نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ صبح     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / گفت و گو ازاد v / حاشیه سازی دروغین و عواقب آن

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: حاشیه, سازی, دروغین, عواقب, آن,

حاشیه سازی دروغین و عواقب آن
زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ صبح
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Kamb!z
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
پاسخ: 8
بازدید: 318

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
مدیر
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 147
 سپاس شده 282 بار در 91 ارسال
ارسال: #1
با اجازه از مدیریت محترم این تاپیک رو ایجاد کردم
با سلام خدمت کاربران عزیز مای بی بی اسکین

متاسفانه چندوقتیست بعضی از کلاهبردارانی که ما به جرم دزدی و ریپ از اینجا بن کردیم
برای سرپوش گذاشتن بر روی کلاهبرداری هایشان تاپیک های قدیمی و حاشیه های گذشته
موجود بین اینجا و Mi دامن میزنند و با ساختن فیک یوزر و سواستفاده از ادرس انجمن اشخاص دیگر در اینجا یا Mi
با بهانه مختلف تاپیک میزنند. پس لازم است روشن سازی کنم
جریان از این قرار است تاجایی که بنده درجریانم این کلاهبردار 13 ساله که تا الان بیش از چندمیلیون کلاهبرداری کرده
6 ماه قبل از بن شدنش در اینجا یعنی درست زمانی که اینجا عضو شد و با کمک مدیران مثل بنده و بقیه و مخصوصا مدیریت محترم اقای کریم زاده
سیستم رو یاد گرفت و با درخواست های مکرری که من " عاشق مدیر شدن و.... " هستم در اینجا رنک گرفت
متاسفانه این فرد همون زمان یعنی تقریبا دوسال پیش با پیشنهاد کمک در تهیه پارسی ساز قسمت های مختلفی از پارسی ساز mi را عینا
بر روی قسمتی که قرار بود به تیم ما نحویل دهد اعمال کرد و ما هم با اعتمادی که به این شخص با زمینه اینکه خودمان اموزشش داده بودیم کردیم
متاسفانه باعث بهم خوردن رابطه این سایت و mi شد. و همان روزها بود که این بچه با دزدیدن بک اپ اینجا و دزدیدن تمامی مطالب این سایت
اقدام به مرجعی غیرقانونی my-b... که هیچ ربطی به سیستم نداشت کرد و خود را پشتیبان سیستم معرفی کرد
و شخصیت حقیقی خود را نشان داد.

خوشبختانه اینجا و mi تنها مراجع قانونی و سالم این سیستم در ایران هستند و ما به زودی هم این نقص رو رفع خواهیم کرد
و یکسال و نیم از ترمیم روابط اینجا و mi میگذشت که چندماهیست که این کلاهبرداران
پس اینکه ما با اعلام دزدی ها و کلاهبرداری ها و ریپ هایی که کردند رسوایشان کردیم
اقدام به ایجاد حاشیه و دروغ در اینجا یا mi میکردند
خوشبختانه اینجا که 24 ساعت تحت کنترل ماست و بی شک محروم می شوند. مدیران محترم mi هم کنترل و بررسی لازم رو دارند
این تاپیک برای کاربران جدید سیستم زده شده است که مطمئنا این موجودات را به خوبی نمیشناسند
و برای سرپوش گذاشتن بر کثافت کاری هایشان اقدام به ایجاد حاشیه و صحبت های قدیمی میکنند

" بنده از همه ی حواشی که در mi بر علیه اینجا راه انداخته بودند پرینت و برای اقای کریم زاده ایمیل کردم , این اشخاص باید منتظر عواقبی که در انتظارشان است باشند"

این نوشته به نمایندگی از کل تیم طی جلسه ای که با کادر تیم داشتیم ارائه شد

یا علی
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ صبح
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، arya0097 ، WoW ، Shezen ، Fox ، firstboy000 ، sir_rahim
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #2
RE: حاشیه سازی دروغین و عواقب آن
درود - واقعا گاهی به این نتیجه میرسم که
حیف 4 سال زندگی و چندمیلیون هزینه که ما برای استفاده رایگان کاربران این سیستم کردیم
متاسفانه این است جواب کار رایگان در ایران
درهرصورت پس از انجام کارهای ثبت و... من تمامی این هارا با وکیل شرکت بررسی خواهم کرد
این سکوت چندساله مطمئن باشید بی دلیل نبوده و زمانی که بشکند جواب تمامی این هارا این اشخاص باید بدهند
صحبتی باقی نیست اگر به کاربران باشد که تاپیک کلاهبرداری های این افراد در اینجا و صدماتی که به کاربران زدن
در اینجا موجود است شاید تفکر کنند . . .

موفق باشید
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط arya0097 ، WoW ، Shezen ، Fox ، Kamb!z ، firstboy000
نویسنده پیام
مدیر
ارسال: #3
من برای همکارانمان در Mi احترام قائلم
اما نمونه اینکه بنده بعد از زدن این پست که انتقاد از مشکلات قالب فعلی Mi که توسط یک دزد طراحی شده است بن شدم !!! ارسال هم پاک شد
خب حرف حق تلخ است و پاک شدن یک انتقاد واضح مبنی بر صحت بی شک آن است

اما هنوزم بعضی ها هستند که به خاطر پرت شدنشان بیرون از اینجا از ما بغض و کینه دارند
همانند همین امروز که من در تاپیک این اشخاص جوابشان را با مدرک دادم ولی یکی از این مدیران با اسم "اهانت" !!! بنده رو بن کرد. و اما دلیلش؟
دلیلش کسانی همانند Mr.Amin که در اسکرین شات مشاهده میکنید گفته چندین بار از اینجا درحال دزدی بن شده است

خب از من دلیل خواسته؟
دلیل این است - دوست گرامی وقتی با آی پی فیک و اسم و ادرس انجمن دیگران عضو اینجا میشی
و شب ساعت 3 و 4 صبح میای یواشکی مطلب ورمیداری . شک نکن بن هم میشی
این آقا همون کسیه چندین بار سعی در خراب کردن روابط اینجا و Mi کرده و از اعضای کودک 13 ساله دزد

دوست من اگر دزدی نمیکردی بن نمیشدی. وگرنه چرا 4800 نفر دیگه بن نشدن؟ فقط 80 یا 90 نفر تو کل این 3 سال فعالیت بن شدن؟

آیا هنوز هم به دوستان ثابت نشده خیلی از کسانی که ادعای این سیستم رو دارند
شب ها یواشکی برای دزدیدن مطالب از اینجا عضو می شوند؟ حتی الان که خودشان اعتراف میکنند؟

شاید تعقل کنند دوستان
(آخرین ویرایش در ۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ صبح توسط: Kamb!z.)
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ صبح
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، senator ، firstboy000 ، arya0097
نویسنده پیام
کاربر ویژه
**
http.www.biggames.ir
سپاس ها : 42
 سپاس شده 41 بار در 16 ارسال
ارسال: #4
بنده هم شاهد بودم همه این موارد رو که حتی دستیار این طفل با تهمت زدن به من که 10 بار سفارش قالب اونم دزدی بیام بهش بگم من خداروشکر ای دی این شخص هم ندارم که بخوام باهاش در ارتباط باشم:

شما دریاهو10 بار
درخواست دادین براتون قالب بسازم
دوست من خدایی هم هست.

من هم همون قدر به کارهام اعتماد دارم که پاش بایستم
همین جا اعلام میکنم اگر کسی یک خط کد ریپ شده از طرف من داره قراربده

تمام

جالبه با ادعای بالا میگه من ریپ نکردم!!!
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، senator ، firstboy000 ، arya0097 ، Shezen
نویسنده پیام
پاسخگو
http://www.shokolati.net
سپاس ها : 268
 سپاس شده 132 بار در 67 ارسال
ارسال: #5
واقعا تاسف باره برای همچین آدمایی

من به شخصا دیروز خودم تاپیک در م.ا رو مشاهده کردم و کسایی ک در پشتیبانی دزد بودند ادعا دزدی به اینجا رو میزدند و تاسف برای آنها

ایشاا... ک ارتباط م.ا و اینجا بدون دخالت دزدان برطرف بشه

ما منتظریم از مدیران تا این بحث و تموم کنن چون تاسف داره بجای پاسخ دادن به سوالات بپردازند به بحش دزدی ک خود دزدان ارائه میدهند

ممنون
[تصویر: 13976667931.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ عصر
 سپاس شده توسط Kamb!z ، firstboy000 ، ! Omid StaR ! ، arya0097 ، Shezen
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.9
سپاس ها : 28
 سپاس شده 9 بار در 3 ارسال
ارسال: #6
12
سلام دوستان.واقعا خوابم گرفت از این ماجرا.

اشتباهاتی از سوی افرادی چون خود من پیش میاد.ما بجای رقابت داریم بهم تهمت میزنیم.
شما میای یک یوزر رو بن میکنی.به دلیل فیک بودن یا چیزی دیگه.خب آیا تموم شد واس همیشه؟
این فرد میتونه با فیک میل و ریدارکت به بقیه کاراش ادامه و شما هم بی خبر باشید.

نمیگم بن نکنید.شما حق دارید نگران حق و حقوقتون باشید.اما مسائلی باعث شده که صداهایی دربیاد و شاید هم یه کلاغ چهل کلاغ بشه.

ساده میگم.خودم چند بار اوایل کار با مای بی بی اینجا تاپیک گذاشتم و راهنمایی خواستم که چطور یک قالب و پوسته رو شروع به ساختن کنیم؟این رو هی پاک میکردید تا در نهایت خودم پرسیدم و گفتید که قبلا گذاشته شده.(اما به جان خودم حوصله نداشتم که بگردم ببینم آیا هست یا نیست)

این که به حاشیه ها دامن میزنیم کاری اشتباهه.با احترام زیادی که واست قائل هستم میگم بهتره به این حاشیه ها کشیده نشید و رقابت کنید.این رقابت باعث ساختن میشه.حالا که اینجا چه ام ای.فرقی نداره که کدوم پیشرفت کنن.مهم اینه که نقطه اصلی یعنی مای بی بی پیشرفت میکنه.

کار هم ندارم که کی چند سالشه و کی تجربه داره و کی ریپ میکنه و کی خاله زنکه.فرضا فلونی سنش کمه و بچه خطاب میشه، فلانی تجربه داره ، فلان شخص ریپ میکنه منم این وسط خاله زنک به حساب بیام.فرقی نداره. مهم اینه که ما به سمت ساختن و رشد و تکامل پیش بریم.

حالا اینکه تکامل رو با تصادف و خلاف و سودجویی جابجا فهمیدیم این مشکل از خودمونه و باید خودمونو اصلاح کنیم.

آدمی عقل و شعور داره.اگر اشتباه کرده باشه خودش میفهمه که اشتباه کرده.اگر اون عقل و شعور رو نداشته باشه فرقی با سایر موجودات چیه؟

امیدوارم حاشیه هایی که به طور خودآگاه و ناخودآگاه ایجاد میشه دیگه دامن زده نشه.

عیسی به دین خویش.موسی به دین خویش.
سعی کنید که این دین نشه فرقه ظاله.خودمون خودمون رو اصلاح کنیم.

تقدیم به همه55

این رو هم بگم که من به عنوان یک کاربر عادی از دیدخودم اومدم نه چیز دیگه ای.فکر و حدیثی بعدش نباشه خواهشا. تشکر
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط senator ، Kamb!z ، ! Omid StaR ! ، arya0097 ، Shezen
نویسنده پیام
مدیر
ارسال: #7
(۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ عصر)firstboy000 نوشته شده توسط:  12
سلام دوستان.واقعا خوابم گرفت از این ماجرا.

اشتباهاتی از سوی افرادی چون خود من پیش میاد.ما بجای رقابت داریم بهم تهمت میزنیم.
شما میای یک یوزر رو بن میکنی.به دلیل فیک بودن یا چیزی دیگه.خب آیا تموم شد واس همیشه؟
این فرد میتونه با فیک میل و ریدارکت به بقیه کاراش ادامه و شما هم بی خبر باشید.

نمیگم بن نکنید.شما حق دارید نگران حق و حقوقتون باشید.اما مسائلی باعث شده که صداهایی دربیاد و شاید هم یه کلاغ چهل کلاغ بشه.

ساده میگم.خودم چند بار اوایل کار با مای بی بی اینجا تاپیک گذاشتم و راهنمایی خواستم که چطور یک قالب و پوسته رو شروع به ساختن کنیم؟این رو هی پاک میکردید تا در نهایت خودم پرسیدم و گفتید که قبلا گذاشته شده.(اما به جان خودم حوصله نداشتم که بگردم ببینم آیا هست یا نیست)

این که به حاشیه ها دامن میزنیم کاری اشتباهه.با احترام زیادی که واست قائل هستم میگم بهتره به این حاشیه ها کشیده نشید و رقابت کنید.این رقابت باعث ساختن میشه.حالا که اینجا چه ام ای.فرقی نداره که کدوم پیشرفت کنن.مهم اینه که نقطه اصلی یعنی مای بی بی پیشرفت میکنه.

کار هم ندارم که کی چند سالشه و کی تجربه داره و کی ریپ میکنه و کی خاله زنکه.فرضا فلونی سنش کمه و بچه خطاب میشه، فلانی تجربه داره ، فلان شخص ریپ میکنه منم این وسط خاله زنک به حساب بیام.فرقی نداره. مهم اینه که ما به سمت ساختن و رشد و تکامل پیش بریم.

حالا اینکه تکامل رو با تصادف و خلاف و سودجویی جابجا فهمیدیم این مشکل از خودمونه و باید خودمونو اصلاح کنیم.

آدمی عقل و شعور داره.اگر اشتباه کرده باشه خودش میفهمه که اشتباه کرده.اگر اون عقل و شعور رو نداشته باشه فرقی با سایر موجودات چیه؟

امیدوارم حاشیه هایی که به طور خودآگاه و ناخودآگاه ایجاد میشه دیگه دامن زده نشه.

عیسی به دین خویش.موسی به دین خویش.
سعی کنید که این دین نشه فرقه ظاله.خودمون خودمون رو اصلاح کنیم.

تقدیم به همه55

این رو هم بگم که من به عنوان یک کاربر عادی از دیدخودم اومدم نه چیز دیگه ای.فکر و حدیثی بعدش نباشه خواهشا. تشکر

پسرخوب تمام حرفات درست
دلیل اینکه ما این افراد رو قبول نداریم رو میدونی؟

میدونی همین بچه 13 ساله چندمیلیون کلاهبرداری کرده؟ کسی که ما بهش اموزش و اعتبار دادیم؟
میدونی بک اپ اینجا رو وقتی بهشون اعتماد شده بود دزدیدن
و یوزر دزدی کردن و مطلب دزدی تا به همراه برادرش به نون و نوایی برسن؟
شما امضای این کاربر رو مطالعه کنید
از اول هم خود مدیریت محترم این هارو گنده کرد. من میگفتم نباید تاپیکی زده شه
ولی وقتی میبینم 700 هزارتومن پول یه بابایی رو میخورن و یه ابم روش به عنوان یک مسلمون سکوت جایزه؟
اونم سکوت در مقابل کسایی که با اسم خدا دزدی میکنند؟ به ماهایی که استاداشون بودیم توهین میکنن؟

میدونی خیلی از کسایی رو که رقیب ما تلقی میکنی
شبا میان اینجا فایلو ورمیدارن ادیت میکنن و در کمال پررویی اعلام میکنن کار خودشونه؟

میدونی ما بابت کارایی که میکنیم هزینه ای نمیگیریم
ولی حتی mi که همکار ماست بالاخره هرجور شده بابت بعضی مطالب هزینه میگیره؟

ببین عزیز من ما شاید بتونیم با mi رقابت کنیم ولی با کسایی که ازمون دزد کردند
به ماها به خاطر سن پایینشون بی احترامی کردند و.....
رقابتی نداریم
و درکمال تاسف باید بگم تا وقتی این افراد باشند
ماهم مجبوریم با فیک یوزر ها به این صورت برخورد کنیم

شاید برای mi فرقی نکند. چون واقعا دقت کنید سطح مطالب اینجا
چقدر بالاست و همه هم رایگان است

یه جستجو کنید ببینید چقدر با فیک یوزر از ما دزدی شده
(آخرین ویرایش در ۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ عصر توسط: Kamb!z.)
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR ! ، firstboy000 ، senator ، arya0097 ، Shezen
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #8
واقعیت این است
همیشه نشانه زانو زدن کسانی که توان رقابت ندارند
حاشیه - دزدی - تحمت بوده است
و از همان ابتدای بشر تا همین حال بار کج به مقصد نرسیده
لطفا تمام کنید این حواشی را که در حال نابودی 4 سال زندگی و کار و زحمتیست که ما برای این سیستم کشیدیم
کامبیز جان هرکس هر اشتباهی هم کرده جوابش را پس خواهد داد.
من جدا نمیتوانم هم هزینه کنم , هم فعالیت رایگان , هم کلی زمان برای این سایت آن هم بدون یک ریالی کسب درامد از محتویات
هم کلی بی احترامی و حاشیه رو تحمل کنم
شما تا خود صبح به این عزیزان بگی فلانی فلان کار و دزدی را کرده عزیزان بیشتر به سمتش می روند
کلا قانون اخلاقی ما ایرانی ها به این گونه است
انشالا زمانی که این سایت ها بسته شدند یا مدارک قرار داده شد میتوانید به عنوان معرفی ان ها اقدام کنید
(آخرین ویرایش در ۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ عصر
 سپاس شده توسط senator ، firstboy000 ، Kamb!z ، arya0097 ، Shezen
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چندخط حاشیه - سیاه نمایی ها و اشتباهات ! Omid StaR ! 17 924 ۲۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: Mani Kiani
  درخواست پارسی سازی پلاگین atashesoozan 0 249 ۱-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: atashesoozan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | نت فالوور | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | نرم افزار مطب | نرم افزار رستوران | نرم افزار حسابداری رستوران اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | خرید vpn ایفون نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید