نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / سوالات و مشکلات v / حل نشده چگونه نام کاربری بازدید کنندگان در 24 ساعت گذشته را زیباتر و جمع و جو تر کنم؟

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: چگونه, نام, کاربری, بازدید, کنندگان, در, ساعت, گذشته, را, زیباتر, جمع, جو, کنم؟,

چگونه نام کاربری بازدید کنندگان در 24 ساعت گذشته را زیباتر و جمع و جو تر کنم؟
زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nokte
آخرین ارسال: Shezen
پاسخ: 2
بازدید: 151

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل نشده چگونه نام کاربری بازدید کنندگان در 24 ساعت گذشته را زیباتر و جمع و جو تر کنم؟
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 0
 سپاس شده 4 بار در 3 ارسال
ارسال: #1
چگونه نام کاربری بازدید کنندگان در 24 ساعت گذشته را زیباتر و جمع و جو تر کنم؟
سلام
من از پلاگین بازدید کنندگان در 24 ساعت گذشته استفاده یم کنم و در انتهای انجمنم کلی اسم و نام کاربری به هم ریخته نمایش داده می شود و انجمن من را طولانی کرده است. می میخواهم بدانم چگونه این نام ها را در یک پنجره با اسکرول جمع کنم و یا حداقل در چند ستون زیبا تر و ریز ترش کنم ؟
۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Shezen
نویسنده پیام
کاندید مدیریت
نسخه: 1.6.11
http://captaintsubasa.ir
سپاس ها : 435
 سپاس شده 174 بار در 84 ارسال
ارسال: #2
RE: چگونه نام کاربری بازدید کنندگان در 24 ساعت گذشته را زیباتر و جمع و جو تر کنم؟
آدرس انجمنتون؟
اگه میتونید نمونشو بزارید
۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نام کاربری mhoseini 9 274 ۴-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ صبح
  حل نشده قالب کاربری محروم mahdi.m 1 109 ۲-۲-۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ عصر
آخرین ارسال: sir_rahim
Question چگونه قرار گیری آیکون؟ TAGHDIR 1 117 ۳۰-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ عصر
  ویرایش گروه کاربری AIR 1 145 ۲۰-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MyBBShop.Ir
  چگونه سایت خود را تو الکسا ویرایش کنیم؟ senator 3 230 ۱۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ عصر
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
  افراد انلاین در 24 ساعت AmIR StaR_PL 4 218 ۱۳-۱۱-۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ عصر
  چگونه رو هاست مجاتنی انجمن بسازیم jojein 1 231 ۱۵-۱۰-۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ عصر
  چگونه یاددشتهای پروفایل یه کاربر را کامل پاک کنیم؟ sir_rahim 2 277 ۷-۱۰-۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ عصر
آخرین ارسال: sir_rahim
  چگونه نمایش ندادن ارسالی ها در یک انجمن در آخرین ارسالی ها vnvn 1 214 ۸-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Hossein121
  حل نشده مشکل سبک نام کاربری آریا ♥ Ali ♥ 3 298 ۸-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mr.Sajad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | هتل آپارتمان مشهد | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید