title'] = "mybb.bbcode.color.title";
                    language['color.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.color.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'size', htmlOpen:'span', htmlClose:'span', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'style="font-size: %dpt"', validationPattern:'^([89]{1}|[1-3]{1}[0-9]{1})$', required:1 }] };
        coreBBCodes['size'] = tmpBBCode;                language['size.title'] = "mybb.bbcode.size.title";
                    language['size.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.size.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'font', htmlOpen:'span', htmlClose:'span', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'style="font-family: %s"', validationPattern:'^[^"\';}\\(\\)]*$', required:1 }] };
        coreBBCodes['font'] = tmpBBCode;                language['font.title'] = "mybb.bbcode.font.title";
                    language['font.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.font.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'align', htmlOpen:'div', htmlClose:'div', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'style="text-align: %s"', validationPattern:'^(left|right|center|justify)$', required:1 }] };
        coreBBCodes['align'] = tmpBBCode;                language['align.title'] = "mybb.bbcode.align.title";
                    language['align.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.align.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'quote', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'quoteM.png', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'', required:0 }, { attributeHTML:'', validationPattern:'', required:0 }] };
        coreBBCodes['quote'] = tmpBBCode;                language['quote.title'] = "Zitat{if } von &raquo;{@}&laquo;{/if}";
                    language['quote.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.quote.promptText";
                    language['quote.attribute2.promptText'] = "mybb.bbcode.quote.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'code', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'insertCodeM.png', sourceCode:1, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'^\\d+$', required:0 }] };
        coreBBCodes['code'] = tmpBBCode;        sourceCodes['code'] = 'code';        language['code.title'] = "Quellcode";
                    language['code.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.code.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:1, bbCode:'img', htmlOpen:'img', htmlClose:'', icon:'insertImageM.png', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'src="%s" class="resizeImage" alt=""', validationPattern:'^[^?\\s]+$', required:1 }, { attributeHTML:'style="float: %s"', validationPattern:'^(left|right)$', required:0 }] };
        coreBBCodes['img'] = tmpBBCode;                language['img.title'] = "mybb.bbcode.img.title";
                    language['img.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.img.promptText";
                    language['img.attribute2.promptText'] = "mybb.bbcode.img.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'url', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'^.+$', required:1 }] };
        coreBBCodes['url'] = tmpBBCode;                language['url.title'] = "mybb.bbcode.url.title";
                    language['url.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.url.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'list', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'^(1|a|none|circle|square|disc|decimal|lower-roman|upper-roman|decimal-leading-zero|lower-greek|lower-latin|upper-latin|armenian|georgian)$', required:0 }] };
        coreBBCodes['list'] = tmpBBCode;                language['list.title'] = "mybb.bbcode.list.title";
                    language['list.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.list.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'video', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'video.png', sourceCode:1, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'^\\d+$', required:0 }] };
        coreBBCodes['video'] = tmpBBCode;        sourceCodes['video'] = 'video';        language['video.title'] = "ویدئو";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'php', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'insertPhpM.png', sourceCode:1, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'^\\d+$', required:0 }] };
        coreBBCodes['php'] = tmpBBCode;        sourceCodes['php'] = 'php';        language['php.title'] = "کد PHP را وارد کنید .";
                    language['php.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.php.promptText";
                    var tmpBBCode = { wysiwyg:0, bbCode:'attachment', htmlOpen:'', htmlClose:'', icon:'', sourceCode:0, attributes:[{ attributeHTML:'', validationPattern:'^\\d+$', required:1 }, { attributeHTML:'', validationPattern:'^(left|right)$', required:0 }] };
        extraBBCodes['attachment'] = tmpBBCode;                language['attachment.title'] = "mybb.bbcode.attachment.title";
                    language['attachment.attribute1.promptText'] = "mybb.bbcode.attachment.promptText";
                    language['attachment.attribute2.promptText'] = "mybb.bbcode.attachment.promptText";
            errorField = false;
// build editor. pass neccessary variables
tinyMCE.init({
    // set active view flag (code or wysiwyg) () (default:wysiwyg)
    editorIsActive : 1,

// set available views (default: both views available)
    editorEnableWysiwygView : 1,
    editorEnableCodeView : 1,    

// set some url vars
    iconURL : "jscripts/wysiwyg_themes/default/images/",
    imageURL : "jscripts/wysiwyg_themes/default/images/",
    blankHTML : "jscripts/wysiwyg_themes/default/blank.html",
    cssFile : "jscripts/wysiwyg_themes/default/content.css",

// set editor height var ()
    height: 200,

// set page default font color var
    defaultPageFontColor: '#57595a'
});
</script>
<script type="text/javascript" src="jscripts/post.js?ver=1600"></script> 
انجمن تخصصی دانشجویان ایرانی
دوستانی که تخصصی در زمینه رشته ی خود دارند میتوانند به عنوان مدیر در این انجمن فعالیت کنند

ورود به انجمن
۶-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #2
RE: دوستانی که واردترن ببینن آیا من هک شدم..!!
درود

نه عزیز جانم

اسپمره..نگران نباش
۶-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #3
یعنی کی اینارو میفرسته؟؟؟
دوستانی که تخصصی در زمینه رشته ی خود دارند میتوانند به عنوان مدیر در این انجمن فعالیت کنند

ورود به انجمن
۶-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ عصر
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #4
هیچی

نرم افزار عزیز جانم

نگران نباشید....اینا کاربران هرزه هستند که پیام های تبلیغاتی ارسال میکنند

برای رفع مشکل ارسال مطلب و برای کاربرانی که با تایید ایمیل فعال می شوند قرار دهید

و پلاگین سوال امنیتی موجود در اینجا رو نصب کنید
۶-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MR.SASHA
نویسنده پیام
محروم
http://star20.ir
سپاس ها : 118
 سپاس شده 82 بار در 31 ارسال
ارسال: #5
دوستان لطفا زمان تایپیک زدن دقت کنند
این تالار برای مشکلات سرویس تک بی بی هستش

کاربرانی که سرویس تک بی بی دارند ، پلاگین سوال امنیتی نصب شده هست ، پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از عضویت اسپمر ها فعالش کنند.
۶-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #6
چطوری میتونم سوال امنیتی رو فعال کنم؟؟؟؟

ورود به انجمن
۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ عصر
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #7
(۶-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ عصر)mehdirazi نوشته شده توسط:  چطوری میتونم سوال امنیتی رو فعال کنم؟؟؟؟
پلاگین رو در هاست اپلود کرده
و از مدیریت فعال کنید
utf-8 فراموش نشود
۷-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ صبح
 سپاس شده توسط mehdirazi
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #8
(۶-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر)MR.SASHA نوشته شده توسط:  دوستان لطفا زمان تایپیک زدن دقت کنند
این تالار برای مشکلات سرویس تک بی بی هستش

کاربرانی که سرویس تک بی بی دارند ، پلاگین سوال امنیتی نصب شده هست ، پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از عضویت اسپمر ها فعالش کنند.
بلی- دقیقا

ولی این دوستمون عضو تک بی بی نیستن
۷-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ صبح
 سپاس شده توسط mehdirazi ، MR.SASHA
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | هتل آپارتمان مشهد | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید