نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / گفت و گو ازاد v / حقایقی درباره ی مای بی بی اسکین و امیداستار

عظیمی ویکیوز

حقایقی درباره ی مای بی بی اسکین و امیداستار
زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ᗩm!RH♥SsE!N
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
پاسخ: 10
بازدید: 434

ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.11
http:// fjp.ir
سپاس ها : 606
 سپاس شده 220 بار در 78 ارسال
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز

امروز تو یه جایی یک مطلبی رو دیدم که دیگه واقعا حرص منو در اورد و مجبورم برای روشن شدن حقایقی این تایپیک رو بزنم دیگه واقعا خسته شدم اینقدر درباره ی مای بی بی اسکین به کاربرای تازه وارد وساده دروغ میگید
منظورم دقیقا همین کاربر هست http://mybbskin.ir/User-mahdibbr

شما که بلد نیستی یک هدر رو تغییر بدی چجوری درباره ی سئوی یک قالب نظر میدی اونم من که میدونم با فتوشاپ یک عکس درست کردی راست میگفتی آمار منطقی می دادی

شما میای بدون هزینه یک قالب رو دان میکنی بعد ازش ایراد بیخودم میگیری

شما بلدنیستی هدر رو تغییر بدی بعد از سئو حرف میزنی131313

نه میدونی عزیزانم امید کریم زاده وتمامی مدیراش اشتباه کردن دارن رایگان کار میکنند و مطلب وپلاگین میزارن

ما ایراینا لیاقتمون همین هست باید پول بدیم تا بفهمیم چقد یک کار ارزش داره

جناب Mr.Am!n امید کریم زاده یک بچه ی 13 ساله هست؟؟؟

بچه جون شما مرد باش زمانی که مدیرای پشتیبانی آنلاین هستن بیا عضو شو نه بیا ساعت 4 صبح عضو شو اونم اسم دخترا تو حتی اینقدر ترسویی با اسم دختر عضو میشی بعد قالب مدرن امید استار یعنی این قالب رو http://mybbskin.ir/Thread-%D9%88%DB%8C%D...odern-MyBB دان کنی بعد ادیتش کنی بری قالب به اصلاح وان موبایلز رو به یک سری کاربر ساده ارائه کنی که با اون سادگیشون هزارتا ازت ایراد گرفتن وهی مجبور شدی تغییرش بدی هان! تو بلد نیستی ادیت کنی بعد به امید میگی بچه ی 13

آقای جنین پارس به خودش اجازه نمیده به امیداستار واینجا حرفی بزنه بعد تویی که تازه داری پروبال میگیری به امید استار حرف میزنی؟؟

همین امیداستار نبود تاحالا امثال گرگی مثل تو کاربرا رو خالی کرده بودن از بس ازشون پول گرفته بودین به شماها سلام بکنید میگید پول بدید

آقای جنین تو همین قالب وان موبایلز رو گذاشتی 15 تومن هیچ کس حاضر نشده یه قرونی بده چه برسه 15 هزار تومن مجبور شدی رایگان بزاری

آقا میدونی بدون اسکین مثل اونجا نیست که برای هرپلاگینش از کاربرا پول بگیرن اینجا تمام رایگان فهمیدی یانه؟؟

گفتم که تقصیره امید استار هزار بار دیگه هم میگم امید تقصیر توهست که داری رایگان کار میکنی

جناب امین خان ههمین اسکین دو روز غیر دسترس شده بود به خاطر هاستینگ دیدیم در انجمن شما وبیشتر انجمن های مای بی بی در ایران استایل های کاربری - ایکن ها- استایل امضا و......... از کار افتاد بودن شمایی که ایراد میگیری نیا اینجا دزدی نکن آقای دزد

کاربرای عزیز از امید استار واینجا تعریف نمیخوام بکنم اما روزی که وارده مای بی بی شدم هیچی بلد نبودم هیچی صفر صفر برای یک استایل کاربری باید خواهش وتمنای یکی دیگه رو میکردم

اما امروز به لطف امیداستار ومرجع تمام رایگانش بلدم قالب - پلاین و......... نصب کنم وهرچی که یک فرد نیاز داره رو من بلدم

قدر بدونید بازم میگم قدر بدونید امثال این امین و............... فقط ازتون پول میگیرن وچرب زبونی میکنن

اما امید و.......... اصلا پولی نمیخوان همه چیز رو رایگان یاد میدن

من اینا رو گفتم تا روشن بشین

بازم میگم امید جان تجدید نظر کن ما ایرانیا لیاقت نداریم که واسمون یکی مجانی کارکنه باید بزنه توسرمون ازمون پولم بگیره تا قدر بدونیم

فقط میدونم امید اگه نبود و مرجعش تا الا با وجود امثال این آدما مای بی بی هم پولی شده بود و هر افزونش باید 200هزار تومن میفروختن

دیگه نمیدونم چی بگم واقعا حرصم گرفته بود اون مطلب رو دیدم

واقعا باید گفت هی روزگار نامرد

فقــــــــــــط میـــــــخوام کــــــــــــــــــ تنهـــــــــــآ بمـــــــــونم تــآ ببینم کــــــ از یـــــهـــ مشتــــــــــــــ بیـــــــــمار بــــــــــــــ دورمـــــ . . .

سخت است یکرنگ بودن در دنیایی که مردمش برای پر رنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند من یک معجره هستم
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط senator ، Kamb!z ، MyBBShop.Ir ، arya0097 ، Hossein121 ، sir_rahim ، Shahin X2 ، ! Omid StaR !
نویسنده پیام
پاسخگو
http://www.shokolati.net
سپاس ها : 268
 سپاس شده 132 بار در 67 ارسال
ارسال: #2
RE: حقایقی درباره ی مای بی بی اسکین و امیداستار
درود داداشم

داداش کار اینا همینه دزدی کسی ک میاد ی قالب html مال ی سایت ریپ میزنه {که البته ریپ زدن بلد نبود}بخواد استفاده کنه

یادمه تمام قالب های ک میذاشت یا تمام کدهایی ک تو انجمن میذاشت همش ریپ بود

متاسفانه اسم خودشونم میذارن ترجمه کر پلاگین و از کاربرا بخواتر نصب چندتا پلاگین پول کلانی میگیرن

همین ایشون پلاگین چت روم دست جمعی و ترجمه کردن در صورتی ک کارابرانی ک از اون پلاگین استفاده کرده بودن تمامشو انجمنشون به طور کلی خراب شد و مشکل از پلاگین واقعا اینها یک ننگی برای مای بی بی بوجود آوردند

ممنون55
[تصویر: 13976667931.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، Kamb!z ، MyBBShop.Ir ، arya0097 ، Hossein121 ، sir_rahim ، Shahin X2 ، ! Omid StaR !
نویسنده پیام
مدیر
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 147
 سپاس شده 282 بار در 91 ارسال
ارسال: #3
اگر همه ی کاربرای این سیستم مثل شماها قدرشناس بودن
خدا سر شاهده هممون کاری میکردیم تمام انجمن ساز های جلو این سیستم زانو بزنند
امیر فکر میکنی چرا چندماهه فعالیتی نمیکنم دیگه؟
واسه کی بکنم؟ از چند هزار نفر امثال شماها هستند قدرشناسن
بقیه تا چندتا اموزشو مارو میخونن فکر میکنن استاد شدن و خلاصه ما هم شاگرد ونوکر باباشون
ایکاش میشد فقط جنبه رو تو ایرانی ها درست کرد
فقط همین
ممنون بابت تاپیکت اما نرود میخ اهنین در سنگ فرو !!!!
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، MyBBShop.Ir ، arya0097 ، Hossein121 ، senator ، sir_rahim ، ! Omid StaR !
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #4
(۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ عصر)Kamb!z نوشته شده توسط:  اگر همه ی کاربرای این سیستم مثل شماها قدرشناس بودن
خدا سر شاهده هممون کاری میکردیم تمام انجمن ساز های جلو این سیستم زانو بزنند
امیر فکر میکنی چرا چندماهه فعالیتی نمیکنم دیگه؟
واسه کی بکنم؟ از چند هزار نفر امثال شماها هستند قدرشناسن
بقیه تا چندتا اموزشو مارو میخونن فکر میکنن استاد شدن و خلاصه ما هم شاگرد ونوکر باباشون
ایکاش میشد فقط جنبه رو تو ایرانی ها درست کرد
فقط همین
ممنون بابت تاپیکت اما نرود میخ اهنین در سنگ فرو !!!!

داداش من واقعا جوابی ندارم بدم وسرشکسته هستم بعضی کاربران قدرنشناس هستن

واقعا چی بگم راست میگی دلت به چی خوش باشه واسه کی پلاگین ترجمه کنی یا بنویسی؟؟ واسه کی قالب ترجمه و طراحی کنی؟؟

واسه امثال اینا واقعا من موندم تو کار این سیستم اما اگه اینطوری ادامه بدیم داداش کامبیز اینجا افت میکنه وکاربرای ساده گیر گرگ هایی میفتن منتظر همچین طعمه های چربی هستن

راست میگی هرکی چندتا آموزش اینجا رو میخونه بعد خیال میکنه شده استاد چهارتا رنگ قالبو عوض میکنه تو فوتر مینویسه طراحی خودش

ای بابا چی بگم واقعا شماها دلتون به چی خوش باشه4646

فقــــــــــــط میـــــــخوام کــــــــــــــــــ تنهـــــــــــآ بمـــــــــونم تــآ ببینم کــــــ از یـــــهـــ مشتــــــــــــــ بیـــــــــمار بــــــــــــــ دورمـــــ . . .

سخت است یکرنگ بودن در دنیایی که مردمش برای پر رنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند من یک معجره هستم
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط MyBBShop.Ir ، arya0097 ، senator ، sir_rahim ، ! Omid StaR ! ، Kamb!z
نویسنده پیام
مدیر ارشد
نسخه: 1.6.6
http://MyBBShop.Ir
سپاس ها : 229
 سپاس شده 313 بار در 82 ارسال
ارسال: #5
اقای امیرحسین اینایی که میبینی اینطوری واسه یوزر دم تکون میدن دلیل داره برادر من
من تو بیشتر انجمنا عضوم
کار این نمک به حروما اینه با ادیت چندتا از کارای ما ( یوزر عادی که نمیفهمه یا یوزری که از گوگل اومده )
یوزرو فریب میدن و دم تکون میدن تا ازش پول بکشن بیرون
همین که پول دراوردن و باج گرفتن دیگه یوزرو مثل دستمال کاغذی پرت میکنن بیرون
هیچ کاریم یوزر نمیتونه بکنه . یه جوری و با یه ترفندایی ازش پول میگیرن هیچ جوری نتونه پیگیری کنه
خود منو دیدی مای بی بی شاپ اینهمه زحمت کشیدم روش؟ چی شد؟ هیچی .
چرا؟ چون همه چی ارزون بود. نمیدونم چه مرضی شده که باید گرون و ... کار کنی و دزد باشی تا قدر بفهمن
(آخرین ویرایش در ۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ عصر توسط: MyBBShop.Ir.)
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط arya0097 ، ᗩm!RH♥SsE!N ، senator ، sir_rahim ، Shahin X2 ، ! Omid StaR ! ، Kamb!z
نویسنده پیام
مدیر ارشد
نسخه: 1.6.10
سپاس ها : 527
 سپاس شده 262 بار در 72 ارسال
ارسال: #6
درود
این پستی که دیدید رو منم دیدم و واقعیتش خیلی اعصابم خورد شد ، اما تا زمانی که کاربرانی مثل شما وجود داشته باشه میشه به این سیستم امید داشت اما دقت کنید فقط میشه امید داشت چون با این وضعیت نمیشه کاری کرد با این حال من از بعد عید قصد دارم دوباره فعالیتم رو شروع کنم و حداقل هفته ای دو سه تا چیز خوب داشته باشیم و تا زمانی که حتی یک کاربر هم مثل شما باشه مای بی بی اسکین پایدار می مونه اما بدونید خدایی نکرده اگر اینجا از بین بره به خدا قسم مای بی بی برای همیشه توی ایران نابود میشه
وسلام
☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟
☜come back☞
☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، Hossein121 ، senator ، MyBBShop.Ir ، sir_rahim ، Shahin X2 ، ! Omid StaR ! ، Kamb!z
نویسنده پیام
معاونت سایت
http://MyBBskin.ir
سپاس ها : 1088
 سپاس شده 1451 بار در 389 ارسال
ارسال: #7
امیرحسین جان مرسی از تایپیکت و اطلاع رسانیت.
اما حیف هر چقدر هم بگیم باز هم فایده ای نداره به قول کامبیزجان.
این کاربرای این سیستم هستند که دارند این سیستم رو به سمت پولی شدن سوق میدن.
با راه افتادن دنبال مراجع فیک.
زمانی بود که مای بی بی اسکین مرجعی بود که همه روش قسم میخوردند.
من تقریبا یک سال و نیم پیش اولین انجمن مای بی بی رو زدم.مرجع من هم مای بی بی ایران بود ولی از مراجع دیگه هم پلاگین و ... میگرفتم.
اما بعد یه مدت زده شدم از مای بی بی ! به دلیل اینکه این مراجع هیچ امکانات خاصی نداشتند.برای همین انجمن رو تبدیل به ویبولتین کردم.
اما به محض این که متوجه شدم مرجعی به نام مای بی بی اسکین ایجاد شده اومدم ببینم که به چه صورته و واقعا هم عالی بود!
باعث شد دوباره من به مای بی بی برگردم.حتی تو این زمینه فعالیت هم کردم از نظر پوسته و پلاگین و آموزش!همه چیزی رو هم که بلدم مدیون به مای بی بی اسکین و امید عزیز هستم.
بارها گفتم اگه این مرجع نبود الان نصف کاربرای مای بی بی هم مهاجرت کرده بودند به وی بی مای بی بی اسکین واقعا یه مرجع مدرن مای بی بی بود مرجعی که مای بی بی رو از اون ساده بودن و کم امکانات بودنش به اوج رسوند.
اما چه فایده چقدر افراد تو این پشتیبانی آموزش دیدند و به جای اینکه دنبال پیشرفت این سیستم باشند به فکر پول درآوردن و اخاذی از کاربران افتادند.
با این اوضاع توقع این رو باید داشته باشیم که مدیران این پشتیبانی انگیزشون کم باشه.
امید هم با هزینه های این سرور باید منتظر باشیم که بالاخره یه روز صبرش تموم شه.تنها انگیزه ای که باعث میشد امید و بقیه مدیران فعالیت کنند خدمت به کاربران این سیستم بود.اما وقتی میبینیم تمام کارهایی که میگذاریم با دزدی به اسم کس دیگری ثبت میشه انگیزه ای باقی نخواهد ماند.
به امید روزی که دست کسانی که این سیستم رو برای خودشون به هر شکلی که ممکن هست به منبع درآمد تبدیل کردند از این سیستم کوتاه بشه.
باشد که رستگار شویم!
موفق باشید.
[مهم] قوانین مای بی بی اسکین
[ویژه] همکاری با تیم مای بی بی اسکین

ما فراموش شدگانیم جز نعره سلاحی نیست...

لطفا به هیچ وجه از مدیران در پیام خصوصی درخواست کمک نکنید و یا سوال نپرسید.
۱۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، senator ، MyBBShop.Ir ، sir_rahim ، Shahin X2 ، ! Omid StaR ! ، Kamb!z ، Shezen ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
سپاس ها : 2
 سپاس شده 7 بار در 1 ارسال
ارسال: #8
درود
بنده همون کاربر http://mybbskin.ir/User-mahdibbr
هستم ، برای معضرت خواهی اومدم ، نمیخوام زیاد وارد چیزای دیگه بشم فقط همین رو بگم که سئو رو از چک می تست کردم ،
متاسفانه بنده چند روز پیش اشتباهی بن شدم و باز هم متاسفانه فکر کردم اقای امید این کار رو انجام داده به همین دلیل اون حرف ها رو زدم ، من از همین جا از تمامی کاربران و مدیران مای بی بی اسکین و مخصوصا اقای امید کریم زاده معضرت میخوام که بهشون تهمت زدم و امیدوارم ایشون بنده رو حلال کنند ، به خدا قسم بنده هیچ گونه ارتباطی با این http://mybbskin.ir/User-Tofighii کاربر ندارم و فقط و فقط به این دلیل که از پارسی ساز اینا استفاده کردم اشتباه شده بود ، که در کمترین زمان پارسی ساز رو عوض میکنم ، امیدوارم از این پس بتونم از این انجمن استفاده کنم و حتا در بالا بردنش مشارکت کنم ، ممنون که این پست رو خوندید ، موفق باشید
۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، ᗩm!RH♥SsE!N ، MyBBShop.Ir ، Kamb!z ، Shezen ، Hossein121 ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
ارسال: #9
(۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر)mehdionlin نوشته شده توسط:  درود
هستم ، برای معضرت خواهی اومدم ، نمیخوام زیاد وارد چیزای دیگه بشم فقط همین رو بگم که سئو رو از چک می تست کردم ،
متاسفانه بنده چند روز پیش اشتباهی بن شدم و باز هم متاسفانه فکر کردم اقای امید این کار رو انجام داده به همین دلیل اون حرف ها رو زدم ، من از همین جا از تمامی کاربران و مدیران مای بی بی اسکین و مخصوصا اقای امید کریم زاده معضرت میخوام که بهشون تهمت زدم و امیدوارم ایشون بنده رو حلال کنند ، به خدا قسم بنده هیچ گونه ارتباطی با این http://mybbskin.ir/User-Tofighii کاربر ندارم و فقط و فقط به این دلیل که از پارسی ساز اینا استفاده کردم اشتباه شده بود ، که در کمترین زمان پارسی ساز رو عوض میکنم ، امیدوارم از این پس بتونم از این انجمن استفاده کنم و حتا در بالا بردنش مشارکت کنم ، ممنون که این پست رو خوندید ، موفق باشید

سلام خیلی خوشحال شدم که به اشتباه خودتون پی بردید و مطمئن باشید جناب کریم زاده وتیم مدیریتی اسکین از کار شما یعنی پی بردن به اشتباهتون و عذرخواهی کردنتون استقبال خواهند کرد555555

۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، MyBBShop.Ir ، Kamb!z ، mehdionlin ، Shezen ، mahdibbr ، Hossein121 ، arya0097
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #10
(۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر)mehdionlin نوشته شده توسط:  درود

درود عزیزجانم

من آن یکی یوزرتان را از بن درمیاورم. ارسالی هم که درمورد شما در تاپیک محرومین شده پاک میکنم
انشالا فقط درسی شده باشد که درهنگام عصبانیت شیطان را لعنت کنید. چون عجله باعث شکست است
من از هیچکس کینه ای به دل نمیگیرم و مطمئنم در این مورد هم شما قلبا پشیمانید پس مشکلی نمیماند
جز نظر کامبیز عزیز که مطمئنم ایشان هم دیگر با توجه با صحبت هایی که شد دیگر مشکلی نداشته باشند
مدیران محترم مای بی بی ایران هم آن تاپیک را پاک کردند پس دیگر نگران نباشید
موفق باشید
بسته شد
(آخرین ویرایش در ۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط ᗩm!RH♥SsE!N ، MyBBShop.Ir ، Kamb!z ، Pedram ، Shezen ، mahdibbr ، AIR ، Hossein121 ، senator ، arya0097 ، Shahin X2
ارسال موضوع  موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظرسنجي درباره هاست faribajoon 8 371 ۱۹-۱۱-۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Pedram
  ایندکس زیبا برای دوستان و کاربران مای بی بی اسکین Hossein121 5 801 ۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: پاسخگو
  تخفیف 50 درصدی تبلیغات در ایران تاک و مای بی بی اسکین ! Omid StaR ! 1 551 ۱۴-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ عصر
  نظر دوستان گرامی درباره چگونگی چینش انجمن ها و زیرانجمن ها Ramin89 4 447 ۵-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Ramin89
  عذر خواهی از همه کاربران مای بی بی اسکین irandorud 17 1,061 ۹-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: irandorud
Question چطور تو مای بی بی اسکین آموزش قرار بدم؟ hoomanhpc2 3 453 ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: Hossein121
  تقدیم به مدیران و اعضای مای بی بی اسکین do0ostane 2 677 ۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | نت فالوور | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | نرم افزار مطب | نرم افزار رستوران | نرم افزار حسابداری رستوران اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | خرید vpn ایفون نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید