نمایش ارسالهای جدید | نمایش ارسالهای امروز لیست دوستان

زمان کنونی: ۱۲-۹-۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ عصر     نام کاربری:    رمز عبور:            
مای بی بی اسکین / نسخه MyBB 1.6 / اموزش های MyBB 1.6 / سایر آموزش ها v / آموزش ایجاد ثبت نام سریع

عظیمی ویکیوز

کلمات کلیدی: آموزش, ایجاد, ثبت, نام, سریع,

آموزش ایجاد ثبت نام سریع
زمان کنونی: ۱۲-۹-۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ عصر
علاقه مندی ها

جستجو در موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SheRvin
آخرین ارسال: SheRvin
پاسخ: 5
بازدید: 863

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ایجاد ثبت نام سریع
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته
*
نسخه: 1.6.8
سپاس ها : 713
 سپاس شده 729 بار در 204 ارسال
ارسال: #1
آموزش ایجاد ثبت نام سریع
درود !

این آموزش که امیدوارم به کارتون بیاد راستیتش دیدم تو خیلی از سایتها ثبت
نام سریعشون اینطوری که باید کار بر ایمیل را دوبار و پسورد را هم دوبار
بزند که همه ما قصد راحتی کاربرانمون را داریم :) [تصویر: grin.png]
نویسنده کد : مای بی بی اسکین

پنل مدیریت ... قالب ها و پوسته ها ... قالب ها ... قالب مورد نظر header ... header_welcomeblock_guest

کد زیر رو به آخر کد ها وارد کنید :
کد php:
<div align=center>    <form method="post" action="{$mybb->settings['bburl']}/member.php">
                <
b><font face="Tahoma" size="1" color="red">ثبت نام سريع</font></b> : 

<
input class="textbox" type="text" name="username" maxLength="50" size="15" title="نام کاربري خود را در اين قسمت وارد کنيد" value="اينجا  نام کاربري" onfocus="this.value=''" /></font>

<
input class="textbox" type="text" name="password" maxLength="50" size="15" title="کلمه عبور را در اين قسمت وارد کنيد" value="اينجا رمز عبور"  onfocus="this.value=''" /><font size="2"></font>

<
input class="textbox" type="text" name="email" maxLength="50" size="15" title="ايميل خود را در اين قسمت وارد کنيد  " value="اينجا تايپ ايميل"  onfocus="this.value=''" /><font size="2"></font>

<
input type="hidden" value="do_register" name="action">
<
input id="receivepms" type="hidden" CHECKED value="yes" name="receivepms">
<
input id="allownotices" type="hidden" CHECKED value="yes" name="allownotices">
<
input id="pmnotify" type="hidden" CHECKED value="yes" name="pmnotify">
<
input id="pmpopup" type="hidden" CHECKED value="yes" name="pmpopup">
<
input class="button" type="submit" value="ثبت نام !" name="regsubmit"
</
form></div> </div>
</
center

فایل(های) ضمیمه شده بند انگشتی(ها)

۵-۳-۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ عصر
یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ali100 ، Tofighii ، Chakavak
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
سپاس ها : 25
 سپاس شده 4 بار در 3 ارسال
ارسال: #2
RE: آموزش ایجاد ثبت نام سریع
آقا رضا من فکر کنم قبلاً یه بار اینو مطرح کردم اینجا هم مطرح می کنم شاید یه دستی به سر رو روی این کد کشیدید :D
مشکل این کد اینه که اگه کاربر اشتباهی پسورد رو وارد کنه با اون چیزی که خودش می خواد برای ورود مشکل پیدا می کنه پس همون دوبار پسورد وارد کردن باشه خیلی بهتره
دومی اینه که وقتی از این استفاده بکنیم خدا به دادمون برسه هرچی اسپمره به سایت هجوم میارن اگه میشد سوال امنیتی رو هم به گزینه هاش اضافه کرد عالی میشد و یه کد کاملاً کاربردی
:heart:
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط simorgh65
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته
*
ارسال: #3
قبل از جواب دادن به پست کمی بگرد اگه چیز جدید نیافتی پست بده :face:

نقل قول: یه دستی به سر رو روی این کد کشیدید
نه عزیز دست و روش دستی نکشیدم شما پلاگین Register Box ثبت نام سریع رو دیدی نه ندیدی این آموزش ب گرفته از اونه

مشکل اینه که نباید با کد برا شما ابزار گذاشت بایستی پلاگین باشه تا به سرور شما فشار و هزار تا ... دیگه بیاره تا نیاین بگین
نقل قول: شاید یه دستی به سر رو روی این کد کشیدید
ــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول:
دومی اینه که وقتی از این استفاده بکنیم خدا به دادمون برسه هرچی اسپمره به
سایت هجوم میارن اگه میشد سوال امنیتی رو هم به گزینه هاش اضافه کرد عالی
میشد و یه کد کاملاً کاربردی
شما وقتی از این کد استفاده کنی در صورتی که پلاگین سوال امنیتی هم نصب شده داشته باشی وقتی این فرم رو تکمیل کنی و بزنی ثبت نام بشه ثبت نام نمیکنه بلکه انتقال میده تو رو به پرسش امنیتی بعد تایید اون ثبت نام صورت میگیره عزیز :wassat:

موفق باشی
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط soleimani
نویسنده پیام
کاربر سایت
*
نسخه: 1.6.7
سپاس ها : 25
 سپاس شده 4 بار در 3 ارسال
ارسال: #4
حالا چرا اینقدر عصبانی میشید :heart:
به جرات می تونم بگم تقریباً نزدیک 80 درصد پلاگین هایی که توی سایت اصلی مای بی بی هستند رو تست کردم که با امکانات مای بی بی آشنا بشم و بدونم کدوم یکی بدردم میخوره ولی در کل پلاگین زیاد نصب نمی کنم امکانش باشه از کد استفاده می کنم :D
Register Box رو هم قبلاً تست کردم همین مشکل این کد رو داره یعنی از دست اسپمرها در امان نیستیم .

نقل قول:شما وقتی از این کد استفاده کنی در صورتی که پلاگین سوال امنیتی هم نصب شده
داشته باشی وقتی این فرم رو تکمیل کنی و بزنی ثبت نام بشه ثبت نام نمیکنه
بلکه انتقال میده تو رو به پرسش امنیتی بعد تایید اون ثبت نام صورت میگیره
عزیز
اگه قرار بود کاربر بره توی صفحه اصلی ثبت نام دیگه چه نیازی به این ثبت نام سریع بود این واسه اینه که کاربر بعد از زدن دکمه ثبت نام واقعاً عضو سایت بشه نه اینکه دوباره بره توی صفحه اصلی ثبت نام و مشخصات پر کنه من خودم وقتی به اینجور سایتها بر می خورم کلاً بیخیال ثبت نام میشم .

آقا رضا تا انتقاد و پیشنهاد نباشه که پیشرفتی در کار نخواهد بود ما هم صرفاً پیشنهاد دادیم برای بهتر شدن زحمتی که کشیدید اجباری توی انجامش نیست.مختارید کدتوتن رو توسعه بدید یا ندید :wink:
۱۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ عصر
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته
*
ارسال: #5
من چیزی نگفتم که بگی حالا چرا اینقدر عصبانی میشید

بعد خرداد ماه منتظر باش چشم حتما
۱۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط majid1605 ، susa642
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش اضافه کردن آیکون اختصاصی به هر انجمن (بدون پلاگین) senator 1 241 ۲۹-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: ! Omid StaR !
  آموزش قرار دادن آخرین ارسالی های انجمن های Mybb در وب سایت SheRvin 16 1,952 ۲۱-۱-۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Shezen
  آموزش قفل کردن کلیک راست برا جلوگیری ار کپی کردن مطالب SheRvin 11 1,243 ۲۷-۱۱-۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: ᗩm!RH♥SsE!N
  آموزش بستن انجمن در مای بی بیMYBB SheRvin 2 1,108 ۱۰-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ عصر
  آموزش حل مشکل برخی پلاگین ها Hossein121 17 1,263 ۲-۱۱-۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ صبح
  اموزش ایجاد حالت من در پست بیت ! Omid StaR ! 20 1,807 ۳۰-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ صبح
  آموزش جدید  آموزش تغییرات پلاگین Extra File Chatbox 3.6.0 چتباکس برای انجمن Hossein121 0 349 ۲۶-۷-۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: Hossein121
  آموزش قرار دادن اهنگ مورد علاقه کاربران مشابه سایت آوا بیست !!! Hidden !!! 2 698 ۳۱-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ صبح
  آموزش جدید  آموزش ایجاد لینکدونی زیبا و پیشرفته arya0097 0 403 ۱۸-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: arya0097
  آموزش نصب ادیتور پیشرفته HotEditor Hossein121 21 2,240 ۱۰-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: arosake_khoshgel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | نت فالوور | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار | جوک جدید | نرم افزار مطب | نرم افزار رستوران | نرم افزار حسابداری رستوران اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | خرید vpn ایفون نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | شرکت تبلیغاتی | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | باربری تهران | مشاوره کنکور | مدرن بوک |

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید