نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ صبح     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / پشتیبانی مای بی بی اسکین / عمومی / اخبار سایت v / اخطار

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: اخطار,

اخطار
زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ صبح
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ! Omid StaR !
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
پاسخ: 5
بازدید: 441

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخطار
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #1
اخطار
با عرض درود خدمت کاربران محترم

با بعضی گزارشاتی که به دستم رسیده تصمیم گرفتم
کمی بی پرده درمورد یک چیزی که مدتی ذهن منو مشغول کرده بگم.

ببینید به جرات میتونم بگم این مرجع تنها مرجعیه که مدیراش واقعا دلشون برای کاربرا میسوزه
بدون هیچ چشم داشتی دارند کار میکنند
حسین
سهیل
سعید
سجاد
کسایی که اینجا هستند خودشون منظور من رو میفهمند
من یکبار نذاشتم یک محصول دزدی تو این مرجع باشه ...یا از کسی پولی گرفته شه
24 ساعت شبانه روز تو این مرجع بودم و از درس و زندگیم زدم.

خودتون خوب میدونید الان کسایی که جز اینجا مرجع دارند سه دستن:

1. دسته ای که واقعا برای دزدی مرجع زدند و برای یه تغییر رنگ پوسته و یه خط html و اموزشای رایگان
دارند پول میگیرند. و واقعا میلیونی پول در میارند ....مطالبی ام که میذارند اصلا براشون اهمیت نداره سالم باشه یا نه...مهم اینه بذارن کاربر فقط خام بشه

2. مورد دوم دسته ای اند که واقعا مشکل روانی دارند و من قسم میخورم اگر html رو کامل بلد باشند
و یا حتی پلاگین بتونند ترجمه کنند.. و این واقعا بار ها و بارها تو تاپیک همکارا مطرح شده و بنده
این مورد رو به دوستان ثابت کردم...همه مطالبشونم کپی پیسه

3. مورد سوم ادم های حقیر و فرومایه ای هستند که نصب قالب بلد نبودند تا سه ماه پیش و اینجا
به ما دسترسی میدادند پلاگین براشون نصب کنیم ...حالا مرجع زدند
محصولات مارو ادیت میکنند و میفروشند !!!!

خب حالا شما میبینید رقبای ما چه کسانی هستند
و واقعا ماهیانه دارند میلیونی پول درمیارن در حالی که ما تو پرداخت هزینه سایت داریم دچار مشکل میشیم
یکبار نشد تاپیک گدایی بزنیم و یا از کسی پولی بخوایم
هرچی برای انجمن شخصیم زدم نذاشتم یک کاربر حسرتشو داشته باشه
چیزهایی رو که به خاطرشون زندگیمو گذاشتم همشو رایگان گذاشتم
خب کسی که 6 ماه با این نرم افزار کار کرده باشه خوب میدونه بنده منظورم چه کسانی اند و واقعا
این موارد حقیقت داره یا نه
ببینید من همین الان ساعت 3 نصف شب هم سایت هستم

هیچی ازپشتیبانی این نرم افزار جز مزاحمت و ناسزا تا حالا برای ما نداشته
جز اعصاب خرد شدن و سر و کله زدن با یک مشت دزد بی وجدان !!!

الان شرایط جوریه که بنده واقعا از همه نظر دست تنها دارم سعی میکنم نذارم دوستان کمبود کنند
البته جا داره همینجا از ( علیرضا و سعید و سهیل و سجاد عزیز ) تشکر کنم که همچنان با وجود مشکلاتشون
تو سایت به من کمک میکنند

حرف اصلی بنده اینه....واقعا اگر شما تو جذب یوزر به اینجا به ما کمک نکنید
من واقعا سایت رو حذف میکنم
این رو جدا و صریحا اعلام میکنم
چون واقعا میبینیم ما 24 ساعت داریم زندگیمونو میذاریم و چیز یاد میدیم
فردا همین آدم هایی که از ما و اموزش های ما اومدند بالا جلوی ما مرجع میزنند و محصولات رایگانمونو میفروشند

و البته هرکی در این مورد کمک کنه...بنده هم کمکش میکنم به سیستم مسلط شه
و هم در سایت ارتقاش میدم

سایت کمبود یوزر نداره و نیازی هم نداره....فقط نمیخوام از کاربرا بیچاره بابت چیزایی که من دارم رایگان میذارم
پول بگیرن
نمیخوام جیب یک مشت دزد پر شه و این بچه ها (مدیران ) واقعا حفقشون ضایع شه

من واقعا و واقعا نمیتونم زندگیمو تباه کنم و ببینم جیب یک مشت دزد درحال پر شدنه....و ما حتی تو پرداخت هاستمونم مشکل داریم
تو این چندماه یکی نگفت امید این فلان قدر به عنوان هزینه کمکی...توقعی هم نداریم چون اینجا مرجعه...اومدیم یکبار از دوش کاربرا کم کنیم
نه اینکه تاپیک بزنیم و گدایی کنیم...و از این مورد هیچ توقعی ندارم
ولی توقع دارم در مقابل زحمتم....کاربرم به من کمک کنه و نگذاره هم وطنش تو دام یک مشت دزد بیفته

د اخه کجای دنیا برای نصب یه سیستم اوپن سورس 300 تومن میگیرند
کاربر برای ما تعریف میکنه میگه اقا تو مرجع خودشون یوزر میزنند از ما که پولو گرفتند خرابم بشه نمیتونیم کاری کنیم
چون یوزر یوزر خودشون نیس

اگر این پشتیبانی رو دوس دارید و دوس دارید پا برجا بمونه .... تو کمک به سایت در جذب کاربر دریغ نکنید

پایدار باشید
امید کریم زاده
(آخرین ویرایش در ۲۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ عصر توسط: Hossein121.)
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Age Of Appearance ، princefun ، download4you ، saeed h.p.r ، صدرایی ، black scorpion ، susa642
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
http://download4you.ir/
سپاس ها : 70
 سپاس شده 76 بار در 40 ارسال
ارسال: #2
RE: اخطار
لطفا کاربرهایی که با آقا امید موافقند توی انجمنشون یک تاپیک بزنند و عملا اینجا رو معرفی کنند
فقط آقا امید میشه یک رزومه ی کلی از فعالیتتون برای من ارسال کنید تا اون رو بگذارم تو انجمنم
اینجوری هم تبلیغه و هم بعدا که کسی رو خواستم بیارمش بهش اون رو نشون میدم و تا بفهمه دزد کیه ، مرجع کیه !!!
مرکز دانلود جدیدترین ها Download4you.ir

انجمن حرفه ای فروم ما Forumema.ir
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط saeed h.p.r ، ! Omid StaR !
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #3
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ صبح)download4you نوشته شده توسط:  لطفا کاربرهایی که با آقا امید موافقند توی انجمنشون یک تاپیک بزنند و عملا اینجا رو معرفی کنند
فقط آقا امید میشه یک رزومه ی کلی از فعالیتتون برای من ارسال کنید تا اون رو بگذارم تو انجمنم
اینجوری هم تبلیغه و هم بعدا که کسی رو خواستم بیارمش بهش اون رو نشون میدم و تا بفهمه دزد کیه ، مرجع کیه !!!

درود
شما همیشه یکی از بهترین کاربران ما بودید
بلی حتما میذارم
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط download4you
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.8
http://city-girls-ahwaz.ir
سپاس ها : 17
 سپاس شده 44 بار در 27 ارسال
ارسال: #4
امید جان اگه میتونی یه بنر واسه سایت درست کن . بده به ما که بزاریم توی سایتمون

اینطور بهتر نیست ؟
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
ارسال: #5
(۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ عصر)3asopas نوشته شده توسط:  امید جان اگه میتونی یه بنر واسه سایت درست کن . بده به ما که بزاریم توی سایتمون

اینطور بهتر نیست ؟

من قصدم تبلیغ نیس
میخوام وبمسترا رو معرفی کنید
ولی باشه بنرم داریم
۲۲-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ عصر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | خرید گیفت کارت پلی استیشن | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | هتل آپارتمان مشهد | باربری تهران | مشاوره کنکور | خرید هاست | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید