نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / نسخه MyBB 1.6 / پلاگین های MyBB 1.6 / موضوع ها و ارسال ها v / [اختصاصی]  پلاگین آپلود سریع عکس مای بی بی اسکین MyBBSkin Uploader

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: پلاگین, آپلود, سریع, عکس, مای, بی, اسکین, MyBBSkin, Uploader,

پلاگین آپلود سریع عکس مای بی بی اسکین MyBBSkin Uploader
زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ! Omid StaR !
آخرین ارسال: Hossein121
پاسخ: 6
بازدید: 685

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اختصاصی] پلاگین آپلود سریع عکس مای بی بی اسکین MyBBSkin Uploader
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
نسخه: 1.6.11
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #1
Star پلاگین آپلود سریع عکس مای بی بی اسکین MyBBSkin Uploader
[hide]درود

مدت ها بود که بعضی از وبمسترها نیاز به یک اپلودسنتر مستقیم برای عکس هایشان داشتند
که من بعد از دیدن طرحی از اسپورک تصمیم به ایجاد و نوشتن این پلاگین برای آپلودسنتر این سایت کردم
البته اگر کسی قصد شخصی سازی این پلاگین برای اپلودسنترش را داشت میتواند به من پ خ دهد.
هیچ گونه کپی برداری و ویرایش و....این پلاگین مجاز نبوده و شرعا حرام می باشد

>>> نسخه 1.2 انتشار یافت. در این نسخه مشکل ناپدید شدن نوار ادیتور رفع شد. و این امکان برای ارسال پیام خصوصی
و ویرایش پیشرفته پست هم اضافه شد

موفق و موید باشید
امید کریم زاده

[تصویر:  plugins.png]پلاگین: MyBBSkin Uploader
[تصویر:  achar.png]عملکرد: این پلاگین در زیر پاسخ جدید و موضوع جدید یک فیلد برای آپلود مستقیم و سریع از آپلود سنترمای بی بی اسکین ایجاد میکند.
[تصویر:  nevis.png]نویسنده: امید کریم زاده
[تصویر:  moarefi.png]معرفی: in 10oct 2013
[تصویر:  Updated.png]بروزرسانی: in 12oct 2013
[تصویر:  moarefi.png]نسخه: 1.2
[تصویر:  achar.png]نصب: آپلود فایل ها و فعالسازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  home.png]نمونه: [/hide]

فایل(های) ضمیمه شده بند انگشتی(ها)

Upload.zip
نوع فایل .zip دانلود
دفعات دانلود 58
اندازه 548.03 KB

(آخرین ویرایش در ۷-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ صبح
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Kamb!z ، ᗩm!RH♥SsE!N ، topoluha ، Hossein121 ، MyBBShop.Ir ، Shahin X2 ، arya0097 ، saeid_t ، saeidx58 ، khodadad ، malakhi ، 3asopas ، motorola30
نویسنده پیام
مدیر ارشد
نسخه: 1.6.6
http://MyBBShop.Ir
سپاس ها : 229
 سپاس شده 313 بار در 82 ارسال
ارسال: #2
RE: پلاگین آپلود سریع عکس مای بی بی اسکین MyBBSkin Uploader
درود!
پلاگین فوق العاده ای هست امید.
واقعا عالیه به کار خیلی ها از جمله خودم میاد.
(آخرین ویرایش در ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ عصر توسط: ! Omid StaR !.)
۱۹-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ عصر
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein121 ، ! Omid StaR ! ، ᗩm!RH♥SsE!N ، arya0097
نویسنده پیام
مدیریت کل سایت
http://iran-talk.ir
سپاس ها : 1643
 سپاس شده 6967 بار در 1965 ارسال
ارسال: #3
نسخه 1.2 انتشار یافت. در این نسخه مشکل ناپدید شدن نوار ادیتور رفع شد. و این امکان برای ارسال پیام خصوصی
و ویرایش پیشرفته پست هم اضافه شد
موفق باشید
۲۰-۷-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ صبح
 سپاس شده توسط arya0097 ، Hossein121 ، Shahin X2 ، saeid_t ، saeidx58 ، malakhi ، parsstrike
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.10
سپاس ها : 6
 سپاس شده 4 بار در 2 ارسال
ارسال: #4
شرمنده امید جان
حیفم اومد یه تشکر هم اینجا نکنم 55
۷-۱۱-۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.10
سپاس ها : 6
 سپاس شده 4 بار در 2 ارسال
ارسال: #5
امید جان من با اجازت پلاگینتو ویرایش کنم تا مسیر آپلود عکس آپلودسنتر سایت خودم باشه ؟
عاقا من نتونستم پست خودمو ویرایش کنم . میشه راهنمایی کنی چجور ادیت کنم تا آدرس هاست خودمو بذارم
۷-۱۱-۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
نویسنده پیام
معاونت سایت
http://MyBBskin.ir
سپاس ها : 1088
 سپاس شده 1451 بار در 389 ارسال
ارسال: #6
(۷-۱۱-۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ عصر)malakhi نوشته شده توسط:  امید جان من با اجازت پلاگینتو ویرایش کنم تا مسیر آپلود عکس آپلودسنتر سایت خودم باشه ؟
عاقا من نتونستم پست خودمو ویرایش کنم . میشه راهنمایی کنی چجور ادیت کنم تا آدرس هاست خودمو بذارم

تغییر آدرس آپلودسنتر کار خاصی ندارد.
اما همانطور که در پست اول اشاره شده به امید عزیز پ.خ بدهید تا برایتان شخصی سازی کنید.
۷-۱۱-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط ! Omid StaR !
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاگین پنهان کردن لینک ها از مهمان Shezen 0 157 ۳۰-۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ عصر
آخرین ارسال: Shezen
Star پلاگین جدید  پلاگین جدید میزان فعالیت های من My Activity ! Omid StaR ! 4 479 ۳۰-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ صبح
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
  پلاگین جدید  پلاگین فیلد های مشخصات اختیاری در پست بیت Shezen 0 110 ۲۸-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Shezen
  پلاگین تشکر ( سپاس ) Hossein121 54 5,585 ۲۰-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ عصر
  پلاگین ارسال مطلب خودکار RSS Feed Poster ! Omid StaR ! 20 2,204 ۱۸-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر
Star پلاگین جدید  ورژن حرفه ای پلاگین مخفی کردن پست از مهمان (عضویت اجباری) Hide content from guests ! Omid StaR ! 1 396 ۱۳-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ صبح
آخرین ارسال: ᗩm!RH♥SsE!N
  پلاگین انتخاب یک جا کد ها ! Omid StaR ! 1 584 ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: MyBBShop.Ir
  پلاگین جدید  پلاگین عاقبت قانون شکنی Suicide Thread ! Omid StaR ! 5 416 ۱۰-۱۱-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: Mani Kiani
Star [اختصاصی]  پلاگین تغییر رنگ حرفه ای موضوع در بخش ها ! Omid StaR ! 8 1,123 ۸-۱۱-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح
آخرین ارسال: ok^_^
  پلاگین فوق العاده سیستم سپاس/لایک S.a.S 25 2,827 ۳-۱۱-۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | نت فالوور | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | نرم افزار مطب | نرم افزار رستوران | نرم افزار حسابداری رستوران اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | خرید vpn ایفون نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید