نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ صبح     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / سوالات و مشکلات v / حل شده حذف کاربر از انجمن و ارسال های قبلی او

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: حذف, کاربر, از, انجمن, ارسال, های, قبلی, او,

حذف کاربر از انجمن و ارسال های قبلی او
زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ صبح
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ofpersia
آخرین ارسال: ofpersia
پاسخ: 10
بازدید: 628

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده حذف کاربر از انجمن و ارسال های قبلی او
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
http://angoshtarsara.ir
سپاس ها : 69
 سپاس شده 11 بار در 8 ارسال
ارسال: #1
Question حذف کاربر از انجمن و ارسال های قبلی او
درود بر شما...
مشکلم اینه که غیر از ادمین با یه نام کاربری دیگه معمولا تو انجمن ارسال داشتم...
اشتباها توی کنترل پنل مدیر کل زدم و خودمو حذف کردم... حالا پستهای قبلی به صورت مهمان دراومدن.
یه کاربر جدید شبیه به اولی ثبت نام کردم... ولی کماکان قبلی رو مهمان نشون میده...
حالا بدنبال یه کد هستم که ارسال های قبلی رو به نام همین آیدی جدید متصل کنه و نمایش بده و اثری از مهمان نباشه...
این هم یه لینک از چیزی که گفتم...
http://sonqor.cgig.ir/showthread.php?tid...04#pid5604
امیدوارم خوب توضیح داده باشم...
سخن پایانی از صادق هدایت:
همه ی آدم های دنیا ستاره ای دارند ، ستاره ی من در دور دست ترین و تاریک ترین نقطه است … شاید هم اصلا ستاره ای نداشته باشم...
(آخرین ویرایش در ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ عصر توسط: ofpersia.)
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #2
RE: حذف کاربر از انجمن و ارسال های قبلی او
فردا ساعت 5 بهم زنگ بزن
شماره زیر سایته..تلفنی
بهت یاد میدم...البته میتونم خودم برات بکنم
ولی میخوام یاد بگیری :wink:
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ofpersia ، omid1369
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #3
عالی میشه... حتما... پیشاپیش سپاسگزارم یه دنیا... :heart:

همین الان یه ضرب المثل معروف به خاطرم اومد که میگه:
اگه میخوای یکی رو واسه یه شب سیر کنی بهش ماهی بده، ولی اگه میخوای یه عمر سیر باشه بهش ماهیگیری یاد بده...
همه ی آدم های دنیا ستاره ای دارند ، ستاره ی من در دور دست ترین و تاریک ترین نقطه است … شاید هم اصلا ستاره ای نداشته باشم...
(آخرین ویرایش در ۲۲-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ عصر توسط: ofpersia.)
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، omid1369
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #4
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ صبح)ofpersia نوشته شده توسط:  عالی میشه... حتما... پیشاپیش سپاسگزارم یه دنیا... :heart:

اگه میخوای یکی رو واسه یه شب سیر کنی بهش ماهی بده، ولی اگه میخوای یه عمر سیر باشه بهش ماهیگیری یاد بده...

بلی - ولی ما به هرکی ماهیگیری یاد دادیم فرداش ادعای اموزش ماهیگیری به خود مارو کرد . . . !!!!
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ عصر
 سپاس شده توسط omid1369
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #5
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ عصر)! Omid StaR ! نوشته شده توسط:  
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ صبح)ofpersia نوشته شده توسط:  عالی میشه... حتما... پیشاپیش سپاسگزارم یه دنیا... :heart:

بلی - ولی ما به هرکی ماهیگیری یاد دادیم فرداش ادعای اموزش ماهیگیری به خود مارو کرد . . . !!!!

درسته، ولی، من ریزتر از اون حرفام که ادعایی کنم:smile: بعدشم اخلاقم طوری هست که استادی دیگران و شاگردی خودمو رو فراموش نکنم...:heart:
(آخرین ویرایش در ۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ عصر توسط: ofpersia.)
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ عصر
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #6
درود بر شما
امیدوارم را حلی که بهتون گفتم کارتونو راه بندازه
چون بارها انجام شده و جواب داده
موفق باشید :wink:
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط ofpersia
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #7
دسترسی رو پیام خصوصی بهتون دادم... منتظرم یه کاریش بکنید... لطفا... :heart:

بعد از 24 ساعت خبری نشد! آقا امید، جناب توفیقی (اطلاعات درامضا) هنوز امیدوارم هااا... یعنی مشکلم حل شدنی نیست؟
(آخرین ویرایش در ۲۳-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ عصر توسط: ofpersia.)
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ عصر
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #8
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ عصر)ofpersia نوشته شده توسط:  دسترسی رو پیام خصوصی بهتون دادم... منتظرم یه کاریش بکنید... لطفا... :heart:

بعد از 24 ساعت خبری نشد! آقا امید، جناب توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) هنوز امیدوارم هااا... یعنی مشکلم حل شدنی نیست؟

بالاخره درست شد:D
راه حل:
قبلا شماره یوزرم 7 بود و نام یوزرم تو لیست کاربران نبود، ولی توی پست های ارسالی انجمن نام یوزری که حذف شده بود رو دیدم، واسه همین همش ایراد میگرفت.
با ساختار php my admin توسط امید بزرگ، آشنا شدم، و کد گفته شده توسط توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) عزیز هم در حل این مسئله کارساز بود...:heart: از هر دوی شما سپاسگزارم...:heart:
کد تغییر پست ها به نام کاربر جدید:
'UPDATE `mybb_posts` SET `uid` = 'new uid' WHERE `uid` = 'last uid

مهم:
توجه داشته باشید که با حل مسئله به این روش، این مشکل سر راهه که تعداد ارسال های یوزرتون آپدیت نشده و همه ی ارسال ها برایتان محاسبه نمیشود. چطوری باید اطلاعات ارسال های انجمن رو رفرش کرد؟
۲۳-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #9
(۲۳-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ عصر)ofpersia نوشته شده توسط:  
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ عصر)ofpersia نوشته شده توسط:  دسترسی رو پیام خصوصی بهتون دادم... منتظرم یه کاریش بکنید... لطفا... :heart:

بعد از 24 ساعت خبری نشد! آقا امید، جناب توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) هنوز امیدوارم هااا... یعنی مشکلم حل شدنی نیست؟

راه حل:
قبلا شماره یوزرم 7 بود و نام یوزرم تو لیست کاربران نبود، ولی توی پست های ارسالی انجمن نام یوزری که حذف شده بود رو دیدم، واسه همین همش ایراد میگرفت.
با ساختار php my admin توسط امید بزرگ، آشنا شدم، و کد گفته شده توسط توفیقی (اطلاعات درامضا) (اطلاعات درامضا) عزیز هم در حل این مسئله کارساز بود...:heart: از هر دوی شما سپاسگزارم...:heart:

مهم:
توجه داشته باشید که با حل مسئله به این روش، این مشکل سر راهه که تعداد ارسال های یوزرتون آپدیت نشده و همه ی ارسال ها برایتان محاسبه نمیشود. چطوری باید اطلاعات ارسال های انجمن رو رفرش کرد؟

مهم نیس :D
مهم اینه ارسالا اومده....اون یه عدده که میری از قسمت کاربرا > کاربر مورد نظرو پیدا میکنی > قسمت تعداد ارسالا....ارسالاشو میزنی
اصلا چیز مهمی نداره:D
بهتون گفتم روش تاثیر گذاره....موفق باشید:wink:
۲۳-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط ofpersia
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #10
(۲۳-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ عصر)! Omid StaR ! نوشته شده توسط:  
(۲۳-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ عصر)ofpersia نوشته شده توسط:  

راه حل:

مهم:

مهم نیس :D
مهم اینه ارسالا اومده....اون یه عدده که میری از قسمت کاربرا > کاربر مورد نظرو پیدا میکنی > قسمت تعداد ارسالا....ارسالاشو میزنی
اصلا چیز مهمی نداره:D
بهتون گفتم روش تاثیر گذاره....موفق باشید:wink:

حل شد... سپاسگزارم... :heart:
(آخرین ویرایش در ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ عصر توسط: ofpersia.)
۲۴-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ صبح
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییر آیکون وضعیت انجمن TAGHDIR 1 128 ۱-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Shezen
  مشکل در انجمن AIR 8 234 ۱-۲-۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: Matis
  چجوری میشه یک کاربر بعد از تعداد پست مشخص به طور خودکار درجه بگیره؟ Pedram 3 111 ۳۰-۱-۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ عصر
  چطور زیر انجمن ها رو تنظیم کنم TAGHDIR 1 154 ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
Information چطوری عکس لگو بالای انجمن تنظیم کنم؟! TAGHDIR 3 180 ۲۲-۱-۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: senator
  یه سوال درباره هم اندازه کردن قالب با صفحه نمایش کاربر hashem_takta 11 326 ۲۱-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  مشکل در آمار الکسا انجمن senator 1 141 ۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ عصر
  قرار دادن کد پاپ آپ در انجمن barbod_cigari 1 138 ۱۷-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ صبح
  مشکل در بزرگ کردن اواتار در انجمن پسر پاییزی 1 118 ۱۵-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ صبح
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
  انتقال انجمن به ساب دامین elnaz61 1 151 ۱۰-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | نت فالوور | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | نرم افزار مطب | نرم افزار رستوران | نرم افزار حسابداری رستوران اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | خرید vpn ایفون نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید