نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / اخبار سایت v / در رابطه با حرف و حدیث های پشت سایت بیشتر بدانید !

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: در, رابطه, با, حرف, حدیث, های, پشت, سایت, بیشتر, بدانید,

در رابطه با حرف و حدیث های پشت سایت بیشتر بدانید !
زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SheRvin
آخرین ارسال: AMiR-T
پاسخ: 5
بازدید: 785

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته
*
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 713
 سپاس شده 729 بار در 204 ارسال
ارسال: #1
درود ....

همه عزیزان میدونن و اونایی که نمیدونن بگم تا بدونن که حدود 2 هفته ای استش که پشت سایت مای بی بی اسکین لقب دزد رو چسبوندن بابت پارسی ساز ...

پارسی ساز 1.6.7

دوستان من در اوایل که مرجع مای بی بی اسکین ساخته شد این مرجع از پارسی ساز مرجع مختلف استفاده میکرد زیرا پارسی ساز خود این مرجع آماده نبودش ... عکس های که دوستان در مرجع مختلف علیه این پارسی ساز رو کردن بلکه بیشترین عکس ها از اوایل بود یعنی زمانی که از پارسی ساز مرجع مختلف استفاده میکرد ... زیرا من خودم بررسی کردم و عکس های که در مرجع مختلف نام برده بودن شباهتی ندیدم زیرا اون ها تمامی واژه ها رو زیر سوال می بردن مثلا کلمه :
جستجو بر پایه واژه‌های کلیدی : که در اینجا تغییر داده شده بود به جستجو بر مبنای کلمات کلیدی که در اصل کلمه های در مابین تغییر داده شده بودن پارسی ساز اینجا رو زیر سوال بردن ...

متاسفانه دزدی این آقایون از پارسی ساز مای بی بی پارسی هم گرفته شد ... هر کی خواست پ خ کنه بهش نشون بدم عکس رو ...

امروز فردی به من پ خ زدن بابت دریافت قالب که ایشون که داشتیم با امید میشماردیم 4 بار ثبت نام کرده بودش از مرجع مختلف یکی از مدیرانش بود ...
ایشون در خواست قالب نوشته شده توسط مدیر ارشد و مدیر کل مرجع مختلف تحریم شده رو از بنده خواستن که با دادن این قالب ها به ایشان به بنده لقب دزد میزدن چون قالب طراحی شده توسط مرجع مختلف بود ...
[تصویر: 45042519581684106602.jpg]
[تصویر: 92439092027756760374.jpg]

دوستان من این چنین هست که به تمامی کاربران کار ها طراحی های این مرجع لقب دزد میدن در صورتی که همه از خود در آوردی هستش ... مرجع مختلف شده سایت کشتی کج که روزی 3 تا 4 تا تاپیک مرجع اسکین دزد زده میشه و از رسیدگی به مشکلات ، سوالات ، خواسته های کاربران جلوگیری میشه و این چنین روزی در اون مرجع :
موضوع ها و ارسال های جدید امروز: 17 - 106 عدد میرسه ...

کسی که امروز خودش رو جای کاربر زد و از بنده قالب خواست هدفش و هدفشون این بود که به بنده لقب دزد بگن و بگن کلا مای بی بی اسکین دزد هستش ...

دوستان من چشتون و گوشتون رو باز کنین و بفهمین که در پشت چه خبره به چندتا عکس و ... به کسی و مرجع نگین دزد ..

این چنین روز به روز کارهای زشت و ناپسند مرجع مختلف به رخ همه کشیده میشه ... [تصویر: heart.png] دوستان من باید خدارو شاکر باشیم که اینان چنین رفتاری میکنن چون :
بزرگترین صدمه رو به خودشون میزنن
و بزرگترین فداکاری به سایت مای بی بی اسکین میکنن
خدارو شکر [تصویر: tongue.png]

دشوارترین قدم، همان قدم اول است که مرجع مای بی بی اسکین برداشته و به هیچ عنوان نمیتونین کاری کنن که این مرجع دست از پشتیبانی بکشه [تصویر: heart.png]

از امروز چشم روی حرفشون میبندیم و با قدرت و پشتکار به بررسی مشکلات کاربران ، ایجاد کارهای جدید ، موفقیت های روز افزون این مرجع رو ارتقا میدیم [تصویر: heart.png]

موفق و پیروز باشین

وطن پور
۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Tofighii ، ! Omid StaR ! ، sajad7605 ، MR.SASHA ، ali1000 ، hakash ، shahdebee ، do0ostane ، saeed h.p.r ، Royaei ، AMiR-T ، Rednex ، shadanak ، Mehr@ban ، Mehrad ، Mdl ، benyamin79
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #2
RE: در رابطه با حرف و حدیث های پشت سایت بیشتر بدانید !
میدونید رضا جان

خوبی ما این است حتی اگر حرفی میزنیم با یوزر خودمان میزنیم

نمیریم از دیتابیس یوزر ای دی یه کاربر چندماه پیش رو عوض کنیم و به اسم کاربر ساده هویت واقعی خودمون رو
پشتش قایم کنیم

راستش با تمام مسائل ...متاسفانه این اقایون انگا متوجه نیستند و یا نمیخواهند متوجه بشند این کارها
و این بچه بازی ها که نت را با کودکستان جا به جا گرفته اند باعث شده :

1. افراد زیادی از نرم افزار مای بی بی زده شوند

2. در سایت مادر به علت کارهای این مرجع مدیران این سایت به همه ما به چشم دزد نگاه میکنند
و ابروی ایرانی بودن رو در بین سایر کشور های پشتیبانی این نرم افزار برده اند

من پیشنهاد میکنم این دوستان که مدیران اینجا را کودک خطاب میکنند
کمی فکر کنند و ببینند این رفتار ها که هر روز یک تاپیک میزنند و هر روز 5 تا یوزر اینجا میسازند
هر روز یک توهین به این سایت میکنند

به جای اینکار ها به این فکر کنند به این فکر کنند که دارن نشون میدن جلوی همین کسایی که
دارند کودک خطابشون میکنند پرچم سفید درمیارند و نشون میدند که شکست خوردند
این رفتار ها جز ضعف چیزی نیست

ما ترسی نداریم مگر از خدا
و همان ایه ی شریفه:

و مكروا و مکر الله والله خير الماكرين .(1)

و آنان دست به فريب زدند و خدا هم مكر كرد و خداوند بهترين مكر كنندگان است .

یعنی خداوند مکر مکرکنندگان را به خودشان باز میگرداند

من پیشنهاد میکنم کمی فکر کنند شاید بتونند راه درست رو در پیش بگیرند
چون مطمئنا کاربرها اونقدر توانایی هوشی دارند که بدونند این مواردی که با اسم کاربر عادی ذکر میشه
خارج از توانایی تشخیص یه کاربر عادیه و مطمئنا هم میدونند کار کیه

ما هم خیلی مدارک بر اثبات خیلی کلاهبرداری ها و سو استفاده ها داریم
اما ذکر نکردیم تا ابروی کسی نره
ما هدفمان جنگ و دعوا و کسب درامد نیست

خدای ما هم شاهد است که این پشتیبانی جز زحمت و هزینه چیزی نداشته
برخلاف دوستان که برای ادیت یه قالب از مرجع دیگر چندصد هزارتومن پول دریافت میکنند

و دراخر
من به این دوستان قول میدم تا وقتی زنده باشم
تا وقتی نفس بکشم و تا وقتی که خدا کمکمان کند و در توانم باشد
این سایت پا برجاست و با این حرف ها خراب نمی شود

من دلم برای شما می سوزد که چنین به زانو درامده اید
که از هیچ کاری ابایی نمیکنید
ولی تا فرصت هست راه جبران هست

پایدار باشید
امید کریم زاده
۲۳-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط SheRvin ، Tofighii ، MR.SASHA ، sajad7605 ، ali1000 ، hakash ، Mostafa ، shahdebee ، do0ostane ، saeed h.p.r ، AMiR-T ، Rednex ، Mehrad ، Chakavak
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
http://www.shahdebee.ir/
سپاس ها : 87
 سپاس شده 20 بار در 9 ارسال
ارسال: #3
غمناک نباید بود از طعن حسود ای دل
باشد که چو وابینی خیر تو در این باشد
(حافظ)
یا علی ع
۲۳-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط SheRvin ، Tofighii ، ! Omid StaR ! ، AMiR-T ، Rednex ، shadanak ، Mehrad ، Chakavak
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
http://dostane.oya.ir/
سپاس ها : 104
 سپاس شده 115 بار در 40 ارسال
ارسال: #4
بهتون خسته نباشید میگم و همچنین آرزوی موفقیت دارم امیدوارم دوستان قدرزحمت شما عزیزان رو بدونن و صحبتای این افراد حسود موجب ناراحتی شمانشه

دهان خصم و زبان حسود نتوان بست
رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار
بــاران مــے بــاردبــ‌ه حـرمـ‌تـــــ کـــدامــمــان ، نـ‌مـے دانـــ‌م
مــ‌ن هـ‌مـ‌یــ‌ن قـــ‌در مـے دانــ‌م بـــاران صــ‌داے پـــ‌اے اجابـتــــ اسـتــــ
خـــدا بـــا هـمـه جـبـــ‌روتــ‌ش دارد نــ‌از مـــے خَـــ‌رَد
نــ‌از کـــ‌ن ....
www.d0stane.ir
۲۳-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط Tofighii ، ! Omid StaR ! ، AMiR-T ، Rednex ، SheRvin ، shadanak ، Mehrad ، shahdebee ، Chakavak
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
سپاس ها : 118
 سپاس شده 31 بار در 12 ارسال
ارسال: #5
داداش امید ، مدیران ، کاربران عزیز همه تون خسته نباشید و همیشه سر بلند

والله خیر الحافظا و هو علی کل شی قدیر

بذارید اون ها تو حال و هوای نژاد پرستیشون بمونن
میگن عرب ها آدم نسیتن ، کاری به سابقه تمدن ندارم ولی باید بهشون یاد آوری کنم عرب های 1400 سال پیش بحث نژادی میکردند ، واین ها تازه دارن حرف های 1400 سال پیش اعراب رو می زنند ،
مگر خدا نگفت : ان اکرمکم عند الله اتقاکم : با ارزش ترین شما نزد خدا با تقوا ترین شماست .

JUST MYBB SKIN
My Forum

JUST MYBB SKiN
۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Rednex ، SheRvin ، ! Omid StaR ! ، shadanak ، Mehrad ، shahdebee ، do0ostane ، Chakavak
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برطرف شدن مشکلات سایت ! Omid StaR ! 0 266 ۲۲-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
  گزارش ها و نظارت شدید بر سایت ! Omid StaR ! 0 289 ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ صبح
  عیدی به کاربران MyBB و تحول در سایت مای بی بی اسکین ! Omid StaR ! 0 1,589 ۲۴-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ صبح
  پوزش از کاربران سایت ! Omid StaR ! 1 428 ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Ramin89
  [اطلاعیه] روند عملکرد سایت در اینده ! Omid StaR ! 2 425 ۱۸-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ عصر
Thumbs Up تبریک به مناسبت افتتاح سایت جدید پشتیبانی MyBB B_Rahmani 17 2,207 ۱۷-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: AMiR-T
  محصولات ما در سایت مادر ! Omid StaR ! 4 827 ۱-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | هتل آپارتمان مشهد | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید